Home Pasaulis Uraganai persekioja veteraną krašto puolėją | Yardbarkeris

Uraganai persekioja veteraną krašto puolėją | Yardbarkeris

21
0


Viena iš 2024 m. tarpsezonio siužetų buvo žaidėjų skaičius prekybos bloke. Nors keli žaidėjai jau buvo perkelti į naujus klubus, Nikolajus Ehlersas Winnipeg Jets vis dar nerado naujų namų. Tikėdamasis tai pakeisti, Apie tai pranešė Stefenas Rosneris iš „The Hockey News“. vakar, kai Carolina Hurricanes labai veržiasi į Ehlers paslaugas.

Karolinos susidomėjimas nenuostabu, kai komanda pralaimi Džeikas Gentzelis, Teuvo Teravainenir Stefanas Noesenas laisvųjų agentų rinkoje tik per savaitę. Ehlerso kalibro žaidėjo įsigijimas galėtų padėti sušvelninti „Hurricanes“ smūgį, nes jie tikisi ir toliau dominuoti NHL Metropoliteno divizione reguliaraus sezono metu. Karolina taip pat pristatytų natūralų Vinipego prekybos partnerį, nes jie taip pat turi kandidatą pakeisti dekoraciją.

Tikimybė, kad Karolina judės į priekį Martinas Necas neabejotinai išsisklaidė per pastarąsias kelias dienas, nes „Hurricanes“ gali geriau pasitarnauti pasirašius ribotą laisvąjį agentą, kad susitartų su tokiu gyliu, kurį jie prarado iš anksto. Tačiau, jei Karolina vis dar nori iškeisti Necas, apsikeitimas vienas už vieną su „Jets“ gali būti prasmingiausias. Darant prielaidą, kad abu žaidėjai nori aptarti pratęsimą kaip sandorio dalį – prekyba su Ehlersu į Necas gali būti lengviausias kelias abiem pusėms.

Ehlerso žaidimo stilius sklandžiai tiktų Karolinoje, nes jis žaidžia vienus iš geresnių kamuolių kamuolių lygoje. Per visą savo kadenciją Vinipege iki 2015–2016 m. NHL sezono Ehlersas pelnė 201 įvartį ir pelnė 457 taškus per 605 rungtynes, o vidutinis CorsiFor procentas yra 57,6. Didžiausia Ehlerso žaidimo kritika, o kartu ir „Hurricanes“, yra jo nepakankamas rezultatyvumas po sezono, nes per 37 atkrintamosiose varžybose jis pelnė tik keturis įvarčius ir pelnė 14 taškų.