Home Pasaulis „Man reikia pamatyti daugybę verslų, kuriais ji užsiima“, – Sandra Iheuwa pasakoja...

„Man reikia pamatyti daugybę verslų, kuriais ji užsiima“, – Sandra Iheuwa pasakoja tiems, kurie ją tempia už tai, kad Sophia Momodu apkaltino jos N23 mln.

13
0


Talentų vadybininko Ubi Franklin kūdikio mama Sandra Iheuwa priekaištavo tiems, kurie ją tempia dėl kritikos Sophia Momodu dėl jos N23 mln.

Talentų vadybininko Ubi Franklin kūdikio mama Sandra Iheuwa sukritikavo Sophia Momodu, pirmąją dainininko Davido mamą, dėl jos netinkamų prioritetų.

Kemi Filani pranešė, kad po įnirtingos kovos dėl globos su Davido Sophia pasidalino savo buto Banana saloje, Ikoyi, Lagoso valstijoje, N23 mln. eurų nuomos kvito ekrano kopija.

Reaguodama į tai, Sandra tai apibūdino kaip netinkamą prioritetą, nes pažymėjo, kaip Sophia galėtų panaudoti pinigus, kad pradėtų pelningą verslą, kuris galėtų atnešti jai daugiau pinigų. Ji pareiškė, kad Sophia, būdama vieniša mama, turi nusikirpti paltą pagal savo dydį.

Jos pareiškimas nepatiko kai kuriems, kurie teigė, kad Sophia turi keletą verslų. Dabar, atsakydama į juos, Sandra pareiškė, kad jai reikia pamatyti daugybę Sophios vykdomų verslų. Ji paragino ją tempiančius paaiškinti, kaip mokėti N23 mln. nuomos ir nepirkti būsto yra geras finansinis sprendimas.

Sandra pakartojo, kad Sophios elgesys yra toks aukštis, kad nekirpo palto pagal savo dydį.

„Mehn… kai kurie žmonės (ypač kai kurios moterys) galvoja, nes ji sumokėjo N23 milijonus nuomos dalimis, kad gali sau tai leisti. Kur tu ėjai į mokyklą??? 23 mln. nuomai, net ne būstui įsigyti. Paaiškinkite man tai, kaip tai yra geras finansinis sprendimas? Noriu pamatyti, kaip į kelias įmones pareikštos teisės! Nes jis yra aukštis, kai nesikirpsite savo palto pagal savo dydį“.

Panašiai reperis ir žiniasklaidos asmenybė N6 taip pat kritikavo Sophią, atkreipdamas dėmesį į ironiją, kad Sophia per metus už prabangų butą sumoka N25 milijonus, tačiau jai reikia „Range Rover“ iš Davido, nes ji neturi automobilio. Pastebėjęs, kaip Sophia teigė, kad RR yra blogas ir kad ji turėjo mėnesiui išsinuomoti džipą, kad galėtų nuvežti Imadė į mokyklą, jis suabejojo, kodėl ji negalėjo persikelti į N10 mln per metus lovelę ir nusipirkti N15 mln.

Tai ne pirmas kartas, kai Sandra smerkia Sofiją. Praėjusiais metais, Sophiai sušukus dėl finansinio piktnaudžiavimo, Sandra Iheuwa supykdė Sophią dėl jos teisės į Davido pinigus. Ji aiškiai pasakė, kad buvimas kūdikio mama nereiškia, kad žmogus turi turėti teisę į savo kūdikio tėčio pinigus, nes ji pareiškė, kad vienintelė jo pareiga prieš savo vaiko motiną yra rūpintis savo vaiko atsakomybe.