Home Pasaulis Vokietijos didysis Toni Kroosas parašo emocingą atsisveikinimo su futbolu įrašą

Vokietijos didysis Toni Kroosas parašo emocingą atsisveikinimo su futbolu įrašą

11
0


Straipsnio turinys

MUNICHAS (AP) – vėl ir vėl.

Vokietijos futbolininkas Toni Kroosas sekmadienį oficialiai atsisveikino su futbolu, praėjus dviem dienoms po dramatiško pralaimėjimo Ispanijai Europos čempionato ketvirtfinalyje.

Pakaitinis Mikelio Merino įvartis pergalingai paskutinę pratęsimo minutę iškovojo Ispanijos rinktinę 2:1, nokautavo šeimininkę ir užbaigė Krooso žaidėjo karjerą.

„Taigi viskas“, – sekmadienį „Instagram“ įraše rašė Kroosas. „Tačiau prieš pailsėdamas ir bent pabandydamas suvokti, kas nutiko per pastaruosius 17 metų, nenoriu praleisti progos padėkoti visiems, kurie mane priima tokį, koks ir koks esu.

Straipsnio turinys

2014 m. Pasaulio taurės laimėtojas padėkojo savo gerbėjams, klubams, treneriams ir komandos draugams, taip pat draugams ir šeimos nariams ir pridūrė, kad „nėra nieko geriau (kaip) matyti, kaip jūsų vaikai didžiuojasi tėčiu“.

Kroosas iškovojo daugybę titulų, daugiausia su Madrido „Real“, bet ir su Miuncheno „Bayern“ – šešias Čempionų lygas, keturias Ispanijos lygas, tris Bundeslygas, tris Vokietijos taures ir vieną Karaliaus taurę.

34-erių Kroosas gegužę paskelbė, kad baigsis 2024 m.

Tai reiškė, kad 114-osios jo rungtynės Vokietijos rinktinėje buvo paskutinės.

Kroosas baigė savo įrašą žodžiais: „Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: Ačiū futbolui! Tu gražus žaidimas. Ir… sveiki! Per ir iš.”

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle