Home Pramogos 5 būdai, kaip „Testamentų“ televizijos laida jau skiriasi nuo „Tarnaitės pasakos“ tęsinių...

5 būdai, kaip „Testamentų“ televizijos laida jau skiriasi nuo „Tarnaitės pasakos“ tęsinių knygos

26
0


Santrauka

 • Hulu adaptacija
  Testamentai
  skirsis nuo knygos, nes
  Tarnaitės pasaka
  serialas tyrinėja June kelionę po romano pabaigos.
 • Nuo tetos Lidijos moralinių pilkųjų sričių iki tapatybių
  Testamentai
  Kiti pasakotojai, Hulu
  Tarnaitės pasaka
  prisitaikymas jau „sugadino“ tam tikrus atskleidimus.
 • Testamentai gali lemti tragiškesnę birželio mėnesio pabaigą
  Tarnaitės pasaka
  6 sezonas.Tęsinys Tarnaitės pasakaHulu adaptacija Testamentai tikrai skirsis nuo Margaret Atwood to paties pavadinimo knygos. Nors Atwood rašė Tarnaitės pasaka romanas 1985 m. ji neparašė distopinės klasikos tęsinio iki 2019 m – keletą sezonų iki „Hulu“ „Emmy“ apdovanojimo Tarnaitės pasaka prisitaikymas. Kaip rezultatas, Tarnaitės pasaka pasirodymas peržengia Atwood knygos ribas, kurios baigiasi galbūt nėščios June (Elisabeth Moss) įsėdimu į furgoną, kuris galbūt važiuoja link Kanados. Nuo Tarnaitės pasaka 5 sezonas baigiasiBirželis kelis kartus kirto sieną.


Jai stengiantis suvienyti suskilusią šeimą ir išgelbėti abi savo dukteris iš Gileado, June susiduria su atšiauriomis savo, kaip išgyvenusios, diplomatės ir pabėgėlės, padėties tikrovėmis — į viską, į ką romane gilintis nereikėjo. Kita Tarnaitės pasaka personažaikaip Serena Joy (Yvonne Strahovski) ar Moira (Samira Wiley), Hulu adaptacijoje gavo aukštesnius vaidmenis, o tai reiškia, kad jie gali susivokti. Testamentai‘ pasakojimas taip pat. Iki šiol Hulu patvirtino tik Dowdo vaidmenį tetos Lidijos vaidmenyje, todėl durys buvo plačiai atvertos prieš Tarnaitės pasaka 6 sezonas ir serialo finalas.


5 Hulu pasaka apie tarnaitę jau erzino tetos Lidijos moralines pilkąsias sritis

3 serialo sezonas skirtas Lydijos istorijai


Jau kaip Tarnaitės pasaka 3 sezonas, seriale buvo nagrinėjamas ne toks aiškus tetos Lydia (Anne Dowd) fonas. Prieš Gileadą ji buvo gailestinga mokytoja, nors ir šiek tiek vieniša ir kartais nesuprasta. Serialas rodo, kad Lidija buvo priversta daryti tai, kas, jos manymu, yra teisinga, net jei jos moralinis kompasas buvo ne visai centre. Vis dėlto Dowdas užfiksuoja žmogiškesnį elementą. Nors Atwood veikėjas Tarnaitės pasaka buvo žiauri su savo šerdimi, autorė tetą Lydiją naudoja kaip požiūrio veikėją Testamentaileidžianti akivaizdžiai Gileado lojalistei papasakoti savo istoriją.

Šiuo metu sunku įsivaizduoti, kad Lidija turi tokius polinkius šou.


Hulu tetos Lidijos versija visada buvo sudėtinga. Kaip ir visi kiti, prisidėję prie Gileado režimo, teta Lidija fiziškai, žodžiu ir psichiškai įžeidinėjo tarnaites, kurios buvo jos „globoje“. Būdama taip atsidavusi tarnaitės sistemai, teta Lydia padeda tiems, kurie seksualiai prievartauja moteris. To negalima apeiti, nesvarbu, kokia veikėjo istorija. Spektaklyje, Lidija stojo į Gileado mokytojąnepaisant kelių užuojautos prošvaisčių. Beje, sunku įsivaizduoti „Hulu“ versiją Testamentai ištikimai pritaikant jos istoriją.

Susijęs

Esu įsitikinęs, kad šie du veikėjai mirs „Tarnaitės pasakos“ 6 sezone

Paskutiniame pasirodyme „Tarnaitės pasakos“ 6 sezonas turi užbaigti birželio istoriją, bet neįsivaizduoju, kad tam tikri veikėjai pateks į titrus.


Atwood atskleidžia, kad teta Lidija iš tikrųjų niekina Gileadą ir jau kurį laiką žaidžia savotišką ilgą žaidimą. Galų gale teta Lydia yra labai įsišaknijusi Mayday operatyvininkė ir padeda maištininkams Testamentai. Šiuo metu sunku įsivaizduoti, kad Lidija turi tokius polinkius šou. Gali būti, kad jos išgyvenimai ir laikas, praleistas su Janine (Madeline Brewer), tetą Lydiją pavers prieš Gileadą. prieš Tarnaitės pasaka baigiasi, taip sukuriant jos Mayday siužetą Testamentai.

4 Hanna pasakoja apie Gileado testamentus

June’s dukra yra viena iš pagrindinių tęsinio veikėjų


Į TestamentaiJune ir Luko (OT Fagbenle) dukra Hannah (Jordana Blake) yra viena iš trijų knygos pasakotojų. Tačiau ji vadinasi Agnes Jemima ir vis dar gyvena su savo įtėviais, vadu Kyle’u ir jo žmona Tabitha, Gileado ribose. „Hulu“ laidoje Haną įvaikina vadas MacKenzie ir jo žmona ir praminė „Agnes“. tad panašumų tikrai yra. Tačiau Hanos/Agnes knygos versija neprisimena jos biologinių tėvų – tik miglotas prisiminimas apie bėgimą per mišką su moterimi, kai ji buvo labai jauna.

Didžioji June istorijos dalis sukasi apie bandymą suvienyti suskaidytą šeimą, įskaitant Hanos išgelbėjimą iš Gileado.


Žinoma, Gileadas pakankamai indoktrinavo ir Hulu personažo versiją. Iš pradžių Panašu, kad Hanna neprisimena June ar jų bendro gyvenimo prieš Gileado karą. Nors vėliau yra keletas proveržio akimirkų Tarnaitės pasakaHannah vis dar gyvena su MacKenzie šeima. Didžioji June istorijos dalis sukasi apie bandymą suvienyti suskaidytą šeimą, įskaitant Hanos išgelbėjimą iš Gileado. Atrodo, kad toks yra šeštojo ir paskutiniojo laidos sezono planas. Kad ir kas nutiktų, neabejotinai pasikeis TheTestamentai personažai ir istorijos drastiškai.

Susijęs

„Tarnaitės pasaka“ 6 sezono aktorių pasikeitimas yra didelis žingsnis į priekį keičiant Gileadą

„The Handmaid’s Tale“ 6 sezono aktorių atranka turi didžiulį poveikį paskutinės išvykos ​​istorijai, ypač kai kalbama apie vadą.


3 Nicole istorija turės pasikeisti Testamentuose

Nebent June ir Lukas mirs, Nicole tikriausiai žinos, kas ji yra

Nicole (seriale Hulu rašoma Nichole) jau tapo tam tikru simboliu Tarnaitės pasaka. Kūdikis, gimęs tarnaitei Gileade ir atvežtas per Kanados sieną kaip pabėgėlis, kūdikis Nicole greitai tapo pėstininku Jungtinių Valstijų kovoje užmegzti diplomatinį ryšį su Gileadu. Negana to, Nicole tapo savotišku pėstininku Serena Joy ir June’s Tarnaitės pasaka siužetas. Dabar, Nicole yra saugiai Kanadoje su June, Luke ir Moirabet sunku žinoti, ar tas saugumas išliks.

Nicole vis tiek gali tapti Mayday globotine…


Į TestamentaiTrečias požiūrio veikėjas yra Daisy, jauna moteris, gyvenanti Toronte su savo įtėviais. Šešioliktąjį Daisy gimtadienį nužudomi jos tėvai, ir tai paaiškėjo jie buvo Mayday operatyvininkai, paskirti ją apsaugoti – nes Deizi iš tikrųjų yra Nikolė. Šis apreiškimas skatina visą Nicole pasakojimą, kuris savo ruožtu daro įtaką jos pusseserės Hanos / Agnes istorijai. Lukas ir June yra abu personažai, kurie gali mirti Tarnaitės pasakapaskutinis sezonas, nors pastarasis atrodo šiek tiek mažiau tikėtinas. Jei taip, Nicole vis tiek gali tapti Mayday globotine.

Susijęs

Tarnaitės pasakos tęsinio šou gali išvengti originalo likimo vienu didžiuliu pakeitimu

„Tarnaitės pasakos“ tęsinys turėtų padaryti vieną didžiulį pakeitimą, nes jis prasidės iki gamybos, kad jo neištiktų toks pat likimas kaip originalaus pasirodymo.


Hannah / Agnes & Daisy / Nicole tapatybės liko dviprasmiškos

Nors Testamentai primygtinai rodo, kad Hanna / Agnes ir Nicole / Daisy yra June dukros, tai niekada nieko nepatvirtina. Taip Atwood norėjo. Abu paaugliai sužino, kad jų mama buvo tarnaitė, bet, be to, tai lieka neaiški. Žinoma, Hulu pasirodymai negali padaryti to paties triuko. Atwoodui buvo svarbu, kad skaitytojai galėtų patys nuspręsti dėl situacijos: ryšiai su Offred yra, jei skaitytojai to nori, bet anonimiškumas taip pat pakartoja, kad Hanos, Nicole ir June istorijos yra daugybės moterų istorijos. paveiktas Gileado.


Susijęs

„Testamentai“ sukuria didelį iššūkį „Tarnaitės pasakos“ 6 sezono Serenos džiaugsmo istorijai

Kalbant apie Serenos Joy istoriją paskutiniame Hulu „Tarnaitės pasakos“ sezone, Margaret Atwood tęsinys „Testamentai“ pateikia keletą problemų.

1 Birželio istorija Testamentuose gali paerzinti tragišką tarnaitės pasakojimo pabaigą

Gali būti, kad birželis išvis nesusikurs su šeima

„Atwood“ tęsinyje June baigia dirbti Mayday ir iš tolo stebėti savo tariamas dukteris. Jei taip atsitiks adaptacijose, Hulu’s Tarnaitės pasaka serijos finalas bus daug tamsesnis ir tragiškesnis nei tikėtasi. Atskirti June nuo vaikų atrodo vienintelis būdas Tarnaitės pasaka kad sėkmingai sukurtumėte siužetus Testamentai. Nors tai būtų nepaprastai siaubinga birželio šešių sezonų kovos išvada, ji neabejotinai suteikia daug ką gilintis į serijos tęsinį, išlaikant June gyvą, kai titrai pasislenka.