Home Pasaulis „Dievas yra tavo stiprybė“ – Paulius Okoye ypatingai šaukia tėčius, kurie nori...

„Dievas yra tavo stiprybė“ – Paulius Okoye ypatingai šaukia tėčius, kurie nori būti savo vaikų gyvenime

14
0


Nigerijos dainininkas ir antroji garsios muzikos grupės „Psquare“ pusė Paul O,koye pareiškė šauksmą tėvams.

Po aršios dainininko Davido kovos dėl globos su savo pirmąja kūdikio mama Sophia Momodu, Paulas Okoye per savo Instagram istoriją ypatingą šauksmą pareiškė tėčiams, norintiems dalyvauti savo vaikų gyvenime.

Jis meldė, kad Dievas suteiktų jiems stiprybės.

„Ypatingas šūksnis visiems vyrams, kurie nori būti savo vaikų gyvenime. Dievas yra tavo stiprybė“.

Kai kurie socialinių tinklų naudotojai sutiko su juo dėl jo įrašo, kiti jį kritikavo, nes pastebėjo, kad tėvas nenusipelno šauksmo būti savo vaikų gyvenime.

Vienas MF Joafas rašė: „Šis vaikinas Cho Cho Cho

Viena Judy Chike Obasi Yul Austin rašė: „Yul paliko WhatsApp grupę ir užblokavo administratorių

Vienas „Glamour Mimi“ pareigūnas rašė: „Šauk, kad esate savo vaiko gyvenime. Ar darai kam nors paslaugą? Ar tu neturėtum būti jų gyvenime kaip tėvas?

One Thrift By Sophie rašė: „Tai buvo tas pats, ką paskelbiau savo WhatsApp. Sąžiningai, šaukite vyrus, kurie nori būti savo vaikų gyvenime

Vienas kapitonas Stan101 rašė: „Mes esame vyrai

Vienas Afuwa Salvation rašė: „Šauk visiems atsakingiems. Vyrai, kurie nori būti savo vaikų gyvenime. Ne tie, kurie neturi ką pasiūlyti“.

Kemi Filani pranešė, kad po Davido santykių su dabartine žmona Chioma jis ir Sophia įsivėlė į aršią kovą dėl savo 8 metų dukters globos. Likus kelioms dienoms iki vestuvių, Davido padavė ieškinį, siekdamas bendros dukters globos, nes teigė, kad Sophia neleidžia jam susipažinti su ja ir prievartauja iš jo pinigus. Sophia atsakė į ieškinį, paneigdama jo teiginius, nes ji atskleidė, kad Davido niekada nebandė susitikti su Imade ir ją paliko, nes ji atsisakė su juo mylėtis.

Naujuose pranešimuose apie vykstantį jų globos mūšį Sophia pateikė 102 pastraipų pareiškimą, kad nesutiktų su dainininku, siekiančiu bendros jų dukters globos, nurodydama tokias priežastis, kaip sūnaus Ifeanyi mirtis, prieštaringas jo gyvenimo būdas ir meilė naudotis jų dukra. atsigręžti į ją kaip priežastį jam prieštarauti.