Home Pasaulis Žr. Pirmoji daržoves gamina prezidentui Bolai Tinubu, Nigerijos gyventojai reaguoja

Žr. Pirmoji daržoves gamina prezidentui Bolai Tinubu, Nigerijos gyventojai reaguoja

21
0


Pirmoji ponia Oluremi Tinubu šeštadienį State House Residence atidengė savo daržovių sodą, o po to paragino moteris imtis iniciatyvos maisto saugumo kampanijoje.

„Anksčiau šiandien buvau savo sode, kad jį prižiūrėčiau ir pats laisčiau augalus. Aš pasodinau septynias skirtingas daržoves“, Ponia Tinubu tviteryje paskelbė, šeštadienį paskelbdama savo nuotrauką sode.

Ponia Tinubu, pabrėžusi individualaus indėlio sprendžiant maisto trūkumo problemą, pasodino septynias daržoves, įskaitant špinatus, vandens lapus, karčiuosius lapus, ewedu, citrinžolę, kvapiuosius lapus ir okro.

Ji teigė, kad nedidelės kiekvieno žmogaus pastangos gerokai pagerintų maisto trūkumą.

Ji pridūrė, „Norėčiau paskatinti visas Nigerijos moteris prisijungti prie #EveryHomeAGarden konkurso ir įsitraukti į ūkininkavimą bei maisto gamybą.

Ji taip pat ragina moteris įsitraukti į ūkininkavimą, siekiant paskatinti gamybą šalyje, kilus ekonominiams sunkumams, dėl kurių maisto kainos astronomiškai pakilo daugiau nei 100 procentų nuo tada, kai prezidentė Bola Tinubu pradėjo eiti pareigas 2023 m. gegužės mėn.

Kaip reagavo nigeriečiai;

emmyson77 rašė:Jos vyras mums pažadėjo kukurūzų 🌽 Ji duoda mums daržovių, hmmmm Subalansuota mityba.

bigvaijokotoye rašė: Žmonės, kurie gyvena su manimi, aš susiduriu su tuo, kad jūs taip pat turėtumėte pradėti ūkininkauti savo kambariuose.

oscarbillygreen rašė: Kaip augalų mokslininkas, aš tam pritariu.

stomakcare_juicebar_chops rašė: Omo žmonės tikrai pikti dėl komentarų, oho…. Mūsų pirmoji ponia bando mus įtraukti į ūkininkavimą, o jūs esate jų komentarų šiukšlės… Ačiū, ma jare, ponia oluremi tinubu.

realsegz rašė: Manau, kad ji nuoširdžiai elgiasi ir stengiasi rodyti pavyzdį.

nathan_arukwe rašė: Jie net nudažė plokštes žaliai baltai žaliai.

ademola_adigson rašė: Su derama pagarba aiye yin ti baje ma jo ekscelencija 😒😒☹️ daržovės koor vegetaras nii 😂😂 Manau, kad na vyras, net žmona, prisijungia prie kūno.

tycoon4rl rašė: Vyras Agbado ir žmona Daržovė.

labai pamišę_ rašė; Ar vienas beprotiškas praėjo jo vyrą.