Home Pasaulis „Kodėl jo tėtis turėtų apmokėti Imadės sąskaitas? – Danielis Regha smerkia...

„Kodėl jo tėtis turėtų apmokėti Imadės sąskaitas? – Danielis Regha smerkia Davido, kai šis reaguoja į Dele Momodu komentarą apie jo globos kovą su Sophia Momodu

16
0


„Twitter“ asmenybė ir kritikas Danielis Regha sureagavo į šokiruojantį Dele Momodu apreiškimą apie Davido ir Sophia Momodu kovą dėl globos.

Šeštadienį Dele Instagram įraše, spręsdamas netvarkingą problemą, atskleidė, kad Sophia buvo atsakinga už jų dukters gerovę, ir užsiminė, kad jo dukterėčios pateikti kaltinimai buvo faktai. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kaip bandė išspręsti problemą įtraukdamas Davido tėvą ir dėdę atitinkamai Deji Adeleke ir Ademola Adeleke ir kaip jie pateikė sprendimus pagal savo galimybes.

Dabar, reaguodamas į tai savo „Twitter“ puslapyje, Danielis apšaukė Davido, kad jis neprižiūrėjo savo vaiko, nes jis klausė, kodėl Davido tėvas apmokės jo dukters sąskaitas.

Jis pastebėjo, kaip Sophia atmetė jai pasiūlytą šeimos namo dovaną ir paprašė Davido sumokėti pusę apgyvendinimo, o ji sumokėjo kitą pusę, o tai, jo manymu, buvo teisinga. Jis paklausė, kodėl Sophia persikeltų į šeimos butą, kai ji nėra teisėtai vedusi Davido, nes tai jai būtų nepatogu.

Jis suabejojo, kaip viskas būtų, jei Sophia suras naują vyrą ir nuspręs parsivežti jį namo, ir pridūrė, kad nigeriečiai turėtų vadinti viską, kas jų yra.

„Anot Dele Momodu, Davido tėtis, kaip pranešama, sumokėjo už Imadės nesumokėtus mokesčius už keletą auklės užsiėmimų ir atlyginimus. Ar tai nėra tėvų aplaidumas iš Davido pusės? Kodėl jo tėtis turėtų apmokėti Imadės sąskaitas? Vėlgi, Sophia atmetė šeimos namo dovaną / pasiūlymą ir paprašė, kad Davido apmokėtų pusę apgyvendinimo, o ji – kitą pusę, o tai yra teisinga. Nėra jokios priežasties gyventi Davido šeimos bute, nes abu nėra legaliai susituokę; tai nepatogu. Ką daryti, jei ji nori parsivežti namo naują vyrą, kol jie būna šalia, arba nusprendžia užmegzti romantiškus santykius su kuo nors kitu? Vadinkime daiktus kastuvais“.

Prisiminkite, kad po Davido santykių su dabartine žmona Chioma jis ir Sophia įsivėlė į aršią kovą dėl savo 8 metų dukters globos. Likus kelioms dienoms iki vestuvių, Davido padavė ieškinį, siekdamas bendros dukters globos, nes teigė, kad Sophia neleidžia jam susipažinti su ja ir prievartauja iš jo pinigus. Sophia atsakė į ieškinį, paneigdama jo teiginius, nes ji atskleidė, kad Davido paliko Imadę, nes ji atsisakė su juo mylėtis.