Home Mokslas ir technologijos „TurboTax“ pagrindinis „Intuit“ sumažina beveik 2 tūkst. darbo vietų, planuoja pereiti prie...

„TurboTax“ pagrindinis „Intuit“ sumažina beveik 2 tūkst. darbo vietų, planuoja pereiti prie dirbtinio intelekto produktų

14
0


„TurboTax“ patronuojanti įmonė „Intuit“ trečiadienį pranešė, kad atleis apie 1 800 darbuotojų arba 10 % savo darbuotojų, nes daugiausia dėmesio skirs dirbtiniu intelektu paremtai mokesčių rengimo programinei įrangai ir kitiems finansiniams produktams.

Bendrovė, kuri per pastaruosius kelerius metus daug investavo į generuojamųjų dirbtinio intelekto apskaitos ir mokesčių ruošimo įrankius mažoms ir vidutinėms įmonėms, tikisi uždaryti dvi savo vietas Edmontone (Kanada) ir Boise (Aidaho valstijoje).

„Intuit“ įdarbins 1800 naujų žmonių, visų pirma inžinieriams, gaminiams ir klientams skirtoms pareigoms, sakė generalinis direktorius Sasanas Goodarzi. pastaba darbuotojams.

Bendrovė, kurios akcijos atpigo 3,6%, nepateikė naujo įdarbinimo termino.


„Intuit“ įdarbins 1 800 naujų žmonių, visų pirma inžinieriaus, gaminių ir klientų pareigoms, pranešime darbuotojams sakė generalinis direktorius Sasanas Goodarzi. AP

„Manome, kad šių pokyčių įgyvendinimas iš stiprybės yra teisingas žingsnis, o laipsniško įdarbinimo planus sumažinus darbo jėgą laikome ženklu, kad „Intuit“ ir toliau vertina savo augimo perspektyvas, ypač kai tai susiję su mažomis įmonėmis ir „Credit Karma“. Evercore ISI analitikas Kirk Materne sakė.

„Intuit“, kuri taip pat gamina internetinę apskaitos programinę įrangą „QuickBooks“, teigė, kad padidins investicijas į generuojamąjį AI ir planuoja plėstis į naujas rinkas, įskaitant Kanadą, Jungtinę Karalystę ir Australiją.

Pastaba pridūrė, kad 300 vaidmenų buvo pašalinta siekiant supaprastinti darbą ir konsoliduoti 80 technologijų vaidmenų tokiose vietose kaip Atlanta, Bengalūras, Tel Avivas ir kitos, kaip dalis atleidimo plano.

„Intuit“ atleidimai kainuos nuo 250 iki 260 mln. padavimas.

„Intuit“ tikisi padidinti darbuotojų skaičių 2025 m. ir vėliau, sakė Goodarzi.

Gegužės mėnesį „Intuit“ pranešė apie padidėjusias trečiojo ketvirčio pajamas ir padidino metines prognozes, tikėdamasi, kad padidės AI integruotų produktų paklausa.