Home Pasaulis Leono Draisaitlo agentas nurodo galimo pratęsimo terminą

Leono Draisaitlo agentas nurodo galimo pratęsimo terminą

13
0


Kadangi didžioji dalis sunkių darbų jau buvo atlikta 2024 m. neribotų laisvųjų agentų klasėje, daugelis pradėjo žiūrėti į 2025 m. grupę, kuri šiuo metu yra žvaigždė. Tarp lyderių yra „Oilers“ centras Leonas Draisaitlis kuris, nepaisant to, kad per sezoną uždirba 8,5 mln. USD, pastaraisiais metais buvo vienas geriausių sandorių NHL. Tai netrukus turėtų pasikeisti, nes 28-erių futbolininkas pagal kitą kontraktą neabejotinai taps vienu geriausiai apmokamų NHL žaidėjų.

Vis dar kyla klausimas, kaip greitai bus sudarytas kitas sandoris. Edmontonas šiuo metu neturi GM po Keno Hollando išvykimo. Komandos prezidentas Jeffas Jacksonas, einantis laikinąsias pareigas, ir anksčiau nurodė, kad nenori eiti visą darbo dieną vadovaujančio posto. Tuo tikslu Olandijai nuolat ieškoma pakeitimo visu etatu ir prasminga, kad jis būtų priimtas prieš prasidedant bet kokioms esminėms diskusijoms.

Tačiau atrodo, kad Draisaitl agentas Europoje mano, kad tam yra nustatytas terminas. Kalbėdamas su „Eishockey News“ Michaelu BaueriuJiri Poner nurodė, kad vasaros pabaiga gali būti galutinis terminas susitarti:

Kol kas niekur neskubama, bet arba tai vyksta greitai, ty iki rugpjūčio pabaigos, arba visai nepavyks, – sakė A. Poneris. – Taip pat paaiškės, ar Edmontonas tikrai jo nori, ar ne. Leonas turi visus kozirius“.

Techniškai Edmontonas gali derėtis su Draisaitl iki pat laisvos agentūros kitą liepą, todėl tokia Ponerio pozicija rodo, kad Draisaitl pirmenybė gali būti nustatyta griežtai nesiderėti sezono metu. Tokiu atveju tas, kuris perims generalinio direktoriaus pareigas, neturės daug laiko susitarti, kad jis liktų rinktinėje.

Draisaitlis per penkis iš šešių pastarųjų sezonų peržengė 100 taškų ribą ir per tą atkarpą turi antrąjį daugiausiai taškų NHL. Jo komandos draugas, Connor McDavidyra vienintelis prieš jį. Su dabartine McDavido sutartimi 2017 m., jo 12,5 mln. USD AAV nėra puikus palyginimas. Tačiau neseniai 13,25 mln. USD AAV, kad Ostonas Matthewsas gautas iš Toronto praėjusiais metais gali būti labai gerai, ypač jei jis kitą vasarą pateks į atvirą rinką.

Ar Edmontonas gali sau leisti sumokėti Draisaitl rinkos vertę už 2025–2026 m., žinodamas, kad McDavido sandoris baigsis po metų ir kainuos daug daugiau? Tai yra klausimas, į kurį naujasis GM turės atsakyti gana greitai, atsižvelgiant į Ponerio komentarus dėl galimo derybų termino. Tai sakydamas, Poneris pridūrė, kad yra labai įsitikinęs, kad abi pusės sugebės sudaryti susitarimą, kad Draisaitl ilgus metus liktų „Oilers“ uniformoje.