Home Pasaulis Šis NCIS aktorius pirmasis ištarė vieną keiksmažodį per scenarijų sudarytą televiziją (ir...

Šis NCIS aktorius pirmasis ištarė vieną keiksmažodį per scenarijų sudarytą televiziją (ir tai negalėjo būti tinkamesnė)

18
0


Santrauka

 • Markas Harmonas sulaužė nešvankybių vartojimo tabu scenarijų sudarytoje televizijoje su savo personažu Jacku McNeilu
  Čikagos viltis
  1999 metais.
 • Nesąmoningi Harmono veikėjai
  Čikagos viltis
  ir
  NCIS
  atvėrė kelią laisvesniems televizijos programų standartams.
 • Būsimame savo projekte
  Keistas penktadienis 2
  Harmonas pasitrauks nuo savo rimtų vaidmenų, parodydamas savo rūpestingumą ir kantrybę.

Šitas NCIS aktorius pirmasis per televiziją ištarė vieną draudžiamą žodį, visam laikui pakeitęs žiniasklaidą. Nors dabar televizijoje keiksmažodžiai yra įprasti, kažkas pirmiausia turėjo juos ištarti, kad sugriauti tradicijų sienas ir į žiniasklaidą įnešti naują žargoną. Nors televizija sušvelnino savo standartus, kad laikytųsi laiko, žiniasklaidos žlugimas buvo laipsniškas. Kai kurie aktoriai ir muzikantai septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose tiesioginiame televizijos eteryje išvengdavo nešvankybių, tačiau dažnai susidurdavo su pasekmėmis. Tai buvo dar vienas žvėris, kuris įvedė keiksmus į scenarijų sukurtą tinklo televiziją, kur buvo suplanuotos nešvankybės.

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje HBO televizijos laidos išplėtė ribas, pvz Seksas ir miestas ir Sopranai. Televizijai evoliucionuojant į HBO – R reitingo programas, praplėtusias to, kas buvo priimtina per televiziją, geriausiu laiku rodomos laidos pamažu sekė jų pavyzdžiu. Nors NCIS peržengė ribas to, kas leido žiūrėti patogiai – dažnai vaizduojamos žmogžudystės ir sužaloti bei mirę kūneliai – policijos procedūros nėra tokios sudėtingos, kaip tuo metu per HBO transliuojamose laidose. Tačiau vienas NCIS žvaigždė sugriovė didžiulį televizijos barjerą, dėl kurio buvo sukurtas serialas būti labiau atsipalaidavusiam, kol jis dar neprasidėjo.

Susijęs

10 geriausių NCIS serijų, reitinguota

NCIS turi daugybę įspūdingų epizodų iš 21 televizijos sezono, tačiau kai kurie turi unikalių elementų, iškeliančių juos aukščiau kitų.

Markas Harmonas buvo pirmasis asmuo, pasakęs 1 keiksmažodį scenarijų televizijoje

Marko Harmono Jacko McNeilo veikėjas nuvylė savo bendraamžius Čikagos viltyje

Prieš tapdamas Leroy’u Jethro Gibbsu NCIS pagrindinių atvejų reagavimo komandai, Markas Harmonas vaizdavo Jacką McNeilą 1990-ųjų medicinos dramoje. Čikagos viltis. Serialas debiutavo per CBS 1994 m. ir jame buvo ansamblis, kuris prireikus kaitaliodavo personažus, panašiai kaip NCIS. Harmonas prisijungė Čikagos viltis kaip nuolatinis aktorių narys 1996 m. 1999 m. medicinos dramoje, Harmonas ištarė pirmąjį įrašytą žodžio „s**t“ atvejį scenarijaus ekrane. Po nesėkmingos operacijos Jackas McNeilas praneša aplaidumo advokatams, kad „vyksta nieko“, sėkmingai įrodydamas nešvankybių naudojimą scenarijaus tinklo programavime.

Po to, kai Markas Harmonas pavartojo žodį necenzūruotas
Čikagos viltis,
Pietų parkas
naudojo 162 kartus 5 sezono 1 serijoje „It Hits The Fan“.

Marko Harmono Jacko McNeilo personažas buvo užsispyręs ortopedas medicinos dramoje. Harmonas prisijungė prie aktorių Čikagos viltis tais pačiais metais kaip ir jo NCIS režisierius Leonas Vance’as. Abu aktoriai liks medicinos seriale iki 2000 m., kai po šešių sezonų jis buvo atšauktas. Medicininės dramos premjera įvyko tais pačiais metais kaip ir NBC YRA, tokio pat pobūdžio medicininė drama. Nors Čikagos viltis baigėsi 1994 m. YRA veiks 15 sezonų iki 2009 m. Turėjo Čikagos viltis truko tiek ilgai, Markas Harmonas galbūt niekada nebuvo Leroy’us Jethro Gibbsas.

Kodėl Markas Harmonas buvo tobulas aktorius, sulaužęs tradiciją

Harmonas vaizduoja beprasmiškus veikėjus Čikagos Hope ir NCIS

Markas Harmonas buvo tinkamas aktorius, peržengęs kultūrinį barjerą, per televiziją vartodamas žodį „š**t“. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje Harmonas CBS sukūrė nesąmoningą personažą. Čikagos viltis. Laidoje dalyvavę gydytojai dažnai nesutardavo su ligoninės vadovybe dėl to, ką gydytojai kartais suprato kaip nereikalingas taisykles ir nuostatas. Po to Čikagos viltis, Harmonas sukūrė charakterį, dar mažiau paisydamas taisyklių ir standartų, kaip specialusis agentas, atsakingas už reagavimo į didelių bylų grupę NCIS būstinėje. Kaip agentas ir komandos vadovas, Leroy’us Jethro Gibbsas dogmatiškai nuspalvino už linijų ribų.

NCIS
22 sezonas bus rodomas per CBS šį rudenį, tačiau Markas Harmonas nebėra aktorių dalis.

Bet kuriuo atveju Marko Harmono televizijos serialų veikėjai maždaug amžių sandūroje dirbo didelės grėsmės aplinkoje kad reikalaudavo retkarčiais nešvankybių. Daugeliu atžvilgių natūralu, kad ką tik paciento netekęs chirurgas iššauks keiksmažodžius. Tačiau paprastai būtų prasmingiau, jei ką tik pacientą praradęs chirurgas prarasdamas pacientą naudotų nepadorumą. Vietoj to, Harmono veikėjas naudojo šį žodį, norėdamas atmesti situaciją ir atleisti save nuo tolesnio jos aptarimo. Tai taktika, kurią Harmonas dar labiau patobulino savo Leroy Jethro Gibbs personažu.

Marko Harmono Jackas McNeilas apie Čikagos viltį buvo jo NCIS vaidmens pirmtakas

Jackas McNeilas nustatė toną Gibbso NCIS elgesiui

Atsigręžęs į Čikagos viltis, Jethro Gibbs yra aiški Marko Harmono Jacko McNeilo vaidmens evoliucija. McNeilas yra personažas, kuris pagal nutylėjimą yra tiesus, beveik nemoka elgtis kitaip, panašiai kaip Jethro Gibbs. Harmono Čikagos viltis veikėjas rūpinasi, kad ištaisytų skriaudas, kur gali, ir bando sau atleisti ten, kur negali. Abu veikėjai skyrė asmeninę erdvę savo darbo neteisybei. Jie buvo pasiryžę gauti geriausią gydymą žmonėms, kuriems jie siekė padėti, glaudžiai sprendžiant kasdienio gyvenimo ir mirties aplinkybes.

Nors Harmonas taip pat vaizdavo gydytoją NBC Kitur Šv. galima ginčytis dėl jo charakterio Čikagos viltis yra panašesnis į jo vaizdinį federalinį agentą. Jackas McNeilas ir Jethro Gibbsas abu yra savo amato meistraiatitinkamai. Jack McNeil laimėjo Čikagos vilties ligoninę „1998 metų gydytojo apdovanojimas“. Jethro Gibbs pradėjo vadovauti NCIS komandai Vašingtono NCIS būstinėje. Tai ne tik tai, kad jie yra savo amato meistrai, bet ir tai, kad Harmonas yra mąstantis žmogus, kuris natūraliai puikiai atvaizduoja savo įgūdžių ir karjeros viršūnę.

Kaip Markas Harmonas atsitrauks nuo rimtesnių vaidmenų būsimame projekte

Harmonas prisijungs prie Jamie Lee Curtis ir Lindsay Lohan keistame penktadienyje 2

Nors Harmonas paprastai vaizduoja konkretų personažą, jo pirmasis vaidmuo nuo jo NCIS Stint mesti iššūkį išankstinėms nuostatoms apie tai, kas yra Harmon ekrane. Aktorius pakartos savo Ryano vaidmenį kartu su Jamie Lee Curtis ir Lindsay Lohan atgimstančiame filme. Keistas penktadienis 2. Markas Harmonas pasirodė kaip Jamie Lee Curtis vaikinas Keistas penktadienis Filmas buvo išleistas 2003 m. Filmo premjera įvyko rugpjūtį, praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai Harmonas debiutavo kaip Leroy Jethro Gibbs. ir likus mėnesiui iki aktoriaus debiuto per CBS NCIS atskyrimas nuo teisinio proceso.

Kai kurios geriausios Marko Harmono savybės perkeliamos į visus jo vaidmenis; jis yra nuolat rimtas, pagarbus ir rūpestingas.

Į Keistas penktadienis, Harmono charakteris skiriasi nuo daugelio Jethro Gibbso savybių arba Jack McNeil. Ryanas yra atsidavęs būsimasis vyras ir patėvis Keistas penktadienis, Tai akivaizdu, kaip jis laikosi savo sužadėtinės Tess per visą jos savęs atradimo procesą. Ryanas nežino, kodėl pagrindinės filmo moterys elgiasi taip keistai, kaip ir jos, bet vis dėlto jis yra kantrus ir rūpestingas. Kai kurios geriausios Marko Harmono savybės perkeliamos į visus jo vaidmenis; jis yra nuolat rimtas, pagarbus ir rūpestingas. Kita Keistas penktadienis aktoriai taip pat grįš prie savo vaidmenų, pavyzdžiui, Chadas Michaelas Murray’us.

Analizuojant aktoriaus karjerą ir tai, kas yra Markas Harmonas kaip asmenybė, nenuostabu, kad jis pirmasis ištarė draudžiamą keiksmažodį. „Harmon“ veikėjai nuolat prieštarauja standartams ir procedūroms, kad gerai atliktų savo darbą ir padarytų poveikį. Harmono Jacko McNeilo veikėjo požiūris buvo toks pat nesąmoningas, kaip ir Gibbso veikėjas NCIS. Aktorius į ekraną negrįžo nuo tada, kai pasitraukė Markas Harmonas NCIS 19 sezone, ir bus įdomu pamatyti, kokius ankstesnių jo personažų elementus Harmonas įtrauks į savo Ryano atkirtį.