Home Pasaulis Tomo Cruise’o geriausias „Top Gun 3“ vaidmuo po ledininko mirties beveik neįmanomas

Tomo Cruise’o geriausias „Top Gun 3“ vaidmuo po ledininko mirties beveik neįmanomas

12
0


Santrauka

 • Geriausias ginklas: Maverick
  sutelkia dėmesį į Mavericko augimą, bet nepraleidžia progos jam ir Icemanui pasimokyti vienas iš kito.
 • Ledininko mirtis
  Geriausias ginklas: Maverick
  neleidžia tyrinėti jų kontrastingų perspektyvų ir charakterio lankų.
 • Aukščiausias ginklas 3
  vis dar galėtų išgelbėti Iceman ir Maverick istoriją, įtraukdamas pomirtinę epizodą ir Iceman mokymus.

Nors Aukščiausias ginklas 3istorija yra jaudinanti, tęsinys negali sekti patraukliausio franšizės siužeto po to, kai mirė Iceman. Geriausias ginklas: Maverick. Į Geriausias ginklas: MaverickPasibaigus, Tomo Cruise’o beatodairiškas antiherojus Maverickas pagaliau užauga. Per visą originalą Aukščiausias ginklassiužeto, liūdnai pagarsėjęs Mavericko greičio poreikis privertė jį kovoti su valdžia ir dirbti komandoje. Į Geriausias ginklas: Maverickžiūrovai sužinojo, kad vėliau jo požiūris niekada nepasikeitė. Maverickas buvo priverstas mokytis iš Goose sūnaus Roosterio tęsinio kulminacinėje misijoje ir galiausiai sulėtėjo, nes Rooster išmoko priimti greitį ir skristi aukščiau.

Nors tai buvo puiki pabaiga Geriausias ginklas: Maverick nepaisė ryškiausio Roosterio ir Mavericko panašumo savo tęsinio istorijoje. Deja, bet Geriausias ginklas: Maverick taip pat uždarė duris kitam, dar geresniam franšizės planui. Per vidurį Aukščiausias ginklasTęsinys, žiūrovai sužino, kad originalaus filmo Ledininkas nepagydomai serga. Ledininkas miršta prieš pat didžiąją Mavericko misiją, bet ne anksčiau nei vėl susitinka su savo senu draugu geriausioje tęsinio scenoje. Tant 3 ginkloIstorija galėjo būti sutelkta į viską, ko Maverickas išmoko iš „Iceman“, tačiau dabar serialui reikia pasukti naują kryptį.

Susijęs

„Top Gun 3“ veikėjų sugrįžimas pataiso „Top Gun: Tragic Twist“

Žinia, kad 1 iš „Top Gun: Maverick“ pagalbinių žvaigždžių džiaugiasi grįžusi į „Top Gun 3“, leidžia serialui puikiai užbaigti dalį Mavericko istorijos.

Maverickas ir Icemanas negali pasimokyti vienas iš kito „Top Gun 3“.

Geriausias ginklas: „Maverick“ įrodė, kad duetas niekada nepasikeitė

Kai baigėsi originalus filmas, atrodė kaip Aukščiausias ginklas franšizė paverstų Mavericką labiau ledo žmogumi ir atvirkščiai nes tai būtų logiška abiejų jų charakterio lankų išvada. Po to, kai Goose mirė, o Maverickas ir Icemanas palaidojo savo nesantaiką, atrodė, kad abu veikėjai turėjo daug ko pasimokyti vienas iš kito. Maverickas buvo karštagalvis, bet neabejotinai puikus skraidytojas, o Iceman buvo šaltaširdis žioplys, bet neklydo skaitė Mavericko paskaitą apie saugumą. Maverickas galėjo išmokyti Icemaną atsipalaiduoti, o jo draugas jam parodė, kaip skristi teisingai.

Nuo
Geriausias ginklas: Maverick
buvo Mavericko atpirkimo istorija, siužetas turėjo prasidėti nuo jo dugno.

Deja, Geriausias ginklas: Maverick nužudė šią idėją, kai Mavericko tęsinio versija liko atskalūna, kol Icemanas vis dar buvo organizacijos narys. Jie gerai dirbo kartu ir buvo puikūs draugai, bet atrodė, kad niekada nesimoko vienas iš kito. Nors Geriausias ginklas: Maverick daugeliu atžvilgių pranoko originalųjį filmą, sumažėjęs „Iceman“ vaidmuo reiškė, kad jis negalėjo ištirti abiejų antiherojų panašumų ir skirtumų. Be to, nuo Geriausias ginklas: Maverick buvo Mavericko atpirkimo istorija, siužetas turėjo prasidėti nuo jo dugno. Tai užkirto kelią jam mokytis iš Iceman.

Maverickui ir Icemanui reikėjo pasimokyti iš kraštutinių vienas kito perspektyvų, bet niekada to nepadarė.

„Top Gun 3“ istorija negali išmokyti geriausios Mavericko Icemano pamokos

Iceman buvo Never Really Wrong In Top Gun

Kad ir kaip laukiškai skambėtų, Iceman nebuvo visiškai piktadarys Aukščiausias ginklas. Maverickas buvo pernelyg rizikingas skraidytojas ir turėjo pažaboti savo pavojingą neapdairumą, ko jis galėjo pasimokyti iš Iceman pasibaigus filmui. Ledininko žvilgsnį neabejotinai temdė pavydas ir smulkmeniškumas, tačiau Mavericko arogancija buvo žalinga, o veikėjas net prisipažino Geriausias ginklas: Maverick. Taigi apmaudu, kad Iceman mirtis reiškia Top Gun 3istorija negali pakartoti šios idėjos. Maverickui ir Icemanui reikėjo pasimokyti iš kraštutinių vienas kito perspektyvų, bet niekada to nepadarė.

Tai buvo gaila, nes tai pakirto sunkiai užmegztą draugystę, kuria pora pasidalino Aukščiausias ginklas. Atrodo, kad originalaus filmo pabaigoje Mavericko laukia šviesi ateitis su Charlie ir Iceman. Iki to laiko Geriausias ginklas: Maverick prasideda, Iceman jau seniai paliko Mavericką dėl daugybės paaukštinimų, o Charlie net nereikalauja paminėjimo. Iceman vis dar turi daug laiko savo senam draugui, tačiau jų gyvenimas pasisuko visiškai skirtingomis kryptimis. Jei dirbtų kartu, pora būtų galėjusi pabrėžti vienas kito stipriąsias puses.

3 populiariausias ginklas vis tiek galėtų išgelbėti Iceman ir Maverick istoriją

„Top Gun“: „Maverick“ geriausia scena, sukurianti tinkamą ateitį

Val Kilmer kaip ledo žmogus filme „Top Gun: Maverick“.

Laimei, Ledininko Geriausias ginklas: Maverick išvaizda gali išsaugoti jo vaidmenį Aukščiausias ginklas 3. Puikiame „Iceman“ tęsinyje jis padėjo Maverickui išmokti pasiekti Roosterį. Aukščiausias ginklas 3 gali atskleisti, kad jis paliko dar keletą pamokų, leidžiančių Maverickui tapti puikiu mokytoju ir tuo pat metu išmokti susitvarkyti su savo liūdnai pagarsėjusiu greičio poreikiu. Juk Icemanas žinojo, kad nori, kad Maverickas mokytų naujos kartos naujokus, taip pat žinojo, kad Cruise’o antiherojus nebuvo pasitikintis mokytojas.

Būtų prasminga
Aukščiausias ginklas 3
sugrąžinti Icemaną pomirtiniam epizodiniam filmui.

Amžinasis maištininkas Maverickas negalėjo savęs laikyti mokytoju, todėl tai būtų prasminga Top Gun 3 sugrąžinti Icemaną pomirtiniam epizodiniam filmui. Iceman galėjo sukurti daugybę pagalbinių priemonių, padedančių Maverickui įgyti pasitikėjimo mokytoju, ir tai leisti Maverickui pažvelgti į poros draugystę tęsinyje. Taigi, Aukščiausias ginklas 3 vis tiek galėtų leisti Maverickui pasimokyti iš Icemano Geriausias ginklas: Maverick nužudė jį prieš tai įvykstant ekrane.