Home Mokslas ir technologijos JAV pareigūnai padeda sunaikinti AI varomą Rusijos botų fermą su beveik 1000...

JAV pareigūnai padeda sunaikinti AI varomą Rusijos botų fermą su beveik 1000 netikrų X paskyrų

12
0


JAV pareigūnai ir jų sąjungininkai nustatė ir pašalino dirbtiniu intelektu varomą įrenginį Rusijos botų ūkis sudaro beveik 1000 sąskaitų. Šios paskyros galėjo skleisti dezinformaciją ir prorusiškas nuotaikas visoje X, anksčiau buvusioje „Twitter“. Teisingumo departamentas atskleidė, kad ši schema buvo įmanoma dėl programinės įrangos, kurią sukūrė Rusijos valstybės kontroliuojamos žiniasklaidos priemonės RT skaitmeninės žiniasklaidos skyrius.

Remiantis FTB, Nyderlandų žvalgybos pareigūnų ir Kanados kibernetinio saugumo tarnybų kibernetinio saugumo patarimu, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas įrankiui Meliorator, kuris gali masiškai sukurti „autentiškus socialinės žiniasklaidos asmenis“, generuoti tekstinius pranešimus, vaizdus ir veidrodinė dezinformacija iš kitų robotų asmenų. Pavyzdžiui, vienoje paskyroje Ricardo Abbott vardu, kuri teigė esanti iš Mineapolio, buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateisina Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Teisingumo departamentas vis dar seka ir bando surasti visas 968 paskyras, kuriomis Rusijos veikėjai platino melagingą informaciją. X pasidalijo informacija su valdžios institucijomis apie visas nustatytas paskyras ir jau sustabdė jas.

– Matas Smitas

“.Šias ataskaitas galite gauti kasdien tiesiai į gautuosius. Prenumeruokite čia!

Kitas didelis Samsung renginys prasidės po kelių valandų. Aprašysime visus pranešimus (ir išbandysime įrenginius), todėl prisijunkite prie mūsų . Tikimės pamatyti „Galaxy Fold 6“ ir „Galaxy Z Flip 6“, tačiau jų atnaujinimai gali būti nedideli, taip pat naujausias „Samsung“ nešiojamasis „Galaxy Ring“. Jei norite šiek tiek įžvalgos, ko tikėtis, galite tai perskaityti Štai čia.

Pažymėkite mūsų tiesioginį tinklaraštį.

Neoficialus „Apple Weblog“ (TUAW) grįžo į internetą praėjus beveik dešimtmečiui po uždarymo. Tačiau naujieji kadaise garbingo „Apple“ naujienų šaltinio savininkai jį pavertė dirbtinio intelekto sukurto turinio ūkiu. Svetainė, kuri nustojo veikti 2015 m., pradėjo skelbti „naujus“ straipsnius, kurių daugelis atrodo beveik identiški turiniui, kurį paskelbė MacRumors ir kiti pastarosios savaitės leidiniai. Be to, svetainėje taip pat yra autorių puslapis, kuriame pateikiami buvusių rašytojų vardai ir nuotraukos, kurios, atrodo, yra sukurtos dirbtinio intelekto.

Skaityti toliau.

Etono koledžas, elitinė istorinė Didžiosios Britanijos internatinė mokykla su garsiais absolventais princais Williamu ir Harry, Ianu Flemingu ir Tomu Hiddlestonu, nuo rugsėjo mėnesio pradėjo taikyti naują mobiliųjų telefonų politiką savo pirmakursiams. Šie mokiniai turės palikti savo išmaniuosius telefonus namuose, o į mokyklą atsinešti SIM kortelę, kad galėtų įdėti senos mokyklos „Nokia“ mobilųjį telefoną su paprasta skaičių klaviatūra, kuriuo galima tik skambinti ir siųsti teksto žinutes.

Skaityti toliau.