Home Pramogos „Geriausias šefas“ ir „Maisto tinklas“ Dienos „Emmy“ apdovanojimus laimėjęs virėjas Justinas Sutherlandas...

„Geriausias šefas“ ir „Maisto tinklas“ Dienos „Emmy“ apdovanojimus laimėjęs virėjas Justinas Sutherlandas po arešto praranda sandorius

15
0


Įžymybių virėjo nuopuoliai tęsiasi Justinas Sutherlandaskuris buvo suimtas birželio 28 d. Minesotoje už grasinimą nužudyti savo merginą.

Ne pelno organizacija Sent Paule penktadienį pranešė, kad nutraukia partnerystę su Sutherland, kuria siekiama sukurti naują „Golden Thyme Coffee and Café“ koncepciją, kurią ne pelno organizacija nusipirko, kai kavinės savininkai išėjo į pensiją.

Anksčiau partnerystė tarp Mineapolio / Šv. Žurnalai „Paul Magazine“ ir „Sutherland“ buvo nutraukti. Jiedu nuo 2018 m. bendradarbiavo kasmetiniame kepsnių festivalyje „Smoke Out“.

Sutherlando nuopelnai apima teisėjavimą televizijos laidose.Aukščiausias šefas“ ir „Sukapoti“ ir varžosi „Geležinio virėjo Amerikoje“, „Čempionų turnyre“ ir veda serialus „Greiti valgiai“ ir „Paragauk kultūros su Justinu Satherlandu“.

Remiantis teismo dokumentais, Sutherlandas buvo suimtas ir apkaltintas vienu nusikaltimu dėl grasinimų smurtu, beatodairiškai ignoruojant. Policija reagavo į skambutį 911, kuriame buvo pasakyta, kad vyras laikė moterį ginklu.

Atvykusi policija rado Sutherlandą išeinantį šiuo adresu. Kai buvo paprašyta apsisukti ir susidėti rankas už galvos, Sutherlandas tariamai sušuko: „Paskambinau 911 ir (tu) bandai pabėgti. areštas aš?” ir „Tu tiesiog turėtum mane nužudyti“.

Sutherlando mergina policijai pasakojo, kad incidentas prasidėjo, kai jie susiginčijo dėl dalyvavimo muzikos festivalyje. Mergina tvirtino, kad paskambino seseriai, o kalbėdamas su ja Sutherlandas „abiem rankomis uždėjo jai kaklą ir spaudė sakydamas: „Noriu, kad tu mirtum“. truko sekundes.

Virėjas esą paėmė jos telefoną ir jį sugadino. Tada ji nuėjo pas kaimynus pasiimti telefono, bet Sutherlandas mojavo juodu pistoletu. Jis tariamai pasakė: „Negrįžk čia, kitaip aš tave nušausiu“.

Įtariama, kad jis nukreipė į ją ginklą prieš smogdamas jai į krūtinę.

Po suėmimo Sutherlandas paskelbė pareiškimą, kuriame atsiprašė už susidariusią situaciją, tačiau tvirtino esąs nekaltas. „Savaitgalį atsidūriau situacijoje, kai buvau sulaikytas ir apkaltintas nusikaltimu. Labai apgailestauju, kad atsidūriau tokioje padėtyje ir dėl skausmo bei kančios, kurią sukėlė aplinkiniai. Nuoširdžiai atsiprašau savo šeimos, draugų ir gerbėjų“, – sakė jis.

„Esu nekaltas dėl šių kaltinimų ir tikiuosi pasinaudoti teismų sistema, kad įrodyčiau savo nekaltumą. Nepaisant to, šis incidentas privertė mane suprasti, kad reikia skubiai ieškoti profesionalios pagalbos ir padaryti reikšmingų pokyčių savo gyvenime.

„Esu įsipareigojęs pasitaisyti ir gydytis. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašau visų, kuriuos paveikė mano elgesys. Dėkojame už jūsų paramą ir supratimą šiuo sunkiu metu, kol laukiame, kol tiesa išaiškės ir dar labiau įrodys mano nekaltumą.

Sutherlandas buvo paleistas jo paties pripažinimu be užstato. Pranešama, kad jis patenka į gydymo centrą.

Praėjusiais metais Sutherlandas laimėjo Daytime Emmy apdovanojimą kulinarijos šeimininkui už darbą „Taste the Culture“. Jis įveikė Guy Fieri, Iną Garten ir Emerilą Lagasse.