Home Pasaulis SWAN reikalauja nedelsiant išgelbėti pagrobtą planą, šalies korespondentus, šeimos narius

SWAN reikalauja nedelsiant išgelbėti pagrobtą planą, šalies korespondentus, šeimos narius

13
0


Nigerijos sporto rašytojų asociacijos (SWAN) Kadunos valstijos skyrius griežtai pasmerkė įtariamų teroristų įvykdytą savo narių pagrobimą vėlų šeštadienio vakarą Kadunoje.

Šiuo tikslu Asociacija reikalauja nedelsiant ir saugiai išgelbėti aukas ir jų šeimos narius.

Tai buvo nurodyta pareiškime, kurį pasirašė sekretorius Kaduna SWAN, Okpani Jacob Onjewu Dickson ir kuris buvo prieinamas žurnalistams liepos 7 d., sekmadienį.

„Mums liūdna pabudę liūdna žinia apie dviejų mūsų narių, Alhaji Abdulraheem Aodu iš Blueprint Newspapers, taip pat Alhaji Abdulgafar Alabelewe iš Nation Newspapers, smurtinį pagrobimą, kurie abu buvo pagrobti kartu su šeimos nariais. gyvenamosios vietos.

„Šis incidentas yra bauginantis ir visi turėtų pasmerkti šį įvykį“, – sakoma jame.

Todėl SWAN paragino federalinę ir Kadūnos valstijų vyriausybes bei apsaugos darbuotojus nedelsiant imtis veiksmų, kad būtų užtikrintas saugus sugrįžimas.

„Mes taip pat raginame visus savo narius intensyviau melstis už saugų sugrįžimą“, – sakoma jame.

Tuo tarpu Kaduna SWAN skyrius taip pat susiraukė dėl incidento, kuris, kaip pranešama, įvyko šeštadienį Murtalos aikštėje Kadunoje per nacionalinio konkurso finalą, kai organizatoriai negerbė savo šalies prezidento.

„Norime griežtai pasmerkti tai, ką surinkome nacionalinio konkurso finale Kadunoje, kur organizatoriai negerbė mūsų šalies prezidento, kuris yra SWAN narys numeris vienas.

„Tai turėtų būti paskutinis kartas, kai tai turėtų įvykti. Kaip pagrindinės sporto sektoriaus suinteresuotosios šalys, įspėjame administratorius ir renginių organizatorius, kad negerbtume savo prezidento“, – sakoma pranešime.