Home Pramogos Kate Middleton siunčia žinutę Andy Murray po Vimbldono

Kate Middleton siunčia žinutę Andy Murray po Vimbldono

21
0


Velso princesė parašė asmeninę žinutę britų tenisininkui Andy Murray jam galutinai išvykstant iš Vimbldonassakydamas, kad turėtų labai didžiuotis.

Kate Middleton nuo 2016 m. yra turnyro šeimininko „All England Lawn Tennis Club“ globėjas, o ankstesniais metais Vimbldone įteikė didžiuosius trofėjus. Šiais metais ji nebuvo matyta turnyre, kol ji tęsia vėžio gydymą privačiai, tačiau išsiuntė žinutę Murray, kuris šią savaitę paskutinį kartą nusilenkė.

Murray turėjo pasitraukti iš vienetų turnyro anksčiau šią savaitę dėl traumos, tačiau paskelbė, kad dalyvaus mišrių dvejetų varžybose su buvusia JAV čempione brite Emma Radacanu. Tačiau vakar Radacanu paskelbė, kad negalės žaisti mišriose varžybose, ir norėjo susikoncentruoti į savo vienetų kampaniją, o tai reiškia, kad Murray ketvirtadienio vakarą žaidė paskutines varžybas Centro aikštėje, kai pralaimėjo vyrų dvejetų rungtyje kartu su broliu. Džeimis.

Kate sekmadienį socialinėje žiniasklaidoje rašė: „Neįtikėtina #Wimbledon karjera baigiasi. Turėtumėte labai didžiuotis @andy_murray. Mūsų visų vardu ačiū! C.

Saulė laikraštis praneša, kad Raducanu patvirtino, kad ji meta studijas jos rungtynes ​​su Murray dėl riešo problemos.

Ji rašė: „Deja, šįryt pabudau nuo dešiniojo riešo sustingimo, todėl nusprendžiau priimti labai sunkų sprendimą šįvakar pasitraukti iš mišrių dvejetų.

„Esu nusivylęs, nes labai laukiau, kada galėsiu žaisti su Andy, bet turiu pasirūpinti.

Murray’us nutraukė 80 metų pertrauką dėl britų pergalės Vimbldone, kai 2013 m. iškovojo pirmąjį titulą. 2016 m. jis vėl išsikovojo titulą.

Po to, kai jį ir jo brolį ketvirtadienio vakarą įveikė australų pora Rinky Hiikata ir Johnas Peersas, Murray’us Centro aikštėje apdovanojo buvę čempionai, įskaitant Johną McEnroe’ą, Novaką Džokovičių ir Martiną Navratilovą.