Home Pasaulis „Nieko nėra taip gerai, kaip vesti jaunesnę moterį kaip vyrą“ – milijardieriaus...

„Nieko nėra taip gerai, kaip vesti jaunesnę moterį kaip vyrą“ – milijardieriaus Razaqo Okoya ir žmonos Shade reakcijos prisijungia prie virusinio TikTok iššūkio (vaizdo įrašas)

12
0


Nigerijos milijardierius verslininkas vadovas Razaqas Okoy sujudino internetą, kai jis ir jo žmona Shade Okoya prisijungia prie populiaraus iššūkio.

Internete kurtame vaizdo įraše buvo pastebėta, kad galinga pora prisijungė prie virusinio TikTok iššūkio, kai jie pakeitė aprangą ir vietą, atrodė visiškai mylimi.

Kaip ir tikėtasi, socialinės žiniasklaidos vartotojai turėjo ką pasakyti apie vaizdo įrašą.

Vienas I Am D Bull rašė: „Nieko nėra taip gerai, kaip vesti daug jaunesnę moterį kaip vyrą, venkite moterų, vyresnių nei 25 metų.

„One Thee Food Networking“ rašė: „Tik ši moteris ir dar trys man tinka patarimai dėl vedybinio prizo

Vienas Frank Method Man rašė: „Kodėl neprisijunkite prie iššūkio, visa kita yra nuobodu

Vienas Nene George’as rašė: „Haaaa, šis žmogus vis dar šokinėja! Galima manyti, kad jie abu yra amžiaus draugai. 25 metai santuokos ir vis dar skaičiuoja. Pinigai yra gerai

Vienas ampuregoldas_ rašė: „Aš gerbiu šią moterį; taip mylėti reikia geros širdies

Vienas Oluchukwu rašė: „Milijardierių žvilgsnis yra vienas, sakykim, jei juos pamatysi, žinok. Turiu būti milijardierius

Vienas MC_Barron_Official rašė: „Jie vaidina tokią meilę prieš 50 metų

Viena Maureen auksinė patalynė ir antklodė rašė: „Tikras blogiukas, kiti išmoko iš jos“.

Razaq Okoya ir žmona Shade prisijungia prie virusinio TikTok iššūkioRazaq Okoya ir žmona Shade prisijungia prie virusinio TikTok iššūkio

Prieš kelias savaites Shade Okoya atviravo apie savo santykius su Rasaq Okoya, išreikšdama, kaip labai myli, dievina ir gerbia savo vyrą.

Ji palankiai kalbėjo apie vyrą ir apipylė jį nuoširdžiomis maldomis, vadindama jį savo stuburu ir kalbėdama apie tai, kaip niekada nedarys nieko, kas suterštų jos vyro vardą. Ji taip pat kalbėjo apie jų pasitikėjimą ir tai, kaip jos kartos, įskaitant jos vaikus, yra amžinai jam dėkingos.

Kitose naujienose Shade’as Okoya pateko į antraštes po to, kai viename renginyje lydė pinigų jaunam vaikinui. Užuot davęs jam tūkstantį ar dvi nairų, Shade’as padavė jam pluoštą grynųjų, dėl kurių berniukas liko be žado.

Komentarų skiltyje internautai ją gyrė, vainikuodami „Turtinga Lagoso teta“.