Home Pasaulis Tūkstančio metų kraujo karas atskleidžia naują pagrindinį vaizdą ir anonsą prieš rudenį

Tūkstančio metų kraujo karas atskleidžia naują pagrindinį vaizdą ir anonsą prieš rudenį

19
0


Santrauka

  • „Bleach: Thousand Year Blood War“ trečiasis kursas bus išleistas 2024 m. rudens anime sezoną.
  • Visiškai naujas anonsas, pagrindinis vaizdas ir žaidimas buvo paskelbti per „Anime Expo 2024“ Los Andžele, Kalifornijoje.
  • Patvirtinta, kad naujoje dalyje bus nauji papildymai, originalios Uryu scenos ir pagrindinis veikėjas Bankai.

Baliklis: Tūkstančio metų kraujo karasLabai lauktas trečiasis kursas ką tik gavo savo išleidimo datą, ir liko nedaug laiko iki anime. Serialas užvaldė pramonę po dešimtmečio pertraukos, o dabar įžengia į antrąją pusę ir karo kulminaciją.

Serialas buvo pamėgtas Anime Expo 2024, kur buvo paskelbta daug naujos informacijos, pvz., vaizdo žaidimas ir prekės, bet serialo žvaigždė buvo naujo anonso, pagrindinio vaizdo ir kitos filmo dalies išleidimo data. Tūkstantis metų kraujo karas.

Pavadinta Bleach: Tūkstančio metų kraujo karas, konfliktasoficiali anime paskyra atskleidė, kad Cour 3 bus išleistas 2024 m. rudenį.

Susijęs

„Bleach: Thousand Year Blood War“ 3 dalies išleidimo langas: viskas, ką žinome apie anime sugrįžimą

Iškart po dramatiško „Bleach: Thousand Year Blood War“ antrojo sezono finalo buvo paskelbta 3 dalis.

„Bleach“ perima šių metų rudens anime sezoną

Originalus Tite Kubo sukurtas serialas

Atidarymo dainą atliks ta pati grupė „Six Lounge“. Mano herojus Akademija 6 sezonas, o Suisoh bus atsakingas už dainos pabaigą. Sezonas prasidės ten, kur baigėsi 2 kursas, o Ichibei kova su Yhwach įkaista. Kaip patvirtino Kubo, šiame sezone bus daug naujų priedų, ir panašu, kad Uryu gaus originalias scenas pagal anonsą. Direktorius taip pat tai patvirtino ir erzino, kad tam tikras kapitonas pasieks savo Banką.

Ateinantį sezoną laukia daug kuo, tačiau pagrindiniai akcentai bus Team Karakura nusileidimas į rūmus, Yhwach ir Ichibei kovos pabaiga ir keli labai įdomūs sugrįžtantys personažai, kurie neabejotinai užvaldys internetą.

Rudens sezonas labai kupinas naujų serialų ir grįžtančių, pvz Dragon Ball Daima, Mėlyna užraktas, Skonis ir Re: Nulisbet Baliklis: Tūkstančio metų kraujo karas vis dar yra vienas įdomiausių šiais metais. Yra daug vilčių dėl animacijos kokybės, kaip rodo vidiniai Studio Pierrot pokyčiai ir Kubo darbas su nauja medžiaga Norėdami dar labiau sustiprinti sezoną, anime bus privaloma žiūrėti.

Šaltinis: Viz Media

Baliklis: Tūkstančio metų kraujo karas

„Bleach: Thousand-Year Blood War“ yra populiarios kūrėjo Tite Kubo anime serijos tęsinys. Šiame anime pasakojama apie Ichigo ir jo draugus, kurie tiria, kodėl žmonės dingsta, kai sielos draugijoje kyla problemų. Pirmasis sezonas buvo išleistas 2022 m. ir buvo kritikuojamas nuo pat jo pradžios.

Aktoriai
Masakazu Morita, Johnny Yong Bosch, Takayuki Sugô, Richard Epcar, Ryûsei Nakao, Aleks Le, Karen Strassman, Neil Kaplan
Išleidimo data
2022 m. spalio 10 d
Rašytojai
Tite Kubo
Direktoriai
Tomohisa Taguchi, Mitsutoshi Sato, Hikaru Murata, Hodaka Kuramoto