Home Pramogos Janelle Brown saugo savo šeimą (ji vis dar gedi garnizono)

Janelle Brown saugo savo šeimą (ji vis dar gedi garnizono)

12
0


Santrauka

  • Janelle Brown paliko Kody Browną ir palaiko artimus santykius su savo vaikais, įskaitant po tragiškos sūnaus Garrisono mirties.
  • Janelle ir Christine Brown, abi buvusios Kody žmonos, išliko artimos draugės nuo pat išsiskyrimo.
  • Janelle vertina šeimos laiką, kaip matyti iš neseniai Las Vegaso šeimos susijungimo ir nuolatinės paramos jos vaikams.Po 29 santuokos metų Seserys žmonos žvaigždė Janelle Brown 2022 m. paliko Kody Browną ir nuo to laiko ji stengėsi palaikyti labai artimus santykius su savo vaikais. 55 metų Janelle buvo antroji Kody žmona ir jie kartu susilaukė šešių vaikų, tačiau, deja, kovo mėnesį tragiškai mirė jų 25 metų sūnus Garrisonas Brownas. Tarp visų keturių žmonų Kody iš viso susilaukė 18 vaikų, o serialas pasakoja apie šeimos išbandymus ir vargus nuo jo premjeros 2010 m.

Brownai turėjo būti funkcionalios poligamistiškos šeimos paveikslas. Liberalių pažiūrų Brownsas negalėjo būti toliau nuo fundamentalistinių mormonų sektų įvaizdžių kuri tapo Amerikos poligamijos sinonimu. Užuot pateikę tobulą poligamijos veidą, Seserys žmonos dokumentavo Brownų šeimos iširimą kaip vieną po kito, trys iš keturių Kodžio žmonų pasišalino iš jų daugialypės santuokos. Kol Kody stengėsi palaikyti ryšį su savo vaikais, Janelle saugojo savo vaikus ir anūkus, kai apraudojo Garrisono mirtį.


Susijęs

20 geriausių realybės televizijos laidų šiuo metu

Realybės televizija yra populiaresnė nei bet kada. Čia yra keletas geriausių realybės TV laidų, kurias dabar galima transliuoti ar žiūrėti, nes čia yra tiek daug.


Janelle Las Vegaso šeimos susitikimas

Ją supa šeima ir draugai

Birželį, Janelė „Instagram“ paskelbė keletą šeimos nuotraukų, kuriose a neseniai įvyko Browno šeimos susijungimasir šiuo metu įrašas turi 57 tūkst. Pirmoje nuotraukoje Janelle yra apsupta kelių savo vaikų ir poros draugų, pietaujanti Gordon Ramsay’s Pub & Grill Caesar’s Palace Las Vegase. Jos vaikai, Hunteris Brownas, Gabrielis Brownas, Loganas Brownas ir Logano žmona Michelle Brownapsupti Seserys žmonos 18 sezono žvaigždė.


Per pastaruosius kelerius metus Janelle išmoko niekada nelaikyti šeimos laiko savaime suprantamu dalyku.

Janelle liko šalia Christine

Nuo seserų žmonų iki draugų

Tai buvo trečioji Kody Brown žmona, 52 metų Christine Brown, kuri sukėlė skyrybų spūstį, kai trys jo žmonos paliko santuoką. The Seserys žmonos 18 sezono žvaigždė pasitraukė iš Kody 2021 m. ir nuo tada ištekėjo už savo gyvenimo meilėsDavid Woolley. Jų vestuvės buvo transliuojamos kaip a Seserys žmonos ypatingas 2023 m., kuriame dalyvauja Janelle ir jos vaikai.

Janelle ir Christine liko artimos ir toliau leidžia laiką vienas su kitu kaip šeima.


Liepą, Kristina paskelbė savo nuotraukas su Janelle ir Janelle dukra Madison Brown.

Janelle vis dar gedi

Ji prarado savo sūnų

Kovo mėnesį, Seserys žmonos buvo fandom ir realybės televizijos visata sukrėtė žinia apie netikėtą Janelės ir Kodžio sūnaus mirtįGarnizonas. Nuo Garrisono mirties Janelle pasinaudojo kiekviena galimybe praleisti laiką su savo vaikais. Ryškus kontrastas, Kodis susipyko su savo sūnumisįskaitant Garrisoną, prieš jam mirdamas, ir belieka pamatyti, ar jis pasižymėjo Janelle užrašais ir pagerino santykius su vaikais.


Žmona

Vedęs

Išsiskyręs

Vaikai

Meri Brown

1990 m

2022 m

1

Janelle Brown

1993 m

2022 m

6 (1 miręs)

Christine Brown

1994 m

2021 m

6

Robyn Brown

2010 m

5 (3 iš ankstesnės santuokos)


Seserys žmonos

1–18 sezonus galima transliuoti per „Discovery+“.

Šaltiniai: Janelle Brown/Instagram, Janelle Brown/Instagram