Home Pasaulis Urugvajus mušdamas baudinius nokautavo Braziliją ir pateks į „Copa America“ pusfinalį

Urugvajus mušdamas baudinius nokautavo Braziliją ir pateks į „Copa America“ pusfinalį

15
0


Nepaisant to, kad Urugvajus buvo iki 10 vyrų, jis atlaikė Brazilijos spaudimą

Urugvajus šeštadienį per baudinių seriją įveikė Braziliją 4:2 ir užsitikrino vietą „Copa America“ pusfinalyje po to, kai Las Vegaso „Allegiant“ stadione sužaidė lygiosiomis 0:0. Nepaisant to, kad Urugvajus sumažėjo iki 10 vyrų, jis sugebėjo išsilaikyti ir kitame etape susikauti su Kolumbija.

Kai Vinicius jaunesnysis buvo sustabdytas ir stebėjo iš tribūnų, Brazilija sunkiai susikūrė progų. Situacija jiems turėjo būti palanki antrojo kėlinio pabaigoje, kai iš aikštės buvo pašalintas urugvajietis Nahitanas Nandezas, tačiau jie nesugebėjo išnaudoti savo pranašumo.

Per susišaudymą Urugvajaus vartininkas Sergio Rochetas atrėmė pirmąjį Brazilijos baudinį, kurį atliko Ederis Militao, o Douglasas Luizas pataikė į virpstą, suteikdamas Urugvajui pranašumą.

Nors Brazilijos rinktinės vartininkas Alissonas Beckeris sugebėjo atremti 11 metrų baudinį nuo Jose Maria Gimenez ir Gabriel Martinelli įmušė Braziliją, tačiau Manuelis Ugarte palaidojo lemiamą atmušimą taške, pralaimėdamas Urugvajų ir toliau siekdamas rekordinės 16-osios taurės karūnos.