Home Pasaulis Viena „The Bear“ 3 sezono detalė įrodo, kad Carmy ir Richie konfliktas...

Viena „The Bear“ 3 sezono detalė įrodo, kad Carmy ir Richie konfliktas yra daug blogesnis, nei mes įsivaizdavome

17
0


Santrauka

  • Carmy ir Richie konfliktas paaštrėja „The Bear“ 3 sezone, o Carmy vengia vadinti Richie „pusbroliu“.
  • Įtempti jų santykiai kelia susirūpinimą, ar jie susitaikys.
  • Richie turi imtis iniciatyvos pataisyti pažeistus santykius, kol dar ne vėlu.

Viena subtili detalė Meška 3 sezonas puikiai parodo, kaip Carmy ir Richie konfliktas yra dar blogesnis nei atrodo. Suteikęs žiūrovams žvilgsnį į keletą prisiminimų jo pradžios epizode, Meška 3 sezono 2 serija vaizduoja, kaip Carmy elgesys nuo 2 sezono finalo visiškai pakeitė atmosferą centrinio restorano virtuvėje. Nors Sugar ir Sidnėjus atrodo susirūpinę dėl Carmy gerovės ir jos įtakos kitiems personalo nariams, dėdė Džimis patraukė Carmy koją klausdamas, ką jis pasakė Claire.

Po kelių akimirkų įsikiša Richie, o jam ir Carmy rėkiant vienas kitam įsivyrauja chaosas. Nors Sidnėjus bando sumažinti jų konfliktą, jiedu atsisako jos klausytis ir nuolat ginčijasi vienas su kitu. Šios atidarymo sekos pakanka, kad būtų paryškinta visa Carmy padaryta žala Meška 2 sezono pabaigos akimirkos. Tačiau viena detalė, kuri pastebima visame Meška 3 sezonas, kelia susirūpinimą, ar Carmy ir Richie kada nors sutvarkys savo santykius.

Susijęs

Lokio laiko juosta: visi prisiminimai iš eilės ir kiek laiko praeina kiekvieną sezoną

Dėl Lokio prisiminimų kartais gali būti sunku iššifruoti serialo laiko juostą, tačiau kai kurios visų 3 sezonų scenos viską paaiškina.

Carmy nevadina Richie „pusbroliu“ lokio 3 sezone

2 epizode Carmy jį stebėtinai vadina „Ričardu“

Visoje Meška 1 ir 2 sezonas, Carmy skambina Richie “pusbrolis.Jis tai daro, nes, nors Richie oficialiai nėra jos dalis MeškaCentrinė Berzatto šeima, jis buvo artimiausias Mikey draugas ir Mikey dažnai jį vadindavopusbrolis.“ Kaip Meška 2 sezono ikoniškoje Kalėdų serijoje atskleidžiama, kad Richie taip pat kasmet pasirodydavo Berzatto šeimos Kalėdų vakarienėje su savo žmona, pabrėždamas, kaip Berzattai visada juo žavėjosi.

Netgi Meška 1 sezonas, kai Richie prieštarauja idėjai, kad Carmy po Mikey mirties vadovautų The Original Beef of Chicagoland, Carmy pagarbiai elgiasi su situacija ir nenustoja skambinti Richie.pusbrolis.“ Į Meška Tačiau 3 sezonas Carmy vadina jį Ričardu 2 serijoje ir vengia vadinti jį „pusbroliu“ per likusius epizodus. Tai rodo, kad Carmy ir Richie priešiškumas 3 sezone nuėjo taip toli, kad Carmy net nebelaiko jo šeima.

Ar Carmy ir Richie sutvarkys reikalus, kol dar nevėlu?

Dabartinė jų santykių būklė yra susijusi

Keista, bet tarp Carmy ir Richie niekas nesikeičia Meška 3 sezonas. Abu veikėjai kalbasi vienas su kitu tik tada, kai tai būtina, ir toliau kovoja dėl nereikšmingų dalykų virtuvėje, užuot laidoję jautieną. Didėjantis atstumas tarp jų rodo, kad vienas iš jų galiausiai turės būti didesnis žmogus ir imtis iniciatyvos pataisyti nutrūkusius santykius.

Kadangi Carmy dabar per daug pavargęs dėl savo nekontroliuojamų ambicijų ir beprotiško sėkmės siekimo po jo
Meška
2 sezono lankas, tik Richie gali atsikratyti savo pasididžiavimo ir imtis reikiamų veiksmų, kad suderintų jų pažeistus santykius, kol dar ne vėlu.

Į Meška 1 ir 2 sezonus, Carmy būtų žengęs į priekį, prašydamas atleidimo ir paskelbęs paliaubas. Nors jis jau atsiprašė, kad paskambino Richie, kad pavadino jį „nevykėlis“ restorano „The Bear“ atidarymo vakarą, jo atsiprašymas nebuvo pakankamai nuoširdus, kad įtikintų Richie, kad jis gailisi. Kadangi Carmy dabar per daug pavargęs dėl savo nekontroliuojamų ambicijų ir beprotiško sėkmės siekimo po jo Meška 2 sezono lankas, tik Richie gali atsikratyti savo pasididžiavimo ir imtis reikiamų veiksmų, kad suderintų jų pažeistus santykius, kol dar ne vėlu.