Home Pasaulis Bobas Dylanas planuoja didžiulį dėžutės rinkinį, pasakojantį apie 1974 m. turą su...

Bobas Dylanas planuoja didžiulį dėžutės rinkinį, pasakojantį apie 1974 m. turą su „The Band“.

19
0


Straipsnio turinys

Kalėdos atėjo anksti Bobo Dylano gerbėjai šią savaitę po to, kai legendinis dainininkas ir dainų autorius paskelbė apie planus išleisti didžiulį dėžutės rinkinį, kuriame aprašomas jo 1974 m. koncertinis turas su „The Band“.

Straipsnio turinys

Antradienį paskelbta, 27 diskų kolekcijoje bus 431 kūrinys ir pilni 27 iš 40 to turo pasirodymų įrašai, įskaitant koncertą Toronto Maple Leaf Gardens. „Columbia Records“ / „Legacy Recordings“ atskleidė, kad rinkinys bus išleistas rugsėjo 20 d.

1974 m. Dylano turas buvo pirmasis jo pasirodymas per aštuonerius metus ir vėl suvienijo jį su „The Band“, kuri susikūrė Toronte ir palaikė muzikantą beveik dešimtmetį anksčiau. Per kelerius metus „The Band“ išgarsėjo pati savaime, grodama Vudstoke ir išleisdama savo albumus.

Straipsnio turinys

Pirmą kartą į areną užsisakę Dylanas ir The Band koncertavo 30 pasimatymų per 42 dienas (dažnai surengdavo po du pasirodymus per dieną) vidutiniškai 18 500 žiūrovų. Prieš tas minias jie atnešė energijos, kuri Riedantis akmuoBenas Fong-Torresas apibūdino kaip „spardantis ir sklandantis, vieningas ir tikslus… puikus savaime“. Muzikos kritikas Robertas Christgau palygino šį garsą su Dylanu, „kaip sunkvežimis laksto per savo senas dainas“.

Straipsnio turinys

Gerbėjai, ieškantys ne tokio sudėtingo paketo, gali pasirinkti trijų albumų vinilo leidimą, kurį spaudys Jack White’s „Third Man Records“ yra bendrovės „Vault“ prenumeratos paslaugos dalis.

Tačiau leidimas yra skirtas tik Dylano kompleto dalyviams. 1974 m. gyvi įrašai valios yra 21 skirtinga versija Lay Lady Lay vienas.

Ir nors tai gali atrodyti stulbinančiai, 27 diskai 1974 m. gyvi įrašai nublanksta palyginus su kitais dviem ankstesniais leidimais. 2013 metais Dylanas pristatė a 47 kompaktinių diskų pilna albumų kolekcija, o 2016 m. muzikantas išleido 36 kompaktinių diskų rinkinį savo 1966 m. turo su The Band rinkiniu.

Kaip teigiama pranešime spaudai, turas „prasidėdavo 1974 m. sausio 3 d. Čikagos stadione – didžiausioje uždaroje arenoje pasaulyje tuo metu, kai ji buvo pastatyta – su įtempta ir kovinga plyšys per itin gilią Hero bliuzasdingo akustinis elektros išvadas iš Laisvai einantis Bobas Dylanas seansų, kuriuos jis retai atliko anksčiau – ar po to. Papildomos retenybės – kaip beprotiškai išrastas Baladė Of Hollis Brown, daina Woody (neatlikta nuo 1962 m.) ir Planetos bangos išvežimas Niekas tavęs nepriėmė – būtų gerai sutiktas pirmosiomis turo naktimis.

„Buvome nušvilpti nuo kiekvienos Europos scenos“, – prisiminė grupės narys Robbie Robertsonas Newsweek jų ankstesnio bėgimo kartu. „Tai, kas atsitiko (atidarymo vakarą) Čikagoje, mus taip ramina.

mdaniell@postmedia.com

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle