Home Pramogos M. Night Shyamalan tikro gyvenimo įkvėpimas spąstams gali sugadinti antrąjį posūkį

M. Night Shyamalan tikro gyvenimo įkvėpimas spąstams gali sugadinti antrąjį posūkį

16
0


Santrauka

  • M. Night Shyamalan siaubo filmas „Spąstai“ yra įkvėptas operacijos „Flagship“ ir gali būti sugadintas.
  • Spąstų įkvėpimas realiame gyvenime gali atskleisti antrąjį siužeto posūkį, todėl jis mažiau stebina.
  • Shyamalan filmai turi 50/50 įrašų su siužeto vingiais, todėl Trapo rezultatas neaiškus.Kitas M. Night Shyamalan siaubo filmas, Spąstaijau patraukė žiūrovų dėmesį anonsuose atskleisdamas savo piktadarį, tačiau antrasis jo posūkis gali būti sugadintas dėl tikrojo filmo įkvėpimo. M. Night Shyamalanas tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų siaubo vardų dėl savo filmų su antgamtiniais elementais ir sukrečiančių atskleidimų bei siužeto vingių, nors ne visi jie pasiteisino. Nepaisant kai kurių tikrai pražūtingų projektų, Shyamalan filmai vis dar pritraukia žiūrovų susidomėjimą ir smalsumą, o kitas jo filmas, Spąstaidaro dalykus kitaip.


Parašė ir režisavo Shyamalan, Spąstai Joshas Hartnettas vaidina Cooperį, tėvą, kuris savo paauglę dukrą Riley (Ariel Donoghue) pasiima į popžvaigždės Lady Raven (Saleka Shyamalan) koncertą. Atvykęs į vietą, Cooperis pastebi daugybę kamerų aplink renginio vietą ir daugybę policijos pareigūnų, o iš įvykio vietos darbuotojo sužino, kad koncertas yra spąstai, norint sugauti serijinį žudiką, žinomą kaip „Mėsininkas“ – ir Cooperį galima sakyti nusikaltėliu. . Šis posūkis buvo atskleistas m pirmasis anonsas Spąstaiir dėl tikrojo filmo įkvėpimo antrasis jo posūkis jau gali būti sugadintas.

Susijęs

Naujame M. Night Shyamalan filme Tvistas nėra toks paprastas

Naujasis M. Night Shyamalan filmas „Spąstai“ atskleidė savo piktadarišką posūkį anonse, o tai reiškia, kad žiūrovams turi būti išsaugotas dar vienas posūkis.


M. Night Shyamalan spąstus įkvėpė operacija Flagship

Spąstai įkvėpti neįtikėtinos tikros istorijos

Ekstremalus Josho Hartnetto akių planas su raudonu filtru filme „Spąstai 2024“.

Operacija Flagship buvo Jungtinių Valstijų maršalų tarnybos ir Metropoliteno policijos departamento Vašingtone operacija, kuri įvyko 1985 m. gruodžio 15 d.


Sąvoka Spąstai yra gana intriguojantis ir atrodo, kad jis atitinka Shyamalan stilių, tačiau tai nėra visiškai originali istorija. Kalbėdamas su Imperija 2024 m. liepą Shyamalanas papasakojo apie savo įkvėpimus Spąstaikuriuo jis pasidalijo, kilo iš aikštelėso jei „Avinėlių tyla“ atsitiktų Taylor Swift koncerte“. Shyamalan taip pat atskleidė tai Spąstai buvo iš dalies įkvėptas tikro įvykio: 1985 m. operacijos „Flagship“, o įtaka gana akivaizdi. Operacija Flagship buvo Jungtinių Valstijų maršalų tarnybos ir Metropoliteno policijos departamento Vašingtone operacija, kuri įvyko 1985 m. gruodžio 15 d.


Operaciją sudarė kvietimų siuntimas paštu paskutiniais žinomais maždaug 3000 ieškomų žmonių adresais, kuriuose jiems buvo pranešta, kad jie laimėjo nemokamus bilietus į „Redskins-Bengals“ žaidimą ir buvo pakviesti į priešžaidybinius pusryčius Vašingtono konferencijų centre. Gavėjai tuo patikėjo, nes tuo metu Vašingtono „Redskins“ buvo labai populiarus, o „Redskins-Bengals“ žaidimo paklausa buvo didelė. Iš 3000 žmonių, kuriems buvo išsiųsti kvietimai, į jį atsakė 167. Maršalai ir karininkai treniravosi šešias savaites ir tą dieną buvo visoje vietoje, persirengę darbuotojais, dalyviais ir kt.

Kai buvo pasakytas signalinis žodis „siurprizas“, Specialiųjų operacijų grupės nariai įsiveržė į auditoriją ir apsupo bėglius.

Ten patekę bėgliai buvo suskirstyti į mažesnes grupes, kad būtų suimti, ir nuvesti į auditoriją pasiklausyti kai kurių „ceremonų meistro“ pastabų. Kai jis pasakė signalinį žodį „siurprizas“, Specialiųjų operacijų grupės nariai įsiveržė į auditoriją ir apsupo bėglius. Operacijos pabaigoje buvo sulaikytas 101 bėglys ir tai tapo vienu didžiausių ir sėkmingiausių JAV teisėsaugos masinių areštų.


Kaip operacija flagmanas gali sugadinti spąstų tikrąjį posūkį

Tikrasis spąstų posūkis gali nestebinti

(Josh-Hartnett-as-Cooper)-iš-Trap
Pasirinktinis Yeiderio Chacono vaizdas.

Turint omenyje Spąstai jau atskleidė Hartnett’s Cooperio vingį kaip nusikaltėlį, greičiausiai „Mėsininkas“, tikimasi, kad filmas turės antrą, tikrą siužeto vingį. Yra pora teorijos apie ką SpąstaiTikrasis posūkis busbet jį gali sugadinti operacijos pavyzdinė įtaka. Antras anonsas skirtas Spąstai atskleidė Copper’io pastangas apgauti policiją įvykio vietoje, todėl gali būti, kad jam pasiseks ir jis pabėgs, o policija sulaikys ką nors kitą – arba tą, kurį sėkmingai įrėmina Cooperis, arba kitą ten atsitikusį nusikaltėlį.


M. Night Shyamalan filmai tapo 50/50 nuspėjami ir nenuspėjami, kai kalbama apie jų siužeto vingius. Kai kurie iš jų buvo gana akivaizdūs ir todėl neigiamai paveikė jų filmų kokybę ir priėmimą, o kiti buvo nenuspėjami, bet ne visada šokiruojantys ar jaudinantys. Spąstai rizikuoja būti priblokšta dėl savo tikrojo posūkioArba tai gali būti vienas iš protingiausių ir šokiruojančių Shyamalan siužeto vingių.

Šaltinis: Imperija.