Home Pasaulis „Sustabdykite emocinį šantažą. Įžymybės yra žmonės, kaip ir tu“ – Saidi...

„Sustabdykite emocinį šantažą. Įžymybės yra žmonės, kaip ir tu“ – Saidi Balogun stovi kartu su Toyinu Abrahamu Nolivudo tyloje

9
0


Veteranas Nollywoodas Saidi Balogunas stovėjo kartu su savo kolega Toyinu Abraham Ajewole, kai kitas kolega tylėjo apie aktorės iššūkius su troliais.

Jau ne naujiena, kad Toyin Abraham internete yra trolinamas ir tyčiojamasi už tai, kad sulaikė vieną iš savo trolių ir kurį laiką paliko jį policijos areštinėje.

Vienas iš trolių prisijungė prie interneto, kad apkaltintų aktorę sulaikius jo motiną. Aktorė šį teiginį paneigė teigdama, kad minėta motina atsisakė palikti policijos nuovadą dėl sūnaus sulaikymo.

Reaguodamas į naujienas, Saidi Balogun smerkė troliančius Toyiną Abrahamą net tada, kai jie padarė tas pačias klaidas.

Politiku tapęs aktorius tvirtino, kad visi naudojosi policija, kad sulaikytų savo kaimynus už mažiausią nusikaltimą, tačiau pavertė tai patyčių byla, kai tai susiję su įžymybe.

Balogunas kalbėjo savo kolegų, kurie yra emociškai šantažuojami, nes jie yra įžymybės, vardu, sakydamas, kad jie turėtų būti laisvi imtis veiksmų be sprendimo, nes internautai gali laisvai kalbėti.

„Jūs naudojate policiją, kad sulaikytumėte savo kaimynus dėl menkiausių priežasčių, e pasieksite garsenybę, sakote, kad tai yra patyčios.

Sustabdykite emocinį šantažą. Įžymybės yra žmonės, kaip ir jūs. Jūs galite laisvai sakyti, kas jums patinka, tiesa? Tegul įžymybės gali imtis bet kokių veiksmų, kad apsaugotų savo psichinę erdvę. Laisvė neturėtų būti selektyvi. Telaimina Dievas”

Prieš kelias valandas Kemi Filani pranešė, kad Toyin Abraham priekabiautojai įgavo naują posūkį, kai pranešė apie jos filmus „Netflix“, o Vikipedija pažymėjo ją kaip smurtautoją.

Socialinių tinklų vartotojas srautinio perdavimo platformai pasidalijo savo laiško ekrano kopija, kurioje jis paragino visus sekti jo pėdomis. Laiške jis paragino transliacijos platformą boikotuoti jos filmus ir išreiškė, kad toks netinkamas elgesys yra atgrasus, ypač turint omenyje įvairų ir visa apimantį turinį, kuriuo žinoma „Netflix“.

Internautas paragino „Netflix“ imtis tvirtos pozicijos prieš tokį elgesį ir parodyti įsipareigojimą puoselėti svetingą ir įtraukią aplinką visoms savo auditorijoms.

– pasakė Balogūnas