Home Pasaulis „Kiti kuria vestuvių metines, pažiūrėkite, ką kuriate jūs“ – Uche Maduagwu smerkia...

„Kiti kuria vestuvių metines, pažiūrėkite, ką kuriate jūs“ – Uche Maduagwu smerkia Yul Edochie už pareiškimą sukurti „Nwunye Odogwu“

17
0


Nolivudo aktorius Uche Maduagwu sukritikavo savo kolegą Yul Edochie už tvirtinimą sukūręs populiarų pavadinimą „Nwunye Odogwu“.

Kemi Filani šeštadienį pranešė, kad Yul pavadino save vardo pradininku, nes pažymėjo, kaip 2022 m. jis išleido vardą, naudodamas jį savo antrajai žmonai Judy Austin pagirti. Dabar šis vardas išpopuliarėjo ir daugelis jį priėmė.

Jis pastebėjo, kaip tie, kurie vis dar ieško vyro, naudojasi šiuo vardu, kai meldėsi už juos, ir įspėjo nigeriečius pripažinti jį.

Reaguodamas į tai, Uche pastebėjo, kaip jo kolegos kuria vestuvių metines, o jis kuria vardus. Jam pataręs, jis liepė Yul eiti į bažnyčią pasimelsti.

„Kiti kuria vestuvių metines. Matote, ką kuriate? Eik į bažnyčią melstis“.

Tai ne pirmas kartas, kai Yul pretenduoja sukurti vardą. Šių metų pradžioje Yul teigė esąs populiaraus metų žargono „No gree for anybody“ pradininkas.

Aiškindamas, kaip jis atskleidė, kad žmonės jam sakydavo, kad šūkį pradėjo kurti būtent jis, o kai jis ištyrė šį reikalą, jis jais patikėjo, taigi, kodėl jis reikalauja nuopelnų už tai, kad yra populiaraus šūkio pradininkas.

Praėjusį mėnesį Uche Maduagwu apgailestavo Yul dėl savo Tėvo dienos žinutės vyrams, patardamas nemiegoti su žmonių žmonomis.

Uche atkreipė dėmesį į veidmainystę, kai Yul miegojo su ištekėjusia moterimi Judy, kol ji tapo jo antrąja žmona, nes pareiškė, kad aktoriui reikia bažnytinių maldų, ir pagyrė jo atsiskyrusią žmoną May už ištvermę su juo.