Home Pramogos Kristen Stewart karjera įrodo, kad 1 filmo „Twilight“ kritika visada buvo juokinga

Kristen Stewart karjera įrodo, kad 1 filmo „Twilight“ kritika visada buvo juokinga

9
0


Santrauka

  • Įvairi Kristen Stewart filmografija po „Saulėlydžio“ demonstruoja jos aktorinį talentą, paneigiantį pradinius kritikų vertinimus.
  • Bella Swan, Stewarto personažas, vaizduojamas filme „Saulėlydis“, yra pagrindinė problema, o ne Stewarto aktoriniai sugebėjimai.
  • Stewarto vaidmenys po „Saulėlydžio“ yra „Still Alice“, „Spencer“ ir būsimi filmai „Sacramento“ ir „Flesh Of The Gods“.Kristen Stewart karjera tai įrodo Prieblanda filmų kritika visada buvo juokinga. Stewartas turi ilgą karjerą su 50 filmų, apimančių daugiau nei du dešimtmečius. Dar prieš jai prasidėjus Belos Swan vaidmeniui PrieblandaKristen jau turėjo keletą filmų vaidmenų, įskaitant Sarah Altman Panikos kambarys ir Jess Solomon Pasiuntiniai. Tačiau, PrieblandaSagasukurta pagal Stephenie Meyer knygas, tikrai paskatino jos karjerą. The Prieblanda filmų premjera įvyko tuo metu, kai jaunų suaugusiųjų fantazija masiškai sugrįžo tarp paauglių.

Kartu su Haris Poterisšios dvi franšizės keletą metų buvo paauglių popkultūros ir jaunų suaugusiųjų fantastinės literatūros veidas. Prieblanda buvo didžiulis reiškinys, darantis kultūrinį poveikį ir šiandien. Laikui bėgant, Prieblanda pradėjo sulaukti daug kritikos – nuo ​​Jokūbo įspaudo Renesmee iki siaubingo CGI. Be to, filmuose yra daug problemų, kurios įrodo į Prieblanda filmai prastai paseno. Viena garsiausių kritikų sukasi apie Kristen Stewart, bet jos paštas-Prieblanda karjera įrodo, kaip klydo kritikai.


Susijęs

Kiek metų „Twilight“ aktoriai buvo lyginami su jų personažais

Kai kurie „Twilight“ aktoriai buvo šiek tiek per seni vaidinti savo personažus, o kiti buvo techniškai per jauni, kad galėtų vaidinti nesenstančius vampyrus.


Kristen Stewart karjera įrodo, kad kritika, kad jos vaidyba „Twilight“ visada buvo netinkama

Kristen Stewart turi ilgą filmografiją, kad tai įrodytų

Kristen Stewart filme „Snieguolė ir medžiotojas“.

Kristen Stewart karjera vystėsi tik nuo to laiko
Prieblanda
Saga
ir kritikai dažnai giria jos, kaip atlikėjos, įgūdžius.


Vienas iš PrieblandaDidžiausia kritika susijusi su Kristen Stewart įkūnyta Bella Swan. Daugelis kritikų mano, kad Stewarto vaidybos įgūdžiai yra menki ir viena iš franšizės problemų. Tačiau jos karjera nuo PrieblandaSaga įrodė visiškai priešingą. Ji vaidino daugelyje filmų, įvairių žanrų ir sudėtingų vaidmenų. Kristen Stewart karjera vystėsi tik nuo to laiko Prieblanda Sagair kritikai dažnai giria jos, kaip atlikėjos, įgūdžius. Ji netgi turi Oskaro nominaciją už geriausią aktorę Spenceris. Kristen Stewart įrodė savo talentą, o tai rodo, kad problema niekada nebuvo Stewarto vaidyba. Vietoj to, tai buvo apie jos personažą Bella Swan.

Kristen Stewart nebuvo problema – Bella Swan buvo

Bella Swan yra dvimatis nuobodus personažas


Kristen Stewart niekada nebuvo bloga aktorė, tačiau filmo pagrindinė veikėja Bella Swan yra labai ydingas personažas. Stewart padarė viską, ką galėjo, bet talentinga aktorė gali padaryti tik tiek, kad atliktų vaidmenį. Nepaisant visų istorijų dramatiškumo, Bella Swan yra iš esmės neįdomi veikėja. Ji neturi motyvacijos ar norų išskyrus buvimą su Edwardu Cullenu. Nors Edvardo ir Belos romanas yra legendinis, su daugeliu geriausias Prieblanda citatos apie meilę įtraukdama juos, Bella, kaip individualus veikėjas, negali atsistoti viena. Ji neturi asmenybės už savo santykių ribų, o tai riboja tai, ką Kristen Stewart galėtų padaryti su vaidmeniu.

Pasakojimas tik padidina statymą, kai jis susijęs su Belos meilės gyvenimupavyzdžiui, Bella skuba į Italiją, kad išgelbėtų Edvardą nuo Volturi, arba Edvardo ir Belos santykiai nerimsta, nes Viktorija nori nužudyti Belą. Edvardas ir Bella išsiskiria Twilight Saga: Jaunatispaskatino publiką pirmą kartą pamatyti Bellą kaip nepriklausomą personažą. Tačiau jos siužete nėra nieko įtikinamo. Bella Swan nepalaiko susidomėjimo be Cullenų šeimoso kai veikėjai negali stovėti patys, dažniausiai tai yra vidutiniško pasakojimo receptas.


Geriausi Kristen Stewart filmai po prieblandos, kuriuos reikia žiūrėti

Vis dar Alisa ir Spenceris yra tik pora įspūdingų Kristen Stewart filmų

Dėkingai, Kristen Stewart turi daugybę filmų, kuriuose vaidino nuo jos Prieblanda dienų. Du ryškiausi jos pasirodymai – Akademijos apdovanojimams nominuotuose filmuose Vis tiek Alisa ir Spenceris. Vis tiek Alisa yra drama, paremta knyga apie moterį, kuriai diagnozuota ankstyva Alzheimerio liga. Julianne Moore vaidina pagrindinę heroję Alice Daly Howland, tačiau Kristen Stewart vaidina vieną iš Alisos vaikų Lydia Howland. Stewartas vaidino pagrindinį vaidmenį Spencerisfilmas apie princesę Dianą Spencer jos santuokos su karaliumi Charlesu metu.


Kristen Stewart atrankinė filmografija Nuo Prieblanda

Metai

Nuotykių šalis

2009 m

Bėgliai

2010 m

Sveiki atvykę į Rileys

2010 m

Snieguolė ir medžiotojas

2012 m

Kelyje

2012 m

Stovyklos rentgenas

2014 m

Sils Maria debesys

2014 m

Vis tiek Alisa

2014 m

Amerika Ultra

2015 m

Tam tikros moterys

2016 m

Asmeninis Pirkėjas

2016 m

Lizzie

2018 m

Sebergas

2019 m

Čarlio angelai

2019 m

Laimingiausias sezonas

2020 m

Spenceris

2021 m

Ateities nusikaltimai

2022 m

Meilė meluoja kraujuoja

2024 m


Nors BAFTA atmetė Kristen Stewart princesės Dianos vaidmenįji vis dar buvo nominuota „Oskarui“ už geriausią aktorę. Kiti filmai, kuriuose Stewartas dalyvavo nuo Twilight Saga įtraukti Čarlio angelai, Tam tikros moterys, Laimingiausias sezonasir Meilė meluoja kraujuoja. Kol Kristen filmavo Prieblanda filmuose, ji vaidino kituose filmuose, pvz Bėgliai, Nuotykių šalis, Snieguolė ir medžiotojasir Kelyje. Netrūksta vaidmenų, kuriuos atliko Kristen Stewart, apimančių platų žanrų ir istorijų spektrą. Ji tikrai įrodė savo, kaip aktorės, talentą, įtvirtindama savo vietą Holivude.


Kristen Stewart galėjo susidurti su atsakomybe dėl Belos Swan atvaizdavimo filme Twilight Sagabet nuo to laiko ji įrodė, kad kritikai klydo. Kristen turi būsimą filmą pavadinimu Sakramentasir ji vaidins būsimoje ribotoje serijoje Iššaukėjas kaip Sally Ride. Be to, Kristen Stewart grįš į vampyrų žanrą kartu su Oscaru Isaacu naujajame filme Dievų kūnas. Šie vaidmenys ir jos postasPrieblanda karjerą, įrodyti, kad jos pasirodymas Belos Swan greičiausiai nebebus laikomas lemiamu vaidmeniu. The Twilight Saga padėjo Kristen Stewart įsiveržti į sceną, bet tai jos neapibrėžia.