Home Pasaulis Shane’as van Gisbergenas laimėjo „Xfinity“ serijos lenktynes ​​Čikagoje

Shane’as van Gisbergenas laimėjo „Xfinity“ serijos lenktynes ​​Čikagoje

19
0

Antrus metus iš eilės Čikagos gatvės trasoje Shane’as van Gisbergenas pergalingą žingsnį padarė vėlai lenktynėse.

Anksti pirmavęs ir laimėjęs 1 etapą, van Gisbergenas atsiliko už aštuonių kamuolių dėl skirtingų duobių strategijų. Tačiau 97-ojo numerio „Chevrolet Camaro“ vairuotojas susikovė ir galiausiai pakilo į antrąją vietą likus trims ratams iki galo.

48 rate iš 50 van Gisbergenas aplenkė Talladega nugalėtoją Jesse Love’ą ir niekada neatsigręžė, atsitraukdamas nuo Ty Gibbso ir laimėdamas trečiąsias 2024 m. Xfinity Series sezono lenktynes.

van Gisbergenas ir jo kolega žvaigždė Kyle’as Larsonas pirmame etape demonstravo neįtikėtiną lenktynių demonstravimą, abu vairuotojai kelis kartus apsikeitė lyderiais. Po to, kai van Gisbergenas aplenkė Larsoną ir laimėjo svarbų etapą, abu pilotai atsidūrė už 20 geriausių.

Van Gisbergenas ir Larsonas grįžo į penketuką, o Larsonas atsitraukė ir finišavo trečias.

Meilė grįžo į penktą vietą, nors užėmimas geriausiųjų penketuke buvo nedidelė paguoda jaunam vairuotojui, kuris atrodė pasiruošęs pavogti pergalę iš sunkiųjų favoritų.

Parkeris Kligermanas sugrįžo ketvirtas, o Connoras Mosackas ir Austinas Hillas užėmė atitinkamai šeštąją ir septintąją vietą. Joey Logano, Justinas Allgaier ir Austinas Greenas užbaigė 10 geriausių.

Kiti žymūs šeštadienio lenktynių finišai yra AJ Allmendingeris 11-oje, Sammy Smithas 13-oje, Ryanas Siegas 16-oje, Sheldonas Creedas 26-oje ir Riley Herbstas 28-oje.

Dėl variklio gedimo penktame rate Chandleris Smithas šeštadienio lenktynėse finišavo paskutinis.

Kitos „Xfinity“ serijos lenktynės vyks kitą šeštadienį Pocono trasoje, kur lauks bandys sutramdyti 2,5 mylios „Sudėtingą trikampį“.