Home Pramogos Bijau, kad gyvūnų kirtimas jau pasiekė aukščiausią tašką

Bijau, kad gyvūnų kirtimas jau pasiekė aukščiausią tašką

12
0


Santrauka

 • Gyvūnų kirtimas
  laikui bėgant pasikeitė, kai kurie elementai pasimetė atnaujinant seriją.
 • Šiuolaikiniai įrašai kaip
  Nauji horizontai
  trūkumas
  Laukinis pasaulis
  atmosfera ir unikalios kaimo asmenybės.
 • Neseniai
  Gyvūnų kirtimas
  žaidimai turi daugiau funkcijų, bet papildymai nepakeičia to, ko trūksta. Ar serialas jau pasiekė piką?Gyvūnų kirtimas niekada nebuvo sėkmingesnis nei šiandien, bet pasiilgau to, kas buvo anksčiau, ir kalbu ne tik apie iškirptas funkcijas Animal Crossing: New Horizons. Nors per daugelį metų franšizė išliko nuosekli daugeliu pagrindinių aspektų, ji taip pat patyrė didelių pokyčių. Visi žaidimo variantai, rasti pirminiame įraše, yra žinomi, tačiau galiausiai jie nublanksta prieš viską, ką siūlo laikas Animal Crossing: naujas lapas aplenkė 3DS.

Tačiau žaidimai yra daug daugiau nei vien funkcijos, o bėgant metams tam tikri elementai buvo palikti nuošalyje. Pirmą kartą susipažinau su serialu Animal Crossing: laukinis pasaulis „Nintendo DS“, o žaidimą nesunku nustatyti kaip elementarų, palyginti su modernesniais įrašais. Nostalgija tikrai tam tikrą vaidmenį vaidina Laukinis pasaulis vis dar yra mano mėgstamiausia Gyvūnų kirtimas žaidimas šiandienbet manau, kad tai yra šiek tiek daugiau, ir norėčiau, kad jausčiausi labiau įsitikinęs, kad a ateities Gyvūnų kirtimas žaidimas kada nors galėtų pretenduoti į savo sostą.


Susijęs

10 dalykų, kurių tikriausiai vis dar nežinote apie gyvūnų kirtimą: nauji horizontai

Nepaisant to, kad jau daugiau nei ketverius metus, jaukiame žaidime Animal Crossing: New Horizons žaidėjai vis dar gali nežinoti daug dalykų.


Laukinio pasaulio atmosfera privertė mane pamilti gyvūnų kirtimą

Tai ne apie tai, kiek reikia nuveikti

„Animal Crossing Wild World“ menas, rodantis personažus pavasario scenoje.

Žaidžia Animal Crossing: laukinis pasaulis pirmą kartą implantuojamas į mano smegenis tokiu būdu, kaip yra labai mažai žaidimų. Ypač jaudinančios ekspedicijos į Toys „R“ Us produktas, tai buvo neįprastai dekadentiškas skanėstas, palyginti su vidutiniais trečiųjų šalių DS žaidimais, kurie buvo parduodami pigesnėmis kainomis. Pirmą kartą žaidžiau, kai šeima važiavo į mano senelio ežero krantinę, o visi vingiuoti kalnų keliai pasaulyje negalėjo atitraukti mano dėmesio nuo žaidimo.


Einu į Laukinis pasaulisTurėjau klaidingą supratimą, kad žaidėjas žaidime perėmė mero pareigas Naujas lapas vėliau atsitiko įvykdyti. Tiesos išsiaiškinimas galėjo būti rimtas smūgis, bet bet koks nusivylimas Laukinis pasaulis nesuteikta tokia galia, neturėjo galimybės įsitvirtinti. Mane taip greitai užkabino žaidimo atmosferakuris jautėsi turtingas taip, kaip dažniausiai nėra daug dalykų, supakuotų į porą trijų colių ekranų.

Susijęs

10 „Nintendo DS“ žaidimų, kurie turėtų pasirodyti „Nintendo Switch“.

„Nintendo Switch Online“ bibliotekai tikrai būtų naudinga pridėti kai kuriuos „Nintendo DS“ žaidimus, o kai kurie būtų ypač patrauklūs.


Laukinis pasaulis yra labai iš esmės paguodžiantis, bet ne taip, kaip šiandien bando būti dauguma jaukių žaidimų. Tai šiek tiek nuotaikesnis, su šiek tiek purvinu kraštovaizdžiu, o kaimo gyventojai gali būti šiek tiek niūrūs. Spalvų paletė linksta į tamsesnius atspalvius, o tai labai skiriasi nuo pastelinių atspalvių Nauji horizontai. Turint platesnę prieigą prie Gyvūnų kirtimas kuriuo dabar galiu džiaugtis, nesunku suprasti jo kilmę Laukinis pasaulis„GameCube“ pirmtako atmosfera, tačiau tęstinumas tampa daug drebesnis, kai atsekama linija nuo Laukinis pasaulis į Naujas lapas ir Nauji horizontai.

Laukinis pasaulis
‘s muzika taip pat išlieka dažna mėgstamiausia tarp serialų natų, nors nė vienas žaidimas šiuo atžvilgiu tikrai nenukrenta.

„Animal Crossing“ atneša daug malonių aukų

Pasiilgau senesnių žaidimų asmenybės

Animal Crossing katė Rosie elgiasi nemandagiai su kaimeliu filme Animal Crossing: Wild World.


Dalykas, į kurį aš visada sutelkiu dėmesį, yra dialogas, kuris pradėjo judėti kita linkme Wii įrašas Animal Crossing: City Folk. Kiekvienas iš eilės žaidimas po Laukinis pasaulis padarė kaimo gyventojus šiek tiek malonesnius nei anksčiaupadvigubindami jaukius franšizės malonumus, pašalindami sardoniškesnius kraštus. Tai gali būti ne visiems neigiama, tačiau tai labai suplonina kaimo žmonių asmenybes. Iki to laiko Nauji horizontai riedėjo aplinkui“,kaprizingas“Kaimo gyventojai buvo vos šiurkštesni už”normalus“, atima daug individualaus nuojautos.

Susijęs

Animal Crossing Village gyventojai buvo tikri trūkčiojimai (ir daug smagiau)

Kaimiečiai pokalbiuose originaliuose „Animal Crossing“ žaidimuose pasižymėjo asmeniškumu ir žavesiu, bet dabar jie kartojasi ir nuobodūs.


Galbūt tai susiję su žiniasklaida, kurią aš patyriau augdamas, bet daug dalykų, kurie kreipia dėmesį į jaukumą, galiausiai man atrodo liguistai mieli. Aš labai galiu mėgti paprastas, paguodžiančias istorijas ir pasaulius iš Tove Jansson Muminas veikia beveik bet kokiai fantazijai, kuri atrodo kaip Žiedo draugija pradžioje. Vis dėlto man reikia atmosferos – tik trupučio keistumo arba kelių personažų, kurie ne tik tam, kad būtų sveikintini. Laukinis pasaulis puikiai ten ir modernus Gyvūnų kirtimas ne.

Šis krypties pokytis tikrai nėra izoliuotas nuo Gyvūnų kirtimas žaidimai, o 2000-ųjų ir 2010-ųjų eiga nušlifavo keistesnes daugelio „Nintendo“ franšizių ribas. Tikimybė pasiimti vieną iš modernių bendrovės pirmųjų šalių pavadinimų ir rasti kažką su atmosfera, su kuria galėtų konkuruoti Super Mario 64, Majoros kaukė, arba originalas Pikminas paprastai yra žemi, ir ne tik dėl šiuolaikinės grafikos blizgesio. Super Mario Wonder išgalvoti skrydžiai įrodė, kad šis kursas neturi likti nepakitęs, bet jis yra mažuma.


Džiaugiuosi, kad žmonėms patinka „Modern Animal Crossing“.

„New Horizons“ vis dar turi daug ką įvertinti

Akivaizdu, kad nauji žaidimai nėra objektyvūs pažeminimai yra priežastis kodėl Naujas lapas ir Nauji horizontai turi tiek daug karštų gerbėjų. Atmetus įdomių pokalbių vertę, juose reikia nuveikti daugiau, o net pagrindinės užduotys gali būti sklandesnės dėl patobulinimų, pvz., daiktų krovimo. Kiekvienas, norintis sukurti tobulą miestą, suras pagrindą, kuris jį palaikys šiuolaikiškai Gyvūnų kirtimaskadangi Laukinis pasaulis daugiau ar mažiau leidžia drožlėms kristi ten, kur gali.

Susijęs

Maloni „Animal Crossing“ bendruomenė man parodė, kaip gerai gerbėjai supranta tikrąją žaidimo prasmę

Redditors rodo, kad „New Horizons“ žaidėjai yra malonūs ir svetingi būriai – tai bendruomenė ir toliau man rodo kiekvieną dieną.


Nors man patiktų, jei Naujas lapasMano vaikystės mero fantazijos išsipildymas mane pakankamai patenkino, kad kompensuočiau jos tono pokytį, tačiau to niekada nepavyko. Nauji horizontai Neabejotinai, netrukus po pandemijos užklupo socialinis niežulys, bet mano draugams nutolus, aš taip pat. Negaliu priversti savęs rūpintis reljefo formavimu taip, kaip man rūpi pokalbiai su kaimo gyventojais ar pasikaitinti ramiame vakare, ir galiu grįžti Laukinis pasaulis šiandien ir geriau praleiskite laiką šiais pastaraisiais klausimais.

Džiaugiuosi, kad daugelis žmonių dievina modernumą Gyvūnų kirtimasir Naujas lapas yra žaidimas, kurį žmonės dažniausiai laiko geriausiu. Tuo pačiu bijau, kad modernaus stiliaus šventė (dažna kai kurių kritika Nauji horizontai nepaisant pokyčių) reiškia, kad niekada nebus naujo Gyvūnų kirtimas žaidimas, kuris gali konkuruoti su mano aistra Laukinis pasaulis. Jei taip yra, dažniausiai su tuo susitaikiau, bet norėčiau nustebti pamatęs kitą Gyvūnų kirtimas kad aš vėl tikrai galiu dievinti.


Animal Crossing: laukinis pasaulis

Išleistas
2005 m. lapkričio 23 d