Home Pramogos Keanu Reeveso Johno Wicko 5 grąža rizikuotų pakartoti didelę klaidą iš šios...

Keanu Reeveso Johno Wicko 5 grąža rizikuotų pakartoti didelę klaidą iš šios kitos milijardo dolerių veiksmų franšizės

16
0


Santrauka

 • Džonas Vikas 5
  gali sugrąžinti Keanu Reevesą, bet rizikuoja pasikartoti
  Greiti ir įsiutę
  “ klaida prikelti mirusius personažus.
 • The
  Džonas Vikas
  franšizė vengia
  Greiti ir įsiutę
  ‘ taip pat perdėtas veiksmas, išlaikantis patikimą pusiausvyrą, dėl kurios gali būti sunku sugrąžinti Džoną iš numirusių.
 • Kad pasisektų,
  Džonas Vikas 5
  turėtų vengti prikelti Joną ir sutelkti dėmesį į prakartėlę ar kitokio veikėjo istoriją.Džonas Vikas 5 galėjo pamatyti Keanu Reeveso sugrįžimą į titulinį vaidmenį, tačiau sugrąžinus jį būtų rizikuojama pakartoti didelę klaidą iš kitos milijardo dolerių vertės veiksmo franšizės. John Wick: 4 skyrius baigėsi su Jonu pagaliau ramybėje po to, kai gavo laisvę nuo Aukštojo stalo, galiausiai pasidavė viskam, ką išgyveno. Atrodo, kad jo mirtis žymi franšizės pabaigą ir suteikia paskutinę pastabą jo personažui. Tačiau jis trumpam sugrįš artėjantis spinoffas Balerinakur jis dar kartą kovos kartu su Ana de Armas Rooney.

Bet Balerina vyksta prieš įvykius 4 skyriussuteikdamas Reevesui priežastį grįžti į vaidmenį. Tačiau dėl franšizės sėkmės „Lionsgate“ tai paskelbė Džonas Vikas 5 Vyksta. Nors apie tęsinį dar niekas neatskleista, jo pavadinimas rodo, kad Reevesas turėtų grįžti kaip Johnas dar vienam veiksmo kupinam trileriui. Tačiau jei Johnas būtų prikeltas iš numirusių arba būtų atskleistas, kad jis visą laiką buvo gyvas, tęsinys rizikuotų pakartoti didelę klaidą iš kitos labai sėkmingos veiksmo franšizės.


Susijęs

„John Wick“ franšizė jau paskyrė vieną iš Keanu Reeveso pakaitalų

Keanu Reeveso, kaip Johno Wicko, ateitis yra neaiški, o būsimojo filmo pagrindinis vaidmuo gali būti puikus franšizės žvaigždės pakaitalas.


John Wick 5, sugrąžinęs Keanu Reevesą, pakartotų greitą ir įsiutę problemą

Mirusių veikėjų sugrįžimas žudo įtampą

The Greiti ir įsiutę franšizė garsėja tuo, kad sugrąžina kažkada mirusius veikėjus kaip pagrindiniai kai kurių vėlesnių filmų siužeto taškai. Tai prasidėjo nuo Numanoma Letty Ortiz mirtis in Greiti ir įsiutęvėliau atskleidė, kad ji gyva su amnezija Greiti ir įsiutę 6. Vienas didžiausių pastarojo meto pavyzdžių yra Hanas, kurio mirtis paskatino didžiąją dalį istorijos Įsiutęs 7nepaisant to, kad vėliau paaiškėjo, kad jis gyvas F9. Galiausiai, pabaiga Greitas X atskleidė, kad Gisele vis dar gyva, nors atrodė, kad mirė šeštajame filme.


Negyvų personažų sugrąžinimo taip atsitiktinai problema yra ta, kad tai nebekelia pavojaus jausmo nė vienam iš franšizės herojų. Štai kodėl, jei Jonas būtų atskleistas gyvas Džonas Vikas 5tai atpigintų ankstesnio filmo pabaigą. Nors niekada neaišku, ar Jonas tikrai mirė 4 skyrius, jo antkapis leidžia daug interpretuoti, įskaitant ir tą, kai jis pagaliau yra ramus. Tačiau atmetus šią aiškinamąją pabaigą, tęsinys jo paskutinis ieškojimas pasijustų ne toks svarbus ir galutinis.

John Wick franšizė iki šiol išvengė kitos didelės greitos ir įsiutusios problemos

Veiksmo scenos dar netapo pernelyg neįtikėtinos

Pasirinktinis Keanu Reeveso atvaizdas John Wick: 4 skyrius ir Vin Diesel filme Fast X.


Tačiau nepaisant rizikos grąžinti Johną kitam filmui, franšizė sugebėjo išvengti kitos pagrindinės problemos Greiti ir įsiutę‘ vėlesni įrašai. Daugelio vėlesnių filmų, skirtų automobiliams, herojai atlieka žiauresnius, mirtį paneigiančius triukus, kurie ir toliau įgauna daugiau dėmesio nei paskutinis. Tai apima viską, pradedant Domu ir Brajenu, kurie saugiai nukrito daugiau nei 100 pėdų į upę Greitas penketasį Romanas ir Tej keliauja į kosmosą F9. Jų nuotykiai per 10 filmų iš tikrovės pagrįstų virsta juokingais.

Priešingai, į Džonas Vikas filmai kiekviename filme ir toliau buvo didesnių veiksmo scenųnuo įsiveržimo į namus pirmajame filme iki valandos trukmės kraujo praliejimo 4 skyrius. Tačiau nepaisant kai kurių nerealių elementų, filmai niekada netapo tokie neįtikėtini, kad per daug skiriasi nuo kiekvienos ankstesnės dalies. Išlaikydama šią pusiausvyrą, veiksmo franšizė netaps tokia nereali, kaip daugelis Greiti ir įsiutę filmai yra. Tačiau tai nereiškia, kad serialui būtų prasminga daryti kažką panašaus į Johno grąžinimą į gyvenimą.


Ar John Wick 5 turėtų įvykti po keturių puikių filmų?

Kad pavyktų, reikės rimtų pokyčių

Keanu Reevesas vidutinio stambiu planu filme John Wick 5

Nors būtų įdomu pamatyti Reevesą kaip Johną dar vienam filmui, Džonas Vikas 5 įvykis su juo pagrindiniame vaidmenyje panaikintų tobulą istoriją, pasakojamą per pirmuosius keturis įrašus. Net jei gauname galutinius atsakymus apie jo buvimo vietą 4 skyrius būtų įdomu, tai kainuoja panaudojimas Greiti ir įsiutę‘ didžiausia klaida. Parodymas, kad jis gyvas, taip pat pašalina įtampą iš jo muštynių, nes akivaizdu, kad net filmo pabaigoje jis nepatirs jokių gyvybei pavojingų sužalojimų.


Nors Džonas Vikas 5 jau buvo patvirtinta, tai, kaip jis pristato save, turėtų stengtis nesugrąžinti titulinio veikėjo Greiti ir įsiutę padarė su savo aktoriumi. Galbūt kitas veiksmo trilerių serijos įrašas gali būti įžanga, daugiausia dėmesio skiriant tam, kaip Johnas pirmą kartą paliko stalą. Tai leistų 4 skyriusbaigiasi išlikti nepažeistas pateikdamas daugiau veiksmo kupinų paties Reeveso sekų. Tačiau net ir pirmtake filmas taip pat turėtų vengti būti pernelyg juokingas, vengti tapti panašiu į lenktynių franšizę.

Be to,
Džonas Vikas 5
ir
Balerina
taip pat kuriamas filmas apie Keiną.

John Wick franšizės plakatas

Džonas Vikas

Sukurta
Derekas Kolstadas

Aktoriai
Keanu Reevesas Ianas McShane’as, Lance’as Reddickas, Willemas Dafoe Michaelas Nyqvistas, Alfie Allenas, Laurence’as Fishburne’as Anjelica Huston, Bilas Skarsgardas Melas Gibsonas, Donnie Yen