Home Pramogos Berniukų serialas Antony Starr reaguoja į Homelander & Firecracker filmą „Bizarre“ 4...

Berniukų serialas Antony Starr reaguoja į Homelander & Firecracker filmą „Bizarre“ 4 sezono 6 serijos pabaiga

17
0


Įspėjimas: „The Boys“ 4 sezono 6 serijos „Purvinas verslas“ laukia SPOILERIAI!


Santrauka

  • Antony Starr atrado tėvynės ir petardos sceną
    Berniukai
    4 sezonas, 6 serija keista ir emocinga.
  • Starras dalijasi, kad scenos filmavimas buvo sudėtingas dėl techninių aspektų ir nenatūralių pozicijų.
  • Scenos intymumas ir ištikimybė gali turėti įtakos Homelander ir Firecracker santykiams.


Berniukai žvaigždė Antony Starr reaguoja į „Homelander and Firecracker“keista“ akimirka iš 4 sezono, 6 serijos, „Nešvarus verslas“. „Prime Video“ serialas ir toliau tyrinėja „Homelander“ (Starr) ir jo priešiškas tendencijas, kai jis siekia ne tik įgyti „Vought International“ kontrolę, o būtent bendradarbiauti su Victoria Neuman (Claudia Doumit), kad Supes būtų įtrauktas į JAV vyriausybę. Berniukai 4 sezonas taip pat atskleidė, kad jis laikė pieno indus savo bute, o per „Nešvarų verslą“ Petardėlė (Valorie Curry) stebėtinai demonstruoja savo ištikimybę Homelander, maitindama jį krūtimi.


Neseniai duotame interviu su ColliderStarras sureagavo į sceną tarp „Homelander“ ir „Petercracker“, kurioje jo personažas buvo patekęs į veidą nuo motinos pieno. Jis atskleidė, kad tai buvo 4 sezono akcentas, nors tuo metu jis manė:Ką, po velnių, mes darome?” Starr taip pat paminėjo, kad žindymo filmavimas, kai Homelander guli ant sofos su Firecracker, sukėlė tam tikrų iššūkių ir bendrą patirtį apibūdino taip:keista.“ Perskaitykite jo komentarus žemiau:

Iš atminties manau, kad tai migdolų pienas, galbūt sumaišytas su trupučiu vandens. Kas tai buvo konkrečiai, nepamenu. Tai viena iš mano mėgstamiausių scenų per visą sezoną. Tai pati keisčiausia scena, kurią, manau, esu sukūrusi. Jei pažvelgsite atgal į pasirodymą ir pažvelgsite į kai kuriuos dalykus, kuriuos padarėme, yra keletas gana keistų, labai keistų dalykų, kurie buvo padaryti. Bet man tai buvo Edipalo reikalas ir tai, kas baigėsi tą dieną, t. y. man į veidą patenka motinos pieno. Atrodo, kad tarp „Firecracker“ ir „Homelander“ nelabai sekasi. Staiga atskleidžiama tai, ką ji padarė ir koks jos lojalumas, ir tada tai iš esmės tampa meilės scena.

Tai tapo neįtikėtinai intymiu, emocingu momentu.

Ir prisimenu, dienos pabaigoje sakiau: “Ką, po velnių, mes darome? Ką mes darome? Tai taip keista.” Manau, kad tai buvo mišinys, visų pirma, kad man į veidą pataikytas motinos pienas. Tai pakankamai keista. Bet tada buvo atsiprašymas aplink jį, o tada, emociškai, kur tai nuėjo, tai buvo tiesiog taip iškreipta. Tai buvo taip keista. Tai buvo tarsi eskizas iš to pasirodymo
Mažoji Britanija
bet tai slapčia komedija, ir mes ją žaisdavome. Suvaidinome gražią akimirką tarp šių dviejų tikrai suktų žmonių. Būtent sluoksniai padarė tai taip keistą.


Tai labai sunku. Kostiumas atrodo gražiai, o LJ (Shannon) ir jos komanda daro puikų darbą, kad jis atrodytų nuostabiai, tačiau ergonomika niekada nebuvo iki galo išsiaiškinta, atsižvelgiant į įvairias veiklas, kurias užsiimu ir ką fiziškai turiu daryti. . Juokinga, toks paprastas dalykas, kaip atsigulti žindyti ant tos sofos – negaliu patikėti, kad tai sakau, kokį keistą darbą aš dirbu – yra labai sudėtinga. Tai tarsi žaisti Twister ir Jenga su judančiomis dalimis. Jūs sakote: “Gerai, tai veikia. Tai veikia. Tai veikia. Kur eina kamera?” Turite tikrai strateguoti kiekvieną kadrą, kad gautume tai, ko reikia fotoaparatui.

Dažnai padėtis, kurioje buvau, jausdavosi šiek tiek keistai. Atrodo, kad jūsų kūnas yra pakreiptas taip, kad nesijaučia natūralus, tačiau fotoaparatas jį nuskaito. Tai daug techniškiau. Tik vėliau paklausiau: „Ką mes šiandien nuveikėme? Jo metu buvo jausmas: „Tai labai keista“. Tik po to, kai grįžau į savo priekabą, kur ėjau: “Ką aš padariau? Kaip aš čia atsidūriau? Koks mano gyvenimas? Ką aš čia veikiu? Kaip aš tapau šiuo žmogumi, kuris eina į darbą ir maitina krūtimi? Jei manęs paklaustumėte, kai man bus 20 metų, ką veikčiau, kai man bus 40 metų, nebūčiau atsakęs, kad Toronte maitinsiu krūtimi per kamerą.Ką ta pabaiga gali reikšti tėvynės ir petardos santykiams

Galimi santykiai tarp „Homelander“ ir „Firecracker“ gali sukelti didesnių problemų „The Boys“, turint omenyje, kad jie abu turi istoriją su „Starlight“ (Erin Moriarty).

Prieš prisijungdamas prie „The Seven“, „Firecracker“ išgirdo „Homelander“ poziciją prieš „Starlighters“ ir žavėjosi tuo, ką jis atstovauja. Tačiau Starr’s Berniukai charakteris buvo atmetusi, nežiūrėjo į Firecracker rimtai, nepaisant to, kad ji buvo lojali komandos narė, ir sesers Sage (Susan Heyward) nurodymų, kaip naudotis savo platforma. Tapo aišku, kad „Firecracker“ norėjo pakilti į Voughto garsiausių „Supes“ gretasnors ji atrodė nusiminusi, kai neįtraukė į Homelander ir Neumano trumpakalbius planus.


Susijęs

Berniukai: kas yra su tėvynės pieno manija?

„Berniukų“ 1 ir 2 sezonai išugdė „Homelander“ apsėstą Madelyn Stillwell ir jos motinos pieną, o 3 sezonas nukreipia jį nauja linkme.

Kaip ji atskleidė Homelander filme „Nešvarus verslas“, Petardas pradėjo vartoti vaistus, kad gamintų motinos pieną. Nors Homelanderis paaiškino, kad jo nedomina niekas romantiško, verta pasidomėti, kaip dabar pasikeis jų santykiai, ypač po to, kai Firecracker suabejojo ​​Sage’o lojalumu. Nesvarbu, ar ji taps labiau Homelander politinės schemos veiksniu, ar ne, atsižvelgiant į tai, koks svarbus buvo jo intymumas su Madelyn Stillwell (Elisabeth Shue), Firecracker galėjo likti šalia jo, net ir per Berniukai 5 sezonas.

Homelander buvo artimas Madelyn Stillwell ir gerdavo jos motinos pieną, bet jis ją nužudė
Berniukai
1 sezono finalas, kai sužinojo, kad Ryanas iš tikrųjų gyvas.


Galimi santykiai tarp „Homelander“ ir „Firecracker“ gali sukelti didesnių problemų „The Boys“, turint omenyje, kad jie abu turi istoriją su „Starlight“ (Erin Moriarty). „Plecracker“ melavo, kad „Tek Knight’s“ paleido „Starlight“, galimomis pastangomis pakenkti Sage’ui priartėdamas prie Tėvynėsir bus įdomu pamatyti, kaip tai paveiks „The Seven when“. Berniukai 4 sezonas tęsiasi.

Ar „Petercracker“ lojalumo įrodymas sukels problemų likusiems septyniems?


Per visą serialą „Homelander“ buvo nusivylęs „Septyniu“ ir jų ištikimybės stoka, ypač nužudęs „Black Noir“ ir netinkamai pasielgęs su karaliene Maeve, kad nepakluso jam. Atsisakęs savo moralės ir kurstęs protestus visoje šalyje, „Homelander“ gali būti labiausiai bauginantis „Supes“ priešininkas. Kaip minėta, „Firecracker“ jau išleido Sage’ui, o kai kurios jos pastabos turėtų nerimauti „A-Train“ (Jessie T. Usher) dėl to, kad ji ir toliau bus „The Boys“ informatorius. Jei ji įgis žinių apie Homelander internuotųjų stovyklas, Firecracker gali paversti Starro personažą ir sulaikyti grupės narius.

Po „Dirty Business“ išleidimo, Berniukai Šou vedėjas Ericas Kripke atskleidė, kad Firecracker turi būdą skaityti žmones dvasiniame lygmenyje, ir bus įdomu pamatyti, ar ji tuo pasinaudos savo naudai, manipuliuodama kitais grupės „The Seven“ nariais kitaip nei Sage’as. Kadangi atrodo, kad jai trūksta jėgų, kol kas demonstruoja tik sugebėjimą sukelti kibirkštis spragtelėjus pirštais, ji taip pat galėtų panaudoti šį naujai atrastą intymumą su Homelander kaip apsaugą, kad jis galėtų išspręsti didesnes jos problemasypač tarp kitų Supes prie Vought.


„Frecracker“ tik trumpai parodė savo galias, tačiau ankstesnėse serijose jai nepavyko sėkmingai kovoti ranka su Starlight ir Kimiko (Karen Fukuhara).
Berniukai
.

Galbūt, turėdamas prieigą prie „Homelander“ galios, „Firecracker“ taptų sunkesniu „The Seven“ ar net „Starlight“ taikiniu. Jos lojalumas Starr personažui ir noras maitinti jį krūtimi, nepaisant vaisto poveikio, turėtų kelti nerimą kitiems. simboliai įjungti Berniukai, ir jei jai bus suteikta kokia nors įmonės kontrolė, galbūt ji sieks „The Seven“ pertvarkyti į konservatyvesnę grupę. Jei kas nors jai atsitiks anksčiau Berniukai 4 sezono įvyniojimai, netrukus po to, kai davė Homelander tai, ko jis norėjo, būtų įdomu pamatyti, kaip jis susidoros su tuo ir atkeršys.

Naujos serijos Berniukai 4 sezono premjera ketvirtadieniais per Prime Video.


Šaltinis: Collider