Home Pramogos Kaip Rachel Fuda atrodė prieš prisijungdama prie tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkių

Kaip Rachel Fuda atrodė prieš prisijungdama prie tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkių

17
0


Santrauka

  • Rachel Fuda atvirai aptaria savo išvaizdą, parodydama pastebimus pokyčius bėgant metams.
  • Rachel prisijungė prie RHONJ kaip naujas narys, užsitarnavęs titulą ir pasidalinęs savo atvirumu pažinti aktorius.
  • Reičel nosies operacija ir transformacija buvo diskusijų tema, o ji liko patenkinta rezultatais.Rachel Fucks Tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkės nesigėdija, kaip ji atrodė prieš pasirodymą ar net po jo. Praėjusiais sezonais Jennifer Aydin nosies operacija susilaukė daug atgarsių, nenuostabu, kad ir Rachel, prisijungusi prie laidos RHONJ 13 sezonas. Rachel nebuvo taisyklės išimtis, nes jos veidas per pastaruosius kelerius metus aiškiai pasikeitė.

Tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkėstai Rachel Fuck Prisijungė prie šou šiais metais po to, kai buvo pristatyta Melissa Gorga riedučių vakarėlyje. Jauniausia namų šeimininkė atėmė Jackie Goldschnieder buvusias etatines pareigas ir užsitarnavo titulą, kai buvo paprašyta grįžti RHONJ 14 sezonas vėl kaip nuolatinė namų šeimininkė. Praėjusį sezoną Rachel buvo gaivaus oro gurkšnis, tačiau dviejų dukterų ir vieno posūnio mama pakeitė savo melodiją po to, kai sezono pradžioje su Teresa pradėjo ginčytis. Tikimės, kad dėl šios nesantaikos kylantis stresas Rachelės žvilgsnio toliau nepakeis.


Susijęs

20 geriausių realybės televizijos laidų šiuo metu

Realybės televizija yra populiaresnė nei bet kada. Čia yra keletas geriausių realybės TV laidų, kurias dabar galima transliuoti ar žiūrėti, nes čia yra tiek daug.


Rachel Fuda siekia natūralios išvaizdos

Kartais makiažas nereikalingas

In an epizodas iš RHONJ 13 sezonas, Jennifer paragino Reičelės nosies operaciją, kai visi dalyvavo Teresos Giudice įkurtuvių vakarėlyje. Nors Rachelė niekada neneigė savo veido patobulinimo, Jennifer įžeidimas pasirodė kaip išpuolis. Šioje 2021 m. liepos mėn. nuotraukoje su posūniu Jaidenu Fuda Rachelės veidas yra daug mažiau makiažo, nes ji siekė natūralesnės išvaizdos. Nors Rachel šioje nuotraukoje atrodo gražiai, yra aiškus skirtumas tarp to, kaip ji atrodo čia ir laidoje.


Rachel Fuda susitinka su Jessica Simpson

Rachelė atrodo jaunesnė

Prieš pat COVID-19 pandemiją 2020 m. kovą, 2020 m. vasarį Rachel susitiko su vienu iš savo stabų Jessica Simpson per knygos pasirašymą. Reičelė puikavosi „Burberry“ pončo, kurios veidas buvo visiškai išmaskuotas. Reičelės nosis atrodė kiek patinusi ir gali būti, kad ji vis dar gydo po rinoplastikos. Tuo metu, kai buvo padaryta ši nuotrauka, atrodė, kad Reičelė buvo savo transformacijos kelionės pradžioje.

Reičelė daug smūgiavo už nosies
RHONJ
ypač per pirmąjį sezoną.


Rachel Fuda Nuo 2015 m

Reičelė atrodo kaip tipiška džersio mergina

Ši nuotrauka iš 2015 m Reičelė, kurios amžius šokiruojapozavo su savo dabartiniu vyru Johnu Fuda, praleisdama laiką Džersio krante. The RHONJ žvaigždė atrodo kaip bet kuri kita 20-metė Džersio mergina, pasirengusi pasižymėti Seaside Heights. Reičelė turi daug pilnesnę nosį nei ta, kurią visi dabar mato laidoje. Nors abi nosys atrodo puikiai, galiausiai Rachelės nuomonė visada yra svarbiausia, ir ji atrodo patenkinta savo patobulinta išvaizda.

Kaip Rachel Fuda atrodo 2024 m.?

Nuo prisijungimo prie RHONJ Rachel fiziškai nepasikeitė


Prisijungusi Reičelė beveik nepasikeitė RHONJ praėjusį sezoną. Kaip ir dauguma namų šeimininkių, grįžtančių antram sezonui po pirmojo, jos dažniausiai fiziškai atrodo labai skirtingai, bet ne Reičelė. Ji daugiausia pareiškė tą patį nuo tada, kai prisijungė prie šou. Nors Rachelė fiziškai išliko tokia pati, jos požiūris pasikeitė. Reičelė nesiima nesąmonių iš savo kolegų, įskaitant Teresą ir jos artimą draugę Jennifer Fessler. Reičelė mato, kad Jen nori būti šalia Teresės, kuri dabar yra Reičelės priešė. Įjungta RHONJ 14 sezonasReičelė nebijo pasipriešinti savo tyčiojimams, o tai šiek tiek keičia Reičelę.

Rachel nepakeitė savo išvaizdos, bet pakeitė požiūrį.


Tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkės

transliuojamas sekmadienį 20 val. EDT per „Bravo“.


Šaltinis: Reičelė Fucks/Instagram