Home Pramogos Francisco Ramos specialusis filmas „Venezuela’Merican“ nustato premjeros datą „YouTube“.

Francisco Ramos specialusis filmas „Venezuela’Merican“ nustato premjeros datą „YouTube“.

12
0


Francisco RamosasVenesuelos amerikiečių komiksas, žinomas dėl savo unikalaus požiūrio į imigrantų patirtį, antradienį „YouTube“ pristatė savo debiutinę specialiąją komediją, Venesuelos amerikiečiaiper 800 svarų sverianti gorila.

Specialiam filmui, nufilmuotam Las Vegase, Brado Garretto komedijų klube, MGM Grand viduje, prisijungimo linija nebuvo pateikta. Tačiau aukščiau galite peržiūrėti iš pirmo žvilgsnio klipą, šiek tiek pabrėždami moliūgų lopinėlius.

Prodiusavo Garrett, Ed Conover ir 800 Pound Gorilla Records, Ramos specialųjį serialą režisavo Michaelas Malone’as.

„Nepaprastai džiaugiuosi, kad visi pagaliau pamatė mūsų gaminamą specialųjį gaminį! sakė Ramosas pranešime Deadline. „Didžiulis šaukimas Bradui Garretui už jo prodiusavimą ir fantastiškai 800 svarų sveriančiai Gorilla komandai už neįtikėtiną palaikymą. Dabar sukišti pirštai už 1 milijoną peržiūrų, nes tai yra stebuklingas skaičius, dėl kurio mano mama pagaliau gali nustoti klausinėti: „Kada gausi tikrą darbą?

Specialusis Ramosas pasirodė po jo komedijos albumo išleidimo, Vayalo!. Pastarąjį dešimtmetį dirbęs kaip komiksas, jo nuopelnai apima patekimą į geriausių NBC 10. Paskutinis komiksaspasirodęs Max’s Tarp mūsų specialūs komedijos pasiūlymai ir balso darbas animaciniam filmui Rio. Jis taip pat svečiavosi tokiose populiariose televizijos laidose kaip Begėdiškas, Ponia Dynamite, Suteiktasir Šis kvailys.

Vėliau šiais metais Ramosą bus galima pamatyti atliekant pirmąjį pilnametražį vaidmenį Netikėtiejiveiksmo komedija, kurioje vaidina VeepMattas Walshas. Komiksui atstovauja Justinas Silvera iš SA Entertainment Group, Innovative Artists ir Goodman, Genow, Schenkman.