Home Pramogos Kaip ta šokiruojanti mirtis paveiks Bunny likusiai Kingstauno merei 3 sezonas

Kaip ta šokiruojanti mirtis paveiks Bunny likusiai Kingstauno merei 3 sezonas

18
0


Įspėjimas! SPOILERIAI apie Kingstauno merą, 3 sezonas, 6 serija.


Santrauka

  • Gaujų karas intensyvėja 3-iajame Kingstauno mero sezone, o užpuolimas Bunny parduotuvei nusinešė ne vieną auką tarp Bunny gretų ir giminaičių.
  • Bunny išpuolis prieš Cavo artimuosius pavertė arijų brolijos ir Rusijos mafijos taikiniu, dėl kurio tragiškai žuvo jo pusseserė Rhonda, nepaisant to, kad ji nebuvo „Crips“ dalis.
  • Rhondos mirtis išryškina didėjantį smurtą ir nepagarbą Bunny pozicijai Kingstaune, nes naujieji pagrindiniai žaidėjai nepripažįsta jo valdžios ir nusitaiko į jo artimuosius.


Žadėjo gaujų karas Kingstauno meras 2 sezonas tapo labiau apčiuopiamas 3 sezone, 6 serijoje, o išpuolio prieš Bunny’s parduotuvę ir jos aukų sklido Kingstaune. Kol Bunny pradėjo Kingstauno meras 3 sezonas su viltimi plėstis už Kingstauno sienų po jo darbo kalėjime, atvykus nauja specialybė Kingstauno meras žaidėjų sustabdė tokias svajones, užuot įtraukęs Bunny ir Raphael į neramius vandenis, užteršdamas jų narkotikų atsargas. Tačiau įvykiai Kingstauno meras 3 sezonas, 6 serija pasirodė esąs blogiausias, kurio Bunny dar turėjo ateiti.


Kingstauno meras 3 sezono 1–4 serijos paliko Bunny aklu nuo to, kas užpuolė jo operaciją, todėl jis aiškiai suvokė finansines ir praktines problemas, kurias jie jam sukėlė, tiksliai nežinodamas, kas buvo kaltininkas. Tačiau Kingstauno meras 3 sezono 5 serija viešai paskelbė apie Konstantino įsitraukimą į Crips narkotikų užteršimą, todėl Bunny greitai pasielgė ir užpuolė Cavo, kol šis nežinojo apie tai. Konstantino Kingstauno meras partnerystė su Callahan. Dėl to Zuikiui ir artimiausiems žmonėms iškilo dar didesnis pavojus, susiejant tragišką 3 sezono 6 serijos mirtį su Bunny veiksmais.


Zuikis niekada nepatyrė tokios netekties prieš Rhondos mirtį Kingstauno mere

„Rhonda Dying“ įrodo, kad AB ir Rusijos mafija gali smogti zuikiui ten, kur jam skauda


Rhonda tapo Bunny karingų instinktų auka, nes Arijų brolija užpuolė jo parduotuvę tik po to, kai Zuikiui užpuolus Cavo jos mirtis tapo dar liūdnesnė. Kiškučio reidas prieš Cavo siekė tik priminti Konstantinui, su kuo jis turi reikalųsupažindindamas, kad gali operuoti Kingstaune, bet neturėtų trikdyti Bunny operacijos. Vis dėlto slapti Konstantino sandoriai su AB sustiprino jįir nors kitos gaujos nebūtų užpuolusios Bunny giminaičių, gerbdamos Bunny poziciją, Konstantinui tai nerūpėjo, todėl smurtas tik padaugėjo po Bunny smūgio Cavo.

Rhondos mirtis po AB išpuolio prieš Bunny parduotuvę ir jos saloną įrodė, kad Konstantinas ir Callahanas negerbia Bunny „karaliaus“ vaidmens, todėl jie tampa dar pavojingesni, nes niekas jiems nėra uždraustas.


Kingstaune visada tykojo gaujų karų grėsmės, tačiau anksčiau gaujos puldavo tik viena kitą, smogdamos į mažesnius taikinius. Vietoj to, Konstantino ir Callahano negailestingas puolimas prieš Bunny iš kelių pusių aiškiai parodė, kad jie nemato Zuikis kaip “karaliusKingstauno meras 3 sezonaspriversdamas savo pusbrolio Rhondos nužudymą išsiųsti žinią. Užpuldamas artimiausius Bunny, Callahanas ir Konstantinas aiškiai parodo, kad jie negerbia Bunny priimto vaidmens Kingstaunetraktuoti jį kaip nepatogumą, su kuriuo turi būti elgiamasi taip, kaip reikia, net ir atnešant daugiau smurto į Kingstauno gatves.

Rhonda buvo viena iš nedaugelio teigiamų Kingstauno veikėjų

Rhonda nebuvo susijusi su „The Crips“.

Nona Parker Johnson kaip Rhonda Kingstauno meras 3 sezone, 5 serijoje


Kingstauno meras visada pabrėždavo artimus Bunny ryšius su šeima, taip pat norą, kad jie nesektų jo pėdomis. Kingstauno meras 1 sezonas parodė, kad Bunny paprašė Mike’o palydėti jo sūnėną Akimą į ledo ritulio rungtynes ​​ir po to jų kalba apie Hakimo Kingstown likimą. Tačiau Kingstauno meras 2 sezonai pristatė Rhondą kaip teigiamą figūrą, susijusią su Bunny, bet nesusijusia su gaujaBunny didžiuojasi Rhondos sėkme, kai jos salonas ne kartą parodė, koks jis laimingas, jo artimas žmogus klestėjo ir jam sekėsi toli nuo gaujos verslo.

Susijęs

Kingstauno bombardavimo pasekmių meras atneša pelną už pagrindinį 3 sezoną Mike’as Tease’as

Dėl KPD sprogdinimų sukelto chaoso Callahanas atsidūrė ten, kur jis norėjo, todėl 1 Mike’o pokštas iš anonso buvo lengviau įvykęs.


Akim istorija Kingstauno meras 1 sezonas baigėsi palyginti teigiamai, nes Bunny sūnėnas niekada nepasirodė. Net jei Zuikis tikėjo, kad Akim likęs Kingstaune, jis būtų patekęs į gaują ar kalėjimą, vis tiek buvo vilties jam išvykti. Rhondos istorija buvo panašiai viltinga, nes ji sukūrė teisėtą verslą, tačiau buvimas šalia Bunny buvo jos žlugimas. Rodos artumas Bunny pavertė ją taikiniu visų, norinčių sunaikinti Bunny, akyseveiksmingai pasmerkdamas ją ir vieną iš nedaugelio teigiamų veikėjų Kingstauno meras 3 sezonas, 6 serija.

Naujos serijos Kingstauno meras yra pasiekiami „Paramount Plus“ kiekvieną sekmadienį po 3 val. ET.