Home Pasaulis „Pasidaryk pats“ tai daroma prieš A-Town Down Under Toronte „Smackdown“.

„Pasidaryk pats“ tai daroma prieš A-Town Down Under Toronte „Smackdown“.

11
0


Straipsnio turinys

Vėl laikas pasidaryk pats.

2 reklama

Straipsnio turinys

„World Wrestling Entertainment“ savo „Money in the Bank“ savaitgalį Toronte pradėjo puikiu pagrindiniu turnyru „Smackdown“ „Scotiabank“ arenoje penktadienio vakarą, kurio metu žymių komandų čempionai A-Town Down Under apgynė savo čempionatą prieš „pasidaryk pats“ Tommaso Ciampą ir Johnny Gargano.

Kaip ir tikėtasi, rungtynės buvo greitos, pasižymėjo žaismingomis išdaigomis, todėl Toronto publika liko visiškai patenkinta, ypač rezultatu, nes „pasidaryk pats“ iškovojo pergalę. Gargano užrakino Graysoną Wallerį savo „Gargano Escape“ ir, kaip tai padarė, Ciampa sukūrė antrą pabėgimą, užrakinęs Austin teoriją Sicilijos ruože. Po pergalės #DIY atsiėmė titulus toje pačioje arenoje, kur kadaise kartu užėmė NXT Tag Team titulą.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Tai buvo ryškus ir tinkamas užbaigimas vakarui, kurio pagrindinis dėmesys buvo skirtas šeštadienio aukščiausios kokybės tiesioginio renginio „Money in the Bank“ scenai.

„Smackdown“ prasidėjo vyrų „Money in the Bank“ konkurentai Jey Uso, LA Knight, Carmelo Hayes, Chad Gable, Andrade ir Drew McIntyre susitiko ringe ir po to prasidėjo muštynės. Tada kamera pasislinko užkulisiuose, kur Toronto atstovė Jackie Redmond davė interviu iš WWE moterų čempionės Bayley, kuri susidūrė su kanadiete Chelsea Green, kuri pažadėjo laimėti pinigų banke ir vėliau išgryninti savo kontraktą bei laimėti moterų titulą.

Vakaro atidarymo rungtynėse dalyvavo „Street Profits“ prieš „Pretty Deadly“. Vėlgi, ne itin talpi publika sulaukė greito tempo rungtynių, kurios pasibaigė Montezui Fordui, pelniusiam „Profits“ po varlės aptaškymo Eltonui Prince’ui.

4 reklama

Straipsnio turinys

Antrosiose nakties rungtynėse Indi Hartwell ir Candice LeRae susitiko su Jade Cargill ir Bianca Belair. Rungtynės šiek tiek sunkiai įsibėgėjo, tačiau jos įsibėgėjo prieš finišą, kai Jade iškovojo pergalę, kai Jade ir Belair vienu metu pataikė į Jaded ir KOD finišuotojus.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Bene geriausias šios nakties segmentas priklausė Kevinui Owensui, Randy’iui Ortonui ir nenuginčijamam WWE čempionui Cody Rhodesui, kurie smogė į ringą reklamuodami savo šešių žaidėjų komandos rungtynes, numatytas „Money in the Bank“.

Owensas iš Monrealio papasakojo apie tai, kaip ką tik atvyko į Torontą iš namų, kur didžiąją praėjusios savaitės dalį praleido ligoninėje su motina, kuri paguldyta į ligoninę dėl viruso. Akivaizdžiai emocionalus Owensas kalbėjo apie tai, kaip jis turėjo likti namuose su sergančia motina, tačiau sakė, kad mama išmokė jį kovoti kaip pragaras, todėl jis ringe ir Toronte pagerbė savo motiną. Owenso tėvai yra nuolatiniai daugelio WWE pasirodymų svečiai, ypač visoje Kanadoje.

5 reklama

Straipsnio turinys

Trečiosios vakaro rungtynės žaidė Bayley, o Naomi susitiko su Piper Niven ir minėtu Greenu. Rungtynių metu Tiffany Stratton pasitraukė, o tai paskatino visas varžoves moterų „Pinigai banke“ rungtyje muštis ringe, kaip tai darė vyrai norėdami atidaryti šou. Aukščiausias taškas įvyko, kai Stratton smogė mėnesiui nuo viršutinės virvės ant savo priešininkų ant grindų.

Kalbant apie pačias rungtynes, Bayley per chaosą pataikė į savo „Baley-to-Belly“ finišą, kad prispaustų Niveną. Tada Nia Jax išėjo ir užpuolė Bayley, paskatindama Michiną įbėgti su kendo lazda ir išgelbėti Bayley.

Spektaklis baigėsi ne tuo, kad „pasidaryk pats“ švenčia savo titulo pergalę, o iš anksto įrašytu vaizdo įrašu su Solo Sikoa, teigiančiu esąs genties vadas ir kad Romanas Reignsas nebegali pretenduoti į šį titulą. Reignsas nebuvo matytas nuo tada, kai prieš tris mėnesius Filadelfijoje pralaimėjo Rhodesui WrestleMania 40 turnyre.

Ar Romanas grįš šeštadienio vakarą Toronte?

Laikas pasakys.

janmurphy@postmedia.com

x.com/Jan_Murphy

Straipsnio turinys