Home Pramogos Jei jums patiko Jigsaw’s Timeline Twist, pažiūrėkite šį 157,9 mln. USD siaubo...

Jei jums patiko Jigsaw’s Timeline Twist, pažiūrėkite šį 157,9 mln. USD siaubo filmą

8
0


Santrauka

  • Dėlionės laiko juostos posūkis atskleidė pirmąjį Kramerio mokinį ir sukėlė painiavą.
  • „Final Destination 5“ laiko juosta buvo pasukta geriau, todėl ji buvo paveikesnė ir su franšizės tikslu.
  • „Saw II“ ir „Saw IV“ taip pat žaidė su laiko juostomis, tačiau „Jigsaw“ posūkis buvo tiesiog šokiruoti žiūrovus.Kaip yra tradicija Pjūklas saga, Dėlionė turėjo siužeto posūkį, kuris atvedė prie kito, vienas iš jų – laiko juostos posūkis, o jei tas patiko, šį 157,9 mln. dolerių kainuojantį siaubo filmą būtina žiūrėti. The Pjūklas saga atrodė, kad 2010 m. pasiekė savo pabaigą Matė 3Dtaip pat žinomas kaip Galutinis skyriusir nors tai nustebino, bet džiuginančią franšizės pabaigą, po septynerių metų ji vėl atgimė su Dėlionė. Režisierius broliai Spierigai, Dėlionė vyksta praėjus dešimtmečiui po Johno Kramerio (Tobino Bello) mirties.

Dėlionė pradeda naują „žaidimą“ su penkiais naujais „žaidėjais“, o viskas, kas susiję su žaidimu, turi Kramerio parašo stilių. Tai leidžia valdžiai manyti, kad jie ieško Jigsaw kopijavimo žudiko, o detektyvai Halloran (Callum Keith Rennie) ir Hunt (Clé Bennett) kartu su patologu Loganu Nelsonu (Matas Passmore’as) pradeda tyrimą. Dėlionė turėjo dvigubą posūkį, atskleidžiant žudiką už žaidimų ir laiko juostos posūkįo tiems, kam patiko šis triukas, yra vienas filmas, išleistas prieš šešerius metus Dėlionė tai geriau pasisuko laiko juosta.


Susijęs

Dėlionės tikras žudikas ir paaiškinta pabaiga

Jigsaw tęsia Johno Kramerio palikimą su naujais spąstais ir aukomis, o du dideli jo posūkiai keičia Jigsaw žudiko ir sagos istoriją.


5 galutinis tikslas ar laiko juosta pasikeitė geriau nei dėlionė

Galutinis kelionės tikslas buvo puikus laiko juostos posūkis

Galutinės paskirties 5 aktoriai susirinko prie sugriuvusio tilto krašto

Dėlionė
privertė žiūrovus patikėti, kad tvarto žaidimas vyksta tuo pačiu metu, kaip ir Hallorano ir Logano siužetinė linija, kai iš tikrųjų tai įvyko prieš pirmąjį
Pjūklas
filmas.


Pirmas didelis posūkis Dėlionė Krameris buvo už „žaidimo“ tvarte, kurį žiūrovai seka nuo filmo pradžios, išskyrus tai, kad jis vyksta praeityje. Krameris neišgyveno nei jo mirties, nei prisikėlė, o vietoj to, Dėlionė privertė žiūrovus patikėti, kad tvarto žaidimas vyksta tuo pačiu metu, kaip ir Hallorano ir Logano siužetinė linija, kai iš tikrųjų tai įvyko prieš pirmąjį Pjūklas filmas. Tvarto žaidimas buvo pirmasis Jigsaw žaidimas, o žudikas kopijuoklis (kuris atkūrė tvarto žaidimą dabartinėje laiko juostoje) buvo Loganas.

Nepaisant kelių įkalčiai visame pasaulyje Dėlionė į jo siužeto vingiusjie nustebino daugelį žiūrovų, bet Galutinis tikslas 5 ištraukė tą patį triuką prieš šešerius metusir tai padarė daug geriau. Režisierius Steven Quale, Galutinis tikslas 5 seka Semą (Nicholas D’Agosto), jo merginą ir jo draugus bei kolegas, jiems pabėgus nuo mirties po to, kai Semas nujaučia, kad tiltas, kuriuo jie važiuoja pakeliui į įmonės rekolekciją, sugrius.

Tikrai stebinančiu posūkiu,
Galutinis tikslas 5
atskleidžia, kad jie lipa į lėktuvą
Galutinis tikslas.


Sekant ankstesnės taisyklės Galutinis tikslas filmaiSemas ir kompanija pradeda mirti per keistus nelaimingus atsitikimus tokia tvarka, kaip būtų žuvę ant tilto, o filmo pabaigoje išgyvena tik Samas ir jo mergina Molly. Po dviejų savaičių Samas ir Molly lipa į lėktuvą į Paryžių, o Semas ten įgijo pameistrystę, tačiau netikėtai Galutinis tikslas 5 atskleidžia, kad jie lipa į lėktuvą Galutinis tikslaskaip jie mato Carteri ir Aleksą besimušančius ir išlaipinami iš lėktuvo kartu su ponia Lewton, Todu ir kitais. Samas ir Molly žuvo per lėktuvo sprogimą.

Galutinis tikslas 5tada yra įžanga Galutinis tikslas o ne ketvirtojo filmo tęsinys, ir kitaip Dėlionėlaiko juostos posūkis papildė franšizę, o ne padarė ją painesnę. Kaip jos posūkių dalis, Dėlionė atskleidė, kad Loganas buvo pirmasis Kramerio mokinys, tačiau tai paliko daug klausimų apie tai, kur jis buvo ankstesniuose filmuose ir ar jis kada nors susitiko su kitais Kramerio mokiniais.


Galutinis tikslas 5
Be to, Tony Toddo personažas Williamas Bludworthas tapo daug svarbesnis.

Galutinis tikslas 5kita vertus, parodė, kad Alekso atvejis buvo ne pirmas ir kad Mirties tikrai nepavyko apgauti, nes nebuvo jokio būdo apeiti jos planą taip sunkiai, kaip jie bandė – ir net kitų nužudymas neišgelbės jų nuo mirties. Galutinis tikslas 5 Be to, Tony Toddo personažas Williamas Bludworthas tapo daug svarbesnis, nes daug tokių atvejų jis buvo matęs anksčiau.

Saw Saga jau turėjo dvigubą laiko juostą prieš dėlionę

Jigsaw nebuvo pirmasis filmas apie pjūklą, kuris buvo rodomas su laiko juostomis

Aukos nervinių dujų namo priešnuodžių kambaryje, esančioje Saw 2

Pamatė II
padarė tai pirmas ir ištraukė tą patį triuką kaip
Dėlionė
parodydamas jau įvykusį žaidimą.


Dėlionė geriausiai prisimenamas dėl savo laiko juostos posūkio, tačiau tai buvo ne pirmas kartas Pjūklas saga žaidžiama su laiko juostomis. Pamatė II padarė tai pirmas ir ištraukė tą patį triuką kaip Dėlionė parodydamas jau įvykusį žaidimą. Visoje Pamatė IIpolicija bando surasti vietą, kur vyksta naujausias Kramerio žaidimas, o trečiame veiksme pasiekia vaizdo įrašo šaltinį ir atranda visa filmuota medžiaga, kuri, jų manymu, buvo tiesioginė, buvo įrašyta iš anksto, o žaidimas įvyko prieš kelias dienas.

Matė IV
taip pat turėjo antrą laiko juostą, nes buvo tyrinėjama Kramerio istorija, tačiau tai buvo daugiau prisiminimas nei antrasis siužetas.


Pamatė IILaiko juostos posūkis turėjo istorijos tikslą, nes tai buvo Kramerio plano dalis įvilioti detektyvą Eriką Metjūsą (Donnie Wahlberg) į spąstus, tuo tarpu DėlionėTai buvo tik tam, kad šokiruotų publiką. Nors Dėlionėpridėtas laiko juostos posūkis Johno Kramerio istorijatai padarė daugiau žalos nei naudos, nes tik dar labiau supainiojo ir sukūrė daugiau siužeto skylių.

„Final Destination 5“ ir „Jigsaw“ turėjo uždaryti savo franšizę

Galutinė kelionės tikslas ir pjūklas dar negyvi

Dėlionė
nesibaigė
Pjūklas
franšizę, nes ji tęsėsi su atskiru tęsiniu
Spiralė.


Kitas bendras dalykas Galutinis tikslas 5 ir Dėlionė yra tai, kad jie turėjo būti paskutiniai atitinkamų franšizių skyriai, o tai galėjo būti rimta priežastis jų laiko juostos posūkiams. Dėlionė nesibaigė Pjūklas franšizę, nes ji tęsėsi su atskiru tęsiniu Spiralėplačiai vertinamas kaip vienas blogiausių franšizės filmų. The Pjūklas saga vėl buvo atgaivinta su Pamatė X 2023 metaisbet tai yra pirmojo filmo tęsinys ir jo įžanga Pamatė II.

Galutinis tikslas 2025 m. atgyja su šeštuoju filmu pavadinimu Galutinis tikslas: Bloodlinesrežisieriai Zachas Lipovskis ir Adamas Steinas. Galutinis tikslas: Bloodlines Teigiama, kad jis tyrinėja Williamo Bludwortho istoriją, tačiau bus matyti, ar ji taip pat peršoks tarp laiko juostų. Dėlionėlaiko juostos posūkis nebuvo blogas, bet Galutinė kelionės tikslas 5 padarė daug geriau.