Home Pasaulis Net Anglijos legendos jaučia, kad Kane’ui pasisekė įmušti baudinį Europos pusfinalyje

Net Anglijos legendos jaučia, kad Kane’ui pasisekė įmušti baudinį Europos pusfinalyje

8
0


Praėjus vos 11 minučių po to, kai Xavi Simonsas įvedė Nyderlandus 1:0 prieš Angliją Trečiadienio Euro 2024 pusfinalisitin ginčytinas sprendimas leido Trims Liūtams išlyginti rezultatą.

Prieštaringai vertinamu momentu Anglijai buvo skirta 11 metrų baudinys, kai Denzelis Dumfriesas atmušė Harry Kane’ą. Iš pradžių teisėjas Felixas Zwayeris paragino smūgiuoti į vartus, bet po kelių sekundžių buvo iškviesta VAR peržiūra. Kaip tik Zwayeris patikrino monitorių, ITV eterio diktorius ir anglų legenda Lee Dixonas sakė, kad būtų „nustebęs“, jei būtų paskirta bauda.

Po to, kai Zwayeris skyrė Kane’ui baudą, „Manchester United“ legenda Gary Neville’as pavadino sprendimą „absoliučia gėda“ ir vedė tiradą socialiniuose tinkluose. Nevilis pažymėjo, kad nė vienas iš Anglijos žaidėjų aikštėje taip pat nereikalavo baudos smūgio, o tai tik padidino teisėjo sprendimo keistumą.

„Žiūrėk, aš, kaip gynėjas, tai buvo visiška gėda“, – sakė Neville’as per ITV laidą. “Tai buvo niekuomet bausme, bet ypač tokiose svarbiose rungtynėse… Jis (Dumfriesas) tiesiog natūraliai įeina, norėdamas blokuoti metimą. Tai nė iš tolo neprilygsta baudai, ir manau, kad nedaugelis Anglijos žaidėjai taip pat pretendavo į tai“.

Kai Ianas Wrightas apgynė sprendimą, pavadindamas Dumfrieso šūvių konkursą „neatsargiu“, Neville’as atrėžė: „Mes visi einame iš proto. Jei kas nors mano, kad tai neapgalvota, nuoširdžiai“.

Be Dixono ir Neville’io, Jamie Carragher ir Alanas Sheareris taip pat sukritikavo sprendimą. Nors Carragheris išreiškė savo jausmus per socialinę žiniasklaidą Sheareris per BBC laidą sakė, kad Dumfriesas buvo visiškai teisėtoje padėtyje, kai bandė blokuoti kamuolį nuo Kane’o.

„Nėra jokių abejonių, kad yra kontaktas, bet gynėjas (Dumfriesas) bando blokuoti kamuolį“, – sakė Sheareris. „Harry Kane’o tęsinys užmezga ryšį ir nemaniau, kad tai buvo staugimas (pagal VAR apžvalgą).

Žinai, Anglijai pasisekė, kai keturios jos legendos mano, kad komanda nenusipelnė baudos.

Kitur – Nyderlandų legenda Pierre’as van Hooijdonkas paragino Zwayerį „įtraukti į juodąjį sąrašą“ už savo sprendimą, o olandų kapitonas Virgilis van Dijkas taip pat nesulaikė kritikos teisėjui.