Home Pasaulis Piratų vadybininkas pateikia atnaujintą sužeistų tūzo laiko juostą

Piratų vadybininkas pateikia atnaujintą sužeistų tūzo laiko juostą

14
0


„Pirates“ ketvirtadienį įtraukė dešinįjį Jaredą Jonesą į 15 dienų sužeistųjų sąrašą, o vadybininkas Derekas Sheltonas Pittsburgh Post-Gzette Andrew Destinas ir kiti žurnalistai pateikia kai kurias detales apie lato įtampą, dėl kurios žvaigždės naujokas netolimoje ateityje atsidūrė lentynoje. Jonesas patyrė 2 laipsnio įtampą ir greičiausiai mesti artimiausias dvi savaites, todėl komanda gali leisti jam pailsėti ir atsigauti prieš patikrindama jo pažangą. Jei viskas klostysis gerai ir Jonesas tuo metu galės iš naujo pradėti metimų programą, Jonesas gali grįžti į savo kelią galbūt rugpjūčio pradžioje, atsižvelgiant į ankstesnius kitų panašias traumas patyrusių metimo metėjų grafikus.

Nenuostabu, kad Jonesas atgautų šiek tiek daugiau laiko, tiek dėl atsargumo, atsižvelgiant į jo svarbą piratų ateičiai, tiek dėl to, kad komanda jau ėmėsi veiksmų valdyti tiek Joneso, tiek Paulo Skeneso darbo krūvius. Tik du iš 16 Joneso startų buvo atlikti per standartines keturias poilsio dienas, nes didžiąją sezono dalį „Bucs“ žaidė šešių žaidėjų rotaciją. 2023 m. Jonesas metė karjeros rekordą 126 1/3 padavimų kartu tarp „Double-A“ ir „Triple A“ kamuolių, o šiais metais jis didžiosiose lygose turi iki 91 padavimų.

Paskutinį kartą Jonesas startavo liepos 3 d. po 11 dienų pertraukos, nes jis praleido rotacijos posūkį, kad išlaikytų žvalumą. Sheltonas nemanė, kad atleidimas turėjo įtakos Joneso sužalojimui, nes „Pirates“ vis dar turėjo Jonesą dalyvauti gyvoje bulių seanse per 11 dienų tarp startų, o užuot sumažinę beisbolo užgaidas.

Nors gera žinia, kad Joneso trauma nėra pernelyg rimta, jo praleidimas net mėnesį yra Pitsburgo posezonio viltis. „Pirates“ šeštadieniais dalyvauja 42–45 žaidimuose, tačiau vis dar yra keturios rungtynės už laukinių kortų vietos, todėl komandai vis dar yra laiko bėgti arba, jei viskas pakryps į pietus iki liepos 30 d., ištirti pardavimą prekybos terminas.

Davido Bednaro statusas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis, kaip piratų liepa gali susiklostyti, o šeštadienį treniruotėse gyvai mušdamasis jis padarė pažangą atsigauti nuo traumos. Kaip pagal MLB.com Alexą StumpfąBednaras per 21 aikštę susidūrė su penkiais smūgiais, o Bednaras panaudojo visą savo arsenalą. Kairioji įstrižainė įtampa išsiuntė Bednarą į 15 dienų IL birželio 2 d. ir nors jis jau praleido daugiau nei 15 dienų minimumą, šeštadienio metimo sesija yra geras ženklas, kad jis gali būti ne per toli nuo mažosios lygos reabilitacijos užduoties arba net tiesioginis aktyvinimas. Artimiausias atmušė 16 kamuolių ir šiek tiek apgaulingas 5,17 ERA per 31 1/3 padavimų šį sezoną, nes Bednaras buvo nepastebėtas po atšiauraus balandžio mėnesio.

Kalbėdamas apie sužeidimus, Pittsburgh pakvietė dešiniarankį Ryderį Ryaną iš „Triple-A“ po to, kai dešinysis Daultonas Jefferiesas buvo įtrauktas į 15 dienų IL. Jefferies susiduria su diskomfortu dešinėje alkūnėje, o sužalojimas įvyko praėjus mažiau nei dviem mėnesiams po to, kai piratai pareikalavo, kad Jefferies atleistų iš Giants.

Jefferiesas turi 9,82 ERA padalijimą tarp 10 padavimų Pitsburge (6,30 ERA) ir 4 2/3 kadrų su San Franciske (17,36 ERA), ir abu klubai kelis kartus pasirinko jį pirmyn ir atgal iš „Triple-A“. Tai pažymėjo Jefferies sugrįžimą į didžiosios lygos veiksmus po to, kai praleido visus 2023 m., kai atsigavo po krūtinės ląstos sindromo operacijos ir po Tommy Johno operacijos per šešis mėnesius 2022 m. Atsižvelgiant į tai, kad Jefferiesas anksčiau savo karjeroje taip pat turėjo kitą TJ procedūrą, Tai nėra geras ženklas, kad jis patiria dar vieną alkūnės skausmo priepuolį.