Home Mokslas ir technologijos „Lego“ rugpjūtį išleidžia „Jaws“ rinkinį, kuris atkuria paskutinę akistatą ant Kvinto valties

„Lego“ rugpjūtį išleidžia „Jaws“ rinkinį, kuris atkuria paskutinę akistatą ant Kvinto valties

21
0


Jei praleidote, oficialiai gauname a šią vasarą. Šią savaitę kompanija pristatė būsimą 1497 dalių rinkinį kartu su 90 sekundžių trukmės mini filmuku, perkuriančiu filmą „Lego“ kaladėlės pavidalu. The Žandikauliai rinkinį sudaro valtis (Orca), ryklys ir pagrindinių veikėjų Martino Brody, Matto Hooperio ir Samo Quinto minifigūrėlės, taip pat daugybė svarbiausių jų medžioklės daiktų, pavyzdžiui, harpūnas ir kelios ryškiai geltonos statinės.

„Jaws Lego“ rinkinys, kuriame yra ryklys, valtis ir Brody, Hooperio ir Kvinto minifigūrėlės

Lego

Plačiajai visuomenei jis bus prieinamas rugpjūčio 6 d. už 150 USD, tačiau visi, užsiregistravę „Lego Insiders“ lojalumo programoje, galės jį įsigyti anksčiau, nuo rugpjūčio 3 d. Rinkinį galėsite sukurti ant bazė, kuri yra skirta scenos vandenynui, todėl galite pritvirtinti ryklį tinkamoje padėtyje, kad atrodytų, jog jis puola valtį. Arba galite rodyti ryklį ir valtį kaip atskiras dalis su stovu pirmiesiems. Ant vienos iš vandens rinkinio plytelių bus atspausdinta eilutė: „Jums reikės didesnės valties“.

Intensyvus susidūrimas tarp atsitiktinės ryklių medžiotojų grupės ir žmones ryjančio baltojo gyvūno dar niekada neatrodė toks draugiškas šeimai. Peržiūrėkite „Lego“ filmą „Jaws in a Jiffy“, kad iš tikrųjų įsigilintumėte į dalykų dvasią.

Šiame straipsnyje yra filialų nuorodų; jei spustelėsite tokią nuorodą ir atliksite pirkimą, galime uždirbti komisinį atlyginimą.