Home Pasaulis PSC patikslina poziciją dėl 10 000 policijos konsteblių įdarbinimo

PSC patikslina poziciją dėl 10 000 policijos konsteblių įdarbinimo

10
0


Policijos tarnybos komisija (PTK) paneigė teiginius, kad peržiūrėjo 2022 metų konsteblių atrankos pratybų kandidatų sąrašą, patikslindama savo poziciją neseniai paskelbtame pranešime.

Kaip teigiama antradienį išplatintame pranešime, komisija pabrėžė, kad ji nenurodė kandidatams atsispausdinti atnaujintų kvietimų lapelių ar vykti į policijos mokymo kolegijas.

Ji paragino laimėjusius kandidatus būti kantrūs ir laukti oficialaus pranešimo dėl baigtos įdarbinimo procedūros.

Komisija kategoriškai teigia nepateikusi jokio pareiškimo dėl (i) konkursą laimėjusių kandidatų sąrašo peržiūros arba (ii) konkursą laimėjusių kandidatų kvietimo patikrinti savo paraiškas naujai atidarytame portale.“, – rašoma pranešime.

Be to, komisija paneigė socialinėje žiniasklaidoje sklandančius gandus apie tariamą mokymo programą, kuri prasidės 2024 m. liepos 22 d., pažymėdama tai kaip apgavikų skleidžiamą klaidingą informaciją.

Komisija pataria kandidatams išlikti kantriems ir laukti mūsų oficialaus pranešimo dėl neseniai pasibaigusių įdarbinimo pratybų“, – priduriama pranešime.

PSC taip pat perspėjo neskleisti melagingos informacijos ir įspėjo, kad sulaikyti asmenys susidurs su teisinėmis pasekmėmis.

PSC ragina šiuos apsimetėlius susilaikyti nuo kišimosi į jos veiklą, ypač į įdarbinimo procesą. Bet kuriam asmeniui, kuris kenkia pratyboms, bus taikomi atitinkami teisiniai veiksmai,“, – baigiama pareiškime.