Home Mokslas ir technologijos „Apple Watch Series 10“ turėtų pasigirti didesniais ekranais, o plastikinis SE gali...

„Apple Watch Series 10“ turėtų pasigirti didesniais ekranais, o plastikinis SE gali būti kuriamas

18
0


Pasak „Apple Watch“, didesni ekranai Markas Gurmanas. Viduje Maitinimas Šios savaitės informaciniame biuletenyje Gurman rašo, kad 10 serijos modeliuose bus didesni ekranai, nei matėme ankstesnėse įprasto „Apple Watch“ versijose, o viena iš parinkčių savo dydžiu greičiausiai bus artima „Apple Watch Ultra“. „Apple Watch Series 10“ yra taip pat, kaip anksčiau pranešė Gurmanas.

„Apple“ taip pat dirbo su pažangesnėmis savo išmaniųjų laikrodžių sveikatos funkcijomis, tačiau atrodo, kad kai kurios iš jų gali būti neparengtos kitam leidimui. Tai apima aukšto kraujospūdžio matavimo ir miego apnėjos nustatymo įrankius. Pasak Gurmano, kurdama šių funkcijų technologiją „Apple“ susidūrė su rimtomis kliūtimis. Miego apnėjos stebėjimas būtų pagrįstas kraujo prisotinimo deguonimi matavimais, kuriuos šiuo metu atlieka „Apple“. .

Pasak Gurmano, šiais metais taip pat galime pamatyti naują „Apple Watch SE“ versiją su plastikiniu apvalkalu, o ne aliuminiu, todėl pradinė kaina gali šiek tiek sumažėti. Tiek „Apple Watch Series 10“ modeliai, tiek naujos kartos „Apple Watch Ultra“ gaus naujus lustus, kad padidėtų našumas.