Home Pramogos „ABC News“ Joe Bideno interviu pastebėjo, kad reikšmingi įvertinimai atšoko ir lengvai...

„ABC News“ Joe Bideno interviu pastebėjo, kad reikšmingi įvertinimai atšoko ir lengvai laimėjo laiko tarpą, ankstyvųjų skaičių šou

16
0


George’o Stephanopouloso interviu su prezidentu Joe Bidenas Penktadienį nesunkiai laimėjo savo laiką, o ankstyvieji „Nielsen“ filialų skaičiai rodo, kad jis sulaukė 8,1 mln.

Pasak Nielsen, šis skaičius yra didesnis nei NBC, CBS ir Fox kartu. Tinklas teigė, kad jis buvo žiūrimiausias ABC naujienos programa geriausiu laiku nuo Stephanopoulos interviu su Jamesu Comey 2018 m. balandžio mėn., išskyrus rinkimų vakarą ir debatus.

Interviu 20 val. ET geriausiu laiku, Vienas prieš vieną su prezidentu Bidenubuvo pristatytas kaip specialus šios savaitės leidimas. Prezidentas teigė, kad prastą debatų pasirodymą lėmė nuovargis ir peršalimas, tačiau tvirtino, kad nepasitrauks. Stephanopoulos taip pat spaudė jį dėl to, ar jis atliks nepriklausomą pažinimo testą, tačiau Bidenas jam neįsipareigotų ir sakė, kad kiekvieną dieną jį tikrina tarnybos pareigos.

Interviu auditorija yra daug mažesnė nei diskusijos, kurios sulaukė 51,3 milijono žiūrovų per CNN ir kitus tinklus. Stephanopoulos interviu buvo surengtas, aukotojams ir kitiems rėmėjams skambinant, kad prezidentas turi duoti daugiau interviu be scenarijaus ir surengti spaudos konferencijas, kad parodytų, jog yra tinkamas kampanijai ir kitai kadencijai.

Anksčiau penktadienį 22 minučių trukmės interviu ištrauka buvo parodyta per ABC News. Pasaulio naujienos šį vakarą.

Kiti ankstyvieji skaičiai rodo, kad CBS Lingo „Fox’s“ sulaukė 2,08 mln WWE Friday Night Smackdown ištraukė 2,01 mln. ir NBC Naktinis teismas paskelbė 1,20 mln.