Home Pasaulis Teisėjas atsisako mesti kaltinimus Trumpo patarnautojui

Teisėjas atsisako mesti kaltinimus Trumpo patarnautojui

10
0


Straipsnio turinys

Federalinis teisėjas, pirmininkaujantis įslaptintų dokumentų bylai prieš Donaldą Trumpą, šeštadienį atsisakė mesti kaltinimus vienam buvusio prezidento kaltinamajam.

Straipsnio turinys

Asmeninio D. Trumpo patarnautojo Walto Nautos advokatai paprašė JAV apygardos teisėjos Aileen Cannon atmesti kaltinimą jų klientui. Jie, be kita ko, įrodinėjo, kad Nautai kaltinimai pareikšti dėl nepakankamo bendradarbiavimo su prokurorų tyrimu ir dėl asmeninio priešiškumo, kurį, anot prokurorų, palaikė prieš vieną iš Nautos advokatų.

Specialiojo advokato Jacko Smitho komanda atmetė visus kaltinimus, o Cannon savo keturių puslapių įsakyme šeštadienį teigė, kad Nauta neatitiko aukšto lygio, reikalingo bylai atmesti.

Nauta ir kitas bendras, Mar-a-Lago nekilnojamojo turto valdytojas Carlosas De Oliveira yra apkaltinti sąmokslu su Trumpu, siekiant nuslėpti nuo tyrėjų įrodymus, kai jie siekė atgauti įslaptintus dokumentus, kurie po Trumpo prezidentavimo buvo nuvežti į Palm Byčą, Floridos nuosavybę. baigėsi.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Visi trys vyrai savo kaltės nepripažino.

Byloje nepaskirta bylos nagrinėjimo teisme data. Trumpas taip pat siekė atmesti bylą, o Cannon savo įsakymo pabaigoje pažymėjo: „Šis įsakymas neturi būti aiškinamas kaip komentavimas kaltinamojo Trumpo pasiūlymo atmesti kaltinamąjį aktą remiantis atrankiniu ir kerštu baudžiamuoju persekiojimu ar bet kokiu kitu pagrindu. Teisme nagrinėjamas prašymas“.

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle