Home Pasaulis Prieštaringai vertinama tinklaraštininkė, Ijele, patirianti daugiau problemų, pasirodys Awkos aukštajame teisme liepos...

Prieštaringai vertinama tinklaraštininkė, Ijele, patirianti daugiau problemų, pasirodys Awkos aukštajame teisme liepos 16 d.

14
0


Chizoromas Harrisonas Ofoegbu, tinklaraštininkas ir turinio kūrėjas, dar žinomas kaip Ijele Speaks, išgyvena naują bėdą.

Ofoegbu buvo užstatas prieš kelias savaites po to, kai buvo apkaltintas teisme dėl grasinimų gyvybei Siono maldos judėjimo dvasiniam vadovui, evangelistui Ebuka Obi. Dėl užstato reikalas su evangelistu atrodo nežinioje, nes penktadienį, kai buvo paskirta byla, jis nepasirodė teisme.

Tačiau jis yra įsivėlęs į kitą mūšį, nes turi stoti prieš Anambros valstijos Aukkos aukštąjį teismą dėl šmeižto ir elektroninių nusikaltimų prieš Gyvojo Kristaus misijos įkūrėją, kunigą prof.

Įtariama, kad tinklaraštininkas apšmeižė Ezekijo charakterį ir sąžiningumą, paviešindamas vaizdo įrašą, kuriame jis apkaltino bažnyčios lyderį seksualiniu prievartavimu ir jaunų merginų prievarta jo bažnyčioje.

„Šis žmogus yra piktas. Jis yra vienas iš nusikaltėlių, sunaikinusių igbų žemę, būrio“, – vaizdo įraše teigė jis.

Jis taip pat apibūdino neseniai įvykusias gyvojo Kristaus misijos 40 metų sukaktį kaip „40 metų, kai šis nusikaltėlis tvirkina žmonių vaikus“.

Be to, pastorius Paulas Enenche iš Dunamis tarptautinės bažnyčios turi peticiją prieš Ijele, kuri nagrinėjama Nacionaliniame elektroninių nusikaltimų centre dėl tinklaraštininko grasinimo nužudyti pastorių ir jo šeimą.

Ijele taip pat išleido vaizdo įrašus, kuriuose grasino pašalinti žymius bažnyčios lyderius, įskaitant Enochą Adeboye’ą, Davidą Oyedepo, Johnsoną Sulemaną ir Jeremiją Fufeyiną.

Taip pat žinoma, kad jis pamėgo uždraustos Biafros vietinių žmonių (IPOB) narių įniršį kitame vaizdo įraše, kuriame jis pasakė, kad smerkė grupės lyderį Mazi Nnamdi Kanu ir sakė, kad jis turėtų būti paliktas mirti sulaikytas.

Dar reikia pamatyti, kaip Ijele pereis per daugybę teismų bylų ir daugybę kovų, kuriuos jis kursto.