Home Pramogos Kodėl Liucijus nėra imperatorius „Gladiatoriuje 2“, paaiškinta Ridley Scotto originalaus filmo linija

Kodėl Liucijus nėra imperatorius „Gladiatoriuje 2“, paaiškinta Ridley Scotto originalaus filmo linija

18
0


Santrauka

  • Ankstyvieji atskleidimai apie Gladiatorių II patvirtino, kad Lucilla išsiuntė Liuciją iš Romos, bet jis nesuprato kodėl.
  • Ankstyvas Gladiatoriaus scenarijaus projektas gali paaiškinti Liucilos priežastį, kodėl ji išsiuntė Liuciją: ji norėjo apsaugoti jį nuo Romos žlugimo.
  • Liucilos sprendimas išsiųsti Liuciją galėjo sukelti jam didesnį pavojų, atkartodamas originalaus Gladiatoriaus neišvengiamo likimo temą.Originaliame imperatoriumi buvo numatytas Pauliaus Mescalio Liucijus Gladiatoriusbet viduje Gladiatorius IIjis bus priverstas kovoti Koliziejuje, o iškirpta linija iš pirmojo filmo paaiškina, kodėl. Liucijus vaidins Paulius Mescalis Gladiatorius IItačiau būsimas tęsinys nebus pirmasis veikėjo pasirodymas. Liucijus taip pat buvo originale Gladiatoriusnors jis dar buvo vaikas, kurį vaidino Spenceris Tretas Klarkas. Kadangi Liucijus yra suaugęs Gladiatorius IItęsinys turės paaiškinti kas nutiko Liucijui po to Gladiatorius.

Nors daugelis iš Gladiatorius IIIstorijos detalės jau atskleistos, vis dar liko neatsakytų paslapčių. Vis dar neaišku, ar Liucijus, pavyzdžiui, buvo Maksimo sūnus, ir Denzelis Vašingtonas Gladiatorius II charakteris turi labai mažai patvirtintų detalių. Tačiau į vieną iš šių paslapčių galėjo būti atsakyta daugiau nei prieš 20 metų. Ankstyvas originalo juodraštis Gladiatoriusscenarijus gali paaiškinti vieną iš svarbiausių dalių Gladiatorius IIistorija likus mėnesiams iki filmo pasirodymo lapkritį.


Susijęs

Gladiatorius 2: išleidimo data, aktoriai, istorija ir viskas, ką žinome

Praėjus daugiau nei 20 metų po originalaus Gladiatoriaus, tęsinys vyksta. Čia yra viskas, ką žinome apie „Gladiator 2“ išleidimą, aktorius ir istoriją.


Lucilla išsiuntė Liuciją prieš „Gladiatorių 2“ (bet Liucijus nesuprato, kodėl)

Keletas Liucijaus vaidmens dalių Gladiatorius IIkai kurių dėka istorija jau buvo patvirtinta dideli atskleidžia iš Gladiatorius IIpirmo žvilgsnio vaizdai. Tos detalės atskleidė, kad po originalo GladiatoriusLiucijaus motina Lucilla išsiuntė jį iš Romos į Šiaurės Afrikos regioną, bet Liucijus niekada nesuprato kodėl. Atrodo, kad Lucillos sprendimas bus didžiulis siužeto taškas Gladiatorius II: Liucijus grįš į Romą kaip gladiatorius, ir jam vėl teks susidurti su mama. Jų susijungimas tikrai bus dramatiškas momentas, bet ankstyvas scenarijus Gladiatorius galbūt jau atėmė dalį jos paslapties.


Ankstyvas Gladiatoriaus scenarijaus projektas jau paaiškino, kodėl Lucilla išsiuntė Liuciją

Redaguotas Lucillos vaizdas iš Gladiatoriaus su kitu jos ir Maksimo atvaizdu

Gladiatorius II beveik neabejotinai atskleis, kodėl Lucilla jį išsiuntė, bet ankstyvas juodraštis Gladiatoriusscenarijus jau galėjo paaiškinti jos samprotavimus. Antrasis juodraštis Gladiatoriusscenarijuje, kurį parašė Davidas Franzoni, buvo scena, kurioje Lucilla papasakojo Maksimui, ką ketino daryti po Commodus mirties (per IMSDb).


„Mano sūnus gyvens. Jis išgyvens šią prakeiktą kraujo liniją. Roma mirs, o šakalai ją išvalys, bet mano sūnus išgyvens. Imperijos ateina ir išeina. Miestai byra į dulkes. Svarbu tik šeima“.

Ši scenarijaus versija taip pat privertė Lucilla paaiškinti, kad ji niekada nenorėjo, kad Liucijus būtų imperatorius, ir kad ji norėjo jį pasiimti su savimi ir “palikite šį Charnel namą amžiams ir niekada nežiūrėkite atgal“. Ši pjūvio linija iš Gladiatoriusscenarijus puikiai paaiškino, kodėl Lucilla išsiųs Liuciju: ji jautė, kad Roma turėjo žlugti, ir norėjo apsaugoti sūnų, kai jis nukris.. Nors atrodo, kad Liucila turėjo kilnių ketinimų, kai išsiuntė Liuciją, jos veiksmai gali tapti tragiškiausia Gladiatorius II.

Liucilos priežastis, dėl kurios Liucijus buvo išsiųstas, tęsia gladiatorių tendenciją


Nors Lucilla buvo teisi dėl Romos žlugimo, jos sprendimas išsiųsti Liuciją į Šiaurės Afriką vis dar yra vienas iš Gladiatoriustragiškiausios tendencijos. Originalus Gladiatorius išnagrinėjo nemažai temų, nuo keršto iki išgyvenimo, tačiau viena iš svarbiausių temų gali būti taikoma ir Gladiatorius II. Originale GladiatoriusKomodusas nuteisė Maksimą mirties bausme, tačiau būtent toks sprendimas galiausiai kainavo jam gyvybę, nes Maksimas galiausiai nužudė Komodą pabaiga Gladiatorius. Pagrindinė Commodus istorijos dalis buvo ta, kad jis bandė išvengti likimo, o jo priimtas sprendimas buvo tas pats, kuris užantspaudavo jo likimą.


Gladiatorius II Panašu, kad vėl naudos tą pačią temą, ir atrodo, kad jos dėmesio centre yra Lucilla. Po to Liucijus grįš į Romą Pedro Pascalio generolas Acacius sugauna ir pavergia jį Šiaurės Afrikoje. Tai reiškia Liucijus niekada nebūtų tapęs gladiatoriumi, jei Lucilla nebūtų jo išsiuntęs, o jos pastangos apsaugoti sūnų sukėlė jam didesnį pavojų nei bet kada anksčiau.. Liucija tikriausiai trumpam išgelbėjo Liucijaus gyvybę, nes jis būtų buvęs pagrindinis taikinys, jei liktų Romoje, tačiau ironiškas likimo posūkis vis dar atkartoja Komodo bandymus įveikti likimą.

Liucilos veiksmai netgi gali būti taikomi GladiatoriusDar giliau susitelkia į neišvengiamą likimo prigimtį. Prieš mirtį Maksimas paragino Romą ištaisyti korupciją ir atkurti Romos Respubliką. Gladiatorius IITačiau pasakojimo detalės atskleidė, kad Roma neklausė, o imperatoriai, valdę Liucijaus nebuvimo, dar labiau sugriovė kadaise stiprią imperiją. Jei Liucijus būtų buvęs šalia, nors jo gyvybei būtų iškilęs pavojus, jis galėjo atkurti Romos respubliką. Tačiau Liucilos sprendimas pasmerkė Romą dar labiau smukti.


Nors ankstyvasis scenarijus Gladiatorius paaiškina Liucilos motyvus išsiųsti Liuciją, didžiąją dalį Gladiatorius II lieka paslaptimi. Liucilos pjūvio linija atskleidė, kad ji planavo Liuciją pasiimti su savimi, tačiau iš tikrųjų ji pati išsiuntė Liuciją. Vis dar neaišku, kodėl ji taip drastiškai pakeitė savo planą ir atsiųs vienintelį sūnų – ir pagrindinė motyvacija Gladiatorius – toli. Ji turėjo turėti labai įtikinamą ir greičiausiai pavojingą priežastį tai padaryti. Nors atrodo, kad Liucilos priežastis, kodėl ji išsiuntė Liuciją, buvo paaiškinta, Gladiatorius II vis tiek turės ištirti labai mėsingą paslaptį.

Šaltinis: IMSDb