Home Pramogos „Baldur’s Gate 3“ romantika yra nuostabi, tačiau šios galimybės trūkumas jį sulaiko

„Baldur’s Gate 3“ romantika yra nuostabi, tačiau šios galimybės trūkumas jį sulaiko

17
0


Santrauka

  • Balduro vartai 3
    romantikos sistema ne visada siūlo švelnias galimybes atmesti romantišką pažangą.
  • Reikalingas griežtas atmetimas gali nuvilti tuos, kurie ketina žaisti realistiškai.
  • Nepaisant šių problemų, didžiulis žaidimo pasirinkimų ir santykių pasirinkimas išlieka malonus.Vienas didžiausių pardavimo taškų Balduro vartai 3 yra jos romantikos sistema, tačiau kad ir kaip būtų įdomu užmegzti santykius su kompanionu, kartais vis tiek trūksta pasirinkimų. Netrunka suvokti, koks didelis dėmesys gali būti skiriamas romantikai, kai bendražygiai gali pradėti mėgti žaidėjo personažą 1 veiksmo pradžioje. priklauso nuo jų pritarimobet kol jie nėra nuolat priešinami, kompanionams nėra taip sunku įtikti.

Nors sunku ginčytis dėl romantikos Balduro vartai 3 nėra įdomus, žaidimas laikosi nuolat aukštų standartų, ypač kai kalbama apie platų pasirinkimų spektrą. Sprendimai į Balduro vartai 3 retai pasiekia dvejetainį skaičių, o supratimas, kaip priversti viską veikti, kai laukia ne tik du skirtingi keliai, labai svarbu, kad žaidimas pavirstų. Santykiai kelia tam tikrų komplikacijų, tačiau Balduro vartai 3 ne visada atrodo, kad jis gerai apima visus vidurio aspektus.


Susijęs

Retų Baldur’s Gate 3 sąveika atskleidžia geriausią romantiką tamsiajam potraukiui

Tamsaus potraukio žaidimas Baldur’s Gate 3 gali sukelti romantiškų rūpesčių, tačiau tam tikra scena rodo, kad vienas veikėjas pakyla virš kitų.


BG3 ne visada palengvina romanus

Didžiausias trūksta gabalo Balduro vartai 3 santykiai pasirodo atmetus romanus – pokalbį, kurį dažnai reikia naršyti jautriai. Net jei judėti į priekį tiesiog nėra teisinga, su žmogumi, kuris daro pažangą, ne visada reikia elgtis griežtai. Kol viskas yra pagarbiai iš abiejų pusių, dažnai sveikiau yra švelniai, bet tvirtai atmesti, o kai kuriais atvejais net nesuderinamumas gali būti tik laiko ar lengvinančių aplinkybių klausimas.


Į Balduro vartai 3tačiau kai kurie scenarijai gali būti pateikti kaip griežtas dvejetainis. Reddit vartotojas Limp-Wall-5500 pateikia pavyzdį, kai Gale’as bando ieškoti paguodos naktį su žaidėjo personažu, scenarijus, kuris gali būti įgyvendintas 2 veiksme. Pateikiamos dvi galimybės: likti šalia Geilo iki paryčių arba agresyviai žiauriai jį numušti, skųstis. apie jį “pasinerti į savęs gailestį“, prieš palinkėdamas jam labanakt.


Ši konkreti scena iš tikrųjų nėra griežtai romantiškanes likti šalia jo gali būti visiškai platoniška, ir kiekvienas, kuriam rūpi personažas, susiduriantis su savo mirtingumu, tikriausiai turėtų tai pasirinkti. Tačiau naršyti gali būti painu, nes Geilas, kalbantis apie romantiką ir draugystę, kartais yra labai menkas, o platoniška scenos versija yra šiek tiek modifikuota romantiško varianto versija. Net kai kalbama apie variantų, kurie veda tiesiai į romantikąSkirtumas kartais yra gana griežtas, o tai gali būti varginantis kiekvienam, bandančiam užmegzti tvirtus platoniškus santykius.

Gale’o 1-ojo akto elgesį buvo daug sunkiau priartėti prie pradinio leidimo
Balduro vartai 3
kaip klaida sukeltų agresyvų pažangą, nepaisant žaidėjo charakterio elgesio.

Konkrečiau romantiškas pavyzdys yra Wyll pasiūlymas šoktikurio negalima atmesti jokiu ypač maloniu būdu. Lengviausias būdas sutikti šokį ir vėliau jį nuleisti, bet nėra gero būdo iš anksto nustatyti ribas. Wyll jausmus smarkiai pažeidžia atstūmimas, todėl tikrai turėtų būti galimybė mandagiai atsisakyti šokio pirmoje padėtyje.


Ribotos Baldur’s Gate 3 parinktys nėra žaidimo pertraukos

Romantika vis dar puiku net ir esant kompromisams

Astarion ir Shadowheart šiek tiek šypsosi Baldur's Gate 3.

Mechaniškai atmetimo parinkčių griežtumas Balduro vartai 3 nėra didelis dalykas, nes vis tiek galima sulaukti daug romantiškai atstumtų kompanionų pritarimo. Kai kas nors išduoda didelių klausimų apie santykius, paprastai yra protingų būdų švelniai juos atmesti. Tai daugiau patekimo ten procesas ne visada toks subtilus, kaip būtų idealuir vaidmenų žaidimo požiūriu, jis tikrai gali būti labiau sumažinantis, nei reikia.

Susijęs

Baldur’s Gate 3: 7 Dark Urge konstrukcija puikiai tinka vaidmenims

The Dark Urge Origin Baldur’s Gate 3 turi intriguojančią, bet kruviną istoriją. Štai keletas įdomių kūrinių, padėsiančių suvaidinti tokį keistą personažą.


Tai ne vienintelė sritis, kurioje Balduro vartai 3 gali pagerinti jo romantiką, tačiau tai gali nuliūdinti, nes labai arti, kad viskas būtų gerai. Nepaisant to, galima užmegzti puikius santykius Balduro vartai 3todėl geriausia tiesiog pamiršti bet kokių atsitiktinai rimtų atmetimų atšiaurumą. Galų gale, atrodo, kompanionai, o Absoliuto grėsmė nelaukia jokių įskaudinimų.

Šaltinis: Limp-Wall-5500/Reddit

baldurs-vartai-3-dangtis

Balduro vartai 3

„Larian Studios“ sukurtas ir išleistas „Baldur’s Gate 3“ yra būsimas vaidmenų žaidimas, kuris bus išleistas 2023 m. rugpjūčio mėn. Žaidėjai sukurs personažą, kad leisis į didelės apimties kelionę ir gali tai padaryti vienas arba bendradarbiaudami su draugu. Šį kartą kova yra ruožtu pagrįstas stilius.

Platforma (-os)
PC „macOS“, PS5, „Xbox Series X“.

Išleistas
2023 m. rugpjūčio 3 d

Kūrėjas (-ai)
Larian studijos