Home Mokslas ir technologijos TI & Tiny prašo teisėjo atmesti ieškinį dėl seksualinės prievartos ir baterijos

TI & Tiny prašo teisėjo atmesti ieškinį dėl seksualinės prievartos ir baterijos

15
0


TI (tikrasis vardas Cliffordas Harrisas) ir jo žmona Mažas (tikrasis vardas Tameka Harris) buvo iškelta byla dėl tariamo narkotikų vartojimo ir moters seksualinio prievartavimo anksčiau šiais metais, o dabar pora siekia, kad byla būtų nutraukta.

sausio mėnesį asmuo, nustatytas kaip Jane Doe padavė jiems ieškinį dėl 2005 m su kaltinimais dėl „seksualinio smurto, užpuolimo, aplaidumo ir melagingo įkalinimo“, be minėtų nusikaltimų.

Pagal teisinius dokumentus, kuriuos gavo ir paskelbė AllHipHop Penktadienį (liepos 5 d.) kaltinamieji dabar Kalifornijos teisme ginčija civilinio skundo pagrįstumą.

„Visi skunde pareikšti reikalavimai yra senaties terminai, nes senaties terminas tokiems reikalavimams jau seniai suėjo daugiau nei prieš šešiolika metų“, – tvirtino jų advokatai. „Be to, nepaisant to, kad kaltinamieji Clifford Harris (toliau – p. Harris) ir Tameka Harris (toliau – ponia Haris) (bendrai „kaltintojai“ arba „Harrises“) neigia, kad bet koks įtariamas elgesys netgi įvyko, skundas nenurodo faktų, kurie pakankamai patvirtintų bet kurį iš Skunde nurodytų teiginių.

„Atitinkamai, atsakovai siekia atmesti visus skunde pateiktus reikalavimus <...> dėl to, kad nebuvo pareikštas reikalavimas, dėl kurio būtų galima taikyti bet kokias lengvatas. Kadangi nėra galimų šių trūkumų pašalinimo… Atsakovai prašo atmesti visą šį ieškinį.

Pora tikisi, kad byla bus nutraukta su išankstiniu nusistatymu. Tai reiškia, kad jei pasiūlymas bus sėkmingas, Jane Doe negalės iš naujo pateikti skundo.

Pagal ieškinį Atlantos repo legenda ir jo žmona tariamai susitiko su ieškove Los Andželo naktiniame klube, kai ji buvo įdarbinta oro pajėgose.

Moteris mano, kad Tiny galėjo sugadinti vieną iš jos gėrimų, po kurio ji ir dar dvi merginos, matyt, atsidūrė viešbučio kambaryje su reperiu „Ką žinai“ ir jo žmona. Po dušo su Southern MC ir jo žmona bei masažuodama jį, kol jis žiūrėjo pornografiją, ji tvirtina, kad Tipas kojos pirštu įsiskverbė į makštį, nors ji ne kartą liepė jam to nedaryti.

“Ar tau viskas gerai? Panašu, kad tu paskutinėje vietoje“, – sakė ji, kai ji nuėjo į tualetą vemti.

Moteris tvirtina, kad tada apalpo, o kitą rytą buvo išlydėta iš viešbučio kambario, kai jai vis dar buvo „rimtas skausmas“.

TI & Tiny reikalauja 165 000 USD iš kaltintojo priekabiavimu po to, kai buvo atšauktas ieškinys

Nors aptariamas epizodas įvyko beveik prieš du dešimtmečius, Kalifornijos Seksualinės prievartos ir Slaptosios atsakomybės akto dėka buvo atnaujintas langas atnaujinti ieškinį.

TI ir Tiny griežtai neigė visus kaltinimus ir nurašė juos kaip bandymą prievartauti.

Pareiškime, pasidalintame su HipHopDXporos teisininkų komanda rašė: „Ant pozityvumo kulnų negatyvumas visada kelia savo bjaurią galvą. Šis ieškovas jau TREJUS metus grasina pareikšti šį ieškinį. TREJUS metus mes ryžtingai ir kategoriškai neigiame šiuos kaltinimus.

„TREJUS metus išlaikėme savo nekaltumą ir atsisakėme mokėti šiuos prievartinius reikalavimus už tai, ko nepadarėme. TREJUS metus išlaikėme tą pačią poziciją, o teiginiai šioje istorijoje keitėsi ne kartą. Mūsų pozicija aiški… Esame nekalti dėl šių netikrų kaltinimų, nebūsime nublokšti ir laukiame savo dienos teisme.