Home Pasaulis Nacionalinis tinklas atkurtas po devynių valandų visoje šalyje trukusio elektros energijos tiekimo...

Nacionalinis tinklas atkurtas po devynių valandų visoje šalyje trukusio elektros energijos tiekimo nutraukimo

24
0


Nigerijos perdavimo įmonė (TCN) sekmadienį paskelbė, kad vakar patyręs dalinį sutrikimą nacionalinis tinklas buvo visiškai atkurtas.

ŠVILPĖJAS anksčiau pranešė, kad tinklo griūtis, įvykusi ketvirtą kartą 2024 m., nubloškė nigeriečius į visišką tamsą.

Incidentas, įvykęs 2024 m. liepos 6 d. apie 15.09 val. ir atnaujintas iki 21.57 val., šiemet buvo trečiasis dalinis ir ketvirtasis bendras tinklo sutrikimas.

Tačiau TCN viešųjų reikalų generalinio direktoriaus Ndidi Mbah Abudžoje paskelbtame pranešime sakoma, kad tinklo sutrikimą sukėlė netikėtas trijų blokų išjungimas elektros gamybos stotyje, dėl kurio iš tinklo staiga dingo 313 MW. .

Ji sakė, kad atkūrimo darbai buvo pradėti iškart po incidento ir pridūrė, kad tą pačią dieną 21.57 val. pažeistos tinklo dalys buvo sėkmingai atkurtos.

„Nigerijos perdavimo įmonė, TCN, teigia, kad vakar, 2024 m. liepos 6 d., apie 15.09 val. įvyko dalinis tinklo sutrikimas.

„Įtariama, kad sistemos sutrikimas, kuris išauga iki trijų, dalinių tinklo trikdžių, su vienu iš viso šiais metais, kilo dėl netikėto trijų (3) elektros energijos gamybos stoties blokų suveikimo, staiga iš elektros energijos tiekimo atėmusi 313 MW. tinklo, dėl kurio sistema nestabili, o tai lėmė masinio tiekimo į nacionalinio tinklo dalį praradimą.

„Tuo tarpu sistemos operatorius reagavo į staigų generacijos sumažėjimą, dėl kurio sumažėjo dažnis, izoliuodamas tinklo dalį, apimančią Ibom elektrinę, per kurią bendrovė toliau maitino Uyo, Aba, Itu, Eket, Calabar. ir tt net tada, kai kitoje tinklo dalyje nebuvo tiekimo.

„Be to, operatoriai iškart po incidento pradėjo tinklo atkūrimo darbus. Vakar apie 21.57 val. buvo sėkmingai atkurta visa tinklo dalis, kurią paveikė šios dienos incidentas“, – sakė ji.