Home Pasaulis Pirmoji ponia paskirsto paliatyvius vaistus 2 400 neįgaliųjų, našlaičių, mažiau privilegijuotųjų

Pirmoji ponia paskirsto paliatyvius vaistus 2 400 neįgaliųjų, našlaičių, mažiau privilegijuotųjų

13
0


Nigerijos pirmoji ponia senatorė Oluremi Tinubu šeštadienį paskelbė, kad 2 400 mažiau privilegijuotų Kadunos valstijos piliečių, įskaitant žmones su negalia, našlaičių namus, našles ir moteris, užsikrėtusias ŽIV, ir kt.

Ponia Tinubu, kuriai vėliavos iškėlimo metu atstovavo Kadunos valstijos gubernatoriaus žmona Hajiya Hafsat Uba Sani, sakė, kad palengvinimo priemonė buvo sukurta siekiant sušvelninti ekonominių sunkumų padarinius mažiau privilegijuotiesiems visoje šalyjeJi sakė, kad prezidentas Bola Tinubu vadovauja federalinei valdžiai. Vyriausybė nenuilstamai dirba siekdama gerinti šalies ekonomiką, o norint pasiekti norimų tikslų – užtikrinti gerą valdymą žmonėms, reikia piliečių kantrybės ir bendradarbiavimo.

Tačiau pirmoji ponia teigė, kad mažiau privilegijuoti, neturtingi, pažeidžiami ir nepakankamai aptarnaujami Nigerijos žmonės, ypač neįgalieji (PWD), yra jai brangūs, todėl jiems reikia paskirstyti palengvinamąsias priemones. Tačiau ji paragino pagalbos gavėjus neparduoti malšinamųjų vaistų, o panaudoti juos savo ir savo šeimų labui, kartu pažadėdama palaikyti pagalbą Kadūnos valstijoje ir visoje šalyje.

Renginyje kalbėjęs Kadunos valstijos žmogiškųjų paslaugų ir socialinės plėtros komisaras Hajiya Rabi Salisu paaiškino, kad senatoriaus Oluremi Tinubu paaukoti 2 400 maišų ryžių išdalinami 2 400 mažiau privilegijuotų šeimų.

Ji sakė, kad naudos gavėjai buvo atrinkti iš 23 vietos valdžios rajonų ir iš įvairių grupių, įskaitant neįgaliuosius, našlaičių namus, našles, ŽIV užsikrėtusius asmenis, NYSC korpuso narius ir dvi religines organizacijas – Nigerijos krikščionių asociaciją (CAN) ir Jama’atu. Nasril Islam (JNI) tarp kitų.

Gubernatoriaus Uba Sani žmona Hajiya Hafsat Uba Sani viena paaukojo grynųjų pinigų atitinkamoms paramos gavėjų grupėms, kad papildytų pirmosios ponios paaukotus maisto produktus.

Kai kurie naudos gavėjai, kalbėję savo grupių vardu, išreiškė dėkingumą senatoriui Tinubu ir Hajiya Hafsat Uba Sani, kad jie jų nepamiršo, nepaisant to, kad jie laimėjo rinkimus.

Kadunos valstijos PWD pirmininkas Suleimanas Abdullahi sakė: „Palengvinamasis paskirstymas yra ženklas, kad prezidento Tinubu ir gubernatoriaus Uba Sani APC vyriausybė Kadunos valstijos lygiu rūpinasi žmonėmis, ypač žmonėmis su negalia (PWD).

„Anksčiau, pasibaigus rinkimams, valdžios žmonės dažnai pamiršta tokius mažiau privilegijuotus kaip mes. Esame dėkingi pirmajai poniai ir Hajia Hafsat Uba Sani už šį palengvinimą. Užtikriname, kad jis bus teisingai paskirstytas. Meldžiame, kad Dievas juos pakeltų ir padėtų atlikti jiems tenkančias pareigas.