Home Pasaulis Penki pagrindiniai prekybos galutiniai tikslai slystantiems jankiams

Penki pagrindiniai prekybos galutiniai tikslai slystantiems jankiams

8
0


Niujorko „Yankees“ (šeštadienį rungtyniaus 54:36) atsidūrė antroje aršioje konkurencinėje Amerikos lygoje Rytų lygoje. Jie trimis žaidimais atsilieka nuo Baltimorės „Orioles“ ir turi nedidele 4,5 žaidimo persvarą prieš trečią vietą užėmusį Bostono „Red Sox“, kuris šį savaitgalį sužaidė vieną iš trijų rungtynių setų. Vos prieš mėnesį „Yankees“ 28 žaidimus viršijo 0,500, bet 0-4 pradžia iki liepos ir blankus 14-13 rekordas birželį paliko komandą sustingusią.

Pastarasis „Yankees“ pasirodymas parodė, kad jie nėra tokie dominuojantys, kaip rodė jų 0,750 laimėjimo procentas gegužės mėnesį, tačiau jie taip pat nėra tokie silpni, kaip rodo dabartinės jų kovos. Niujorkui reikia pastiprinimo sezono viduryje, kad galėtų konkuruoti su jaunesne, gilesne „Orioles“ komanda, ypač aikštėje ir aikštėje. Pirmą, antrą ir trečią bazę reikia atnaujinti, o papildomos rankenos yra būtinos, kad padėtų suktis dėl per didelio naudojimo.

Pastaraisiais sezonais „Yankees“ laukė, kol kitos komandos pradės mainų termino veiklą, tačiau šiais metais jie turi būti agresoriai. Be jokios garantijos, kad Juanas Soto sugrįš 2025 m., ir turės 11-ą geriausio ūkio sistemą, pagal MLB.comNiujorkas turi streikuoti anksti.

Christianas Walkeris, 1B, Diamondbacks

Vienas iš pagrindinių tikslų yra Arizona Diamondbacks pirmasis pagrindinis žaidėjas Christianas Walkeris. Būdamas 33 metų Walkeris bus nuomojamas žaidėjas. Tačiau jis gali pasigirti 142 OPS+, slegiantis 0,518 ir 22 kartus. Atsižvelgiant į Anthony Rizzo traumų problemas ir naujoko Beno Rice’o nepatyrimą, labai svarbu įsigyti tokį veteraną, kaip Walkerį. Be to, Walkeris yra nuolat įvertintas tarp geriausiai besiginančių pirmojo pagrindo žaidėjų lygoje, pasak Beisbolo Savanto.