Home Pramogos Man patinka netikėtos naujos Josho Hartnetto karjeros tendencijos po praėjusių metų 976...

Man patinka netikėtos naujos Josho Hartnetto karjeros tendencijos po praėjusių metų 976 mln.

13
0


Santrauka

  • Šiuolaikinis Josho Hartnetto sugrįžimas apima „Black Mirror“, „Oppenheimer“ ir „The Bear“.
  • Tikimasi, kad būsimas jo filmas „Spąstai“ bus pelningas, nepaisant „Rotten Tomatoes“ balo.
  • Hartnettas gali pakartoti savo vaidmenį „The Bear“ 4 sezone ir vaidinti kituose vasaros filmuose.Esu sužavėta, kaip Joshas Hartnettas per pastaruosius kelerius metus grįžo į dėmesio centrą. Gerai įvertintas ir švenčiamas Hartnetto sugrįžimas prasidėjo 2023 m., kai jis vaidino kartu su Aaronu Paulu viename iš labiausiai švenčiamų filmo epizodų. Juodas veidrodis 6 sezonas pavadinimu „Anapus jūros“. Hartnettas vaidino Davidą Rossą „Juodojo veidrodžio“ epizode, kuris vyksta alternatyvioje 1969 m. Hartnettas ir Paulas vaidina astronautus Juodas veidrodis tai beveik viskas, ko man reikėjo prisirišti už išskirtinį epizodą, kuris panašesnis į filmą, kurio trukmė – viena valanda ir devyniolika minučių.


Tada Hartnettas padvigubino savo grįžimą į aktorystę 2023 m., kai vaidino kartu su geriausio aktoriaus laimėtoja Cillian Murphy Christopherio Nolano geriausio filmo laimėtojas. Oppenheimeriskuri nėra daug geresnė už tai. Hartnettas vaizdavo Ernestas Lawrence’as, tikras amerikiečių fizikas ir J. Roberto Oppenheimerio kolega. Hartnettas, kuris išgarsėjo pasirodęs didžiuosiuose blokbasteriuose ir kultinėje klasikoje, pvz Helovinas H20: po 20 metų, Mergelės savižudybės, Perl Harboras, ir Juodojo vanago žūtis, neseniai padarė staigmeną įėjo Meška 3 sezonasviena iš labiausiai kritikų įvertintų televizijos laidų.

Susijęs

Josho Hartnetto 10 geriausių filmų, reitinguojami

Joshas Hartnettas turėjo ilgą karjerą Holivude, nors padarė didelę pertrauką nuo vaidybos ir grįžo, kad 2023 m.


Josho Hartnetto filme „The Bear Cameo“ sukuriamas naujas vasaros TV šou ir filmų modelis

Naujausi Hartnett projektai buvo kritikų pripažinti vasaros leidimai

Ebonas Mossas-Bachrachas kaip Richie, Joshas Hartnettas kaip Frankas ir Annabelle Toomey kaip Eva filme „The Bear“ 3 sezone, 4 serijoje


Joshas Hartnettas galbūt rado naują šiuolaikinę sėkmės formulę su savo keturiais naujausiais projektais. Po vaidmens populiariame ir kritikų pripažintame epizode Juodas veidrodis 6 sezoną 2023 m. Hartnettas pasekė pavyzdžiu ir vaidino svečias Meška 3 sezonas 2024 m. Tada Oppenheimeris buvo išleistas 2023 m. liepos 21 d., sukurdamas nepamirštamą kasos ginčą „Barbenheimeris“, o Hartnettas 2024 m. vaidins kitame vasaros blokbasteryje. M. Night Shyamalan psichologinis trileris Spąstai bus išleista 2024 m. rugpjūčio 2 d ir turėtų tęsti Hartnetto seriją vaidinant garsiuose filmuose ir televizijos laidose.

Hartnetto aktoriaus karjera pasikeitė, kai jis nusprendė sutelkti dėmesį į nepriklausomus projektus, o ne į didelius studijos sukurtus filmus ir televizijos serialus. 2007-ieji 30 dienų nakties buvo vienas iš paskutinių pagrindinių populiarių filmų, kuriame Hartnettas vaidino prieš pasirodydamas Ethano Chandlerio vaidmeniu garsiajame „Showtime“ seriale. Penny Dreadful. Prieš pradėdamas pagalbinį vaidmenį, Hartnettas buvo gana žemas 2021-ieji Žmogaus rūstybė dėl paskutinės minutės aplinkybės kaip malonės Guy Ritchie. Tai paskatino Hartnettą vaidinti kitame „Ritchie“ filme, 2023 m Operacija „Fortūna: karo rutulys“.ir vėl įtraukė jį į Holivudo akiratį.


Susijęs

Esu apsėstas naujos Josho Hartnetto televizijos laidos Cameo

Naujausias Josho Hartnetto televizijos kreditas yra didžiulė staigmena atliekant naują pagrindinį vaidmenį, kurį jis turės puikią galimybę pakartoti ateinančiais sezonais.

Josho Hartnetto vaidmuo spąstuose turi tęsti didžiąją jo filmų ir televizijos laidų sugrįžimo dalį

2024 m. rugpjūčio mėn. spąstai turėtų tapti kasos hitu

Joshas Hartnettas filme „Spąstai“.

Su Meška, Oppenheimerisir Juodas veidrodis Visa tai yra labai pripažinta, todėl Hartnettas kelia aukštesnius lūkesčius Spąstai. M. Night Shyamalan ir toliau kuria labai populiarius filmus, net manė, kad ne visi jie yra puikūs ar kritikų pripažinti. Pavyzdžiui, 2023 m Beldžiasi į kabiną uždirbo 54 milijonus dolerių, kai biudžetas buvo 20 milijonų dolerių, o 2021 m Senas uždirbo 90 milijonų dolerių visame pasaulyje, turėdamas 18 milijonų dolerių biudžetą. 2019-ieji Stiklas„Rotten Tomatoes“ įvertino vos 37 proc., uždirbo stulbinančius 247 mln biudžetas yra tik 20 mln.


Nors būtų puiku, jei Hartnettas galėtų pakelti Shyamalaną Spąstai buvo vienas iš labiausiai kritikų pripažintų jo filmų per daugelį metų, beveik neabejojama, kad vasaros trileris vis tiek bus pelningas, nepaisant jo „Rotten Tomatoes“ balo. Būčiau šokiruotas, jei Hartnetto šiuolaikinis renesansas staiga nutrūktų Spąstai. Naujausi Shyamalan filmai vis dar išlaiko kritiką, nors jie nėra tokie verti dėmesio kaip jo ankstesni darbai, pvz. Ženklai ir Šeštasis jausmas. Spąstai turi papildomos naudos iš Hartnett atgaivintos žvaigždės galios, kuri turėtų suteikti jam postūmį palyginti lengvoje rugpjūčio mėnesio kasoje.

Susijęs

Kas atsitiko Joshui Hartnettui? Kodėl jis dingo ir turėjo didelę grąžą 2023 m

Joshas Hartnettas sugrįžta 2023 m., kartą atsisakęs Christopherio Nolano Betmeno vaidmens, taip užbaigdamas neoficialią 14 metų pertrauką nuo Holivudo.


Josho Hartnetto naujos karjeros tendencijos mane tikrai džiugina 2025 m. vasara

Hartnettas turi puikią galimybę pakartoti savo vaidmenį „The Bear“ 4 sezone

Esant tokiam tempui, Joshas Hartnettas gali tapti viena bankingiausių vasaros kino ir televizijos žvaigždžių vasarą. Hartnettas jau prisirišęs prie būsimo filmo Kovok arba skrisk režisierius Jamesas Madiganas, kuris šiuo metu vyksta postprodukcijoje. Garsus aktorius taip pat turi puikią galimybę pakartoti savo naująjį Franko vaidmenį Meška 4 sezonas, nes jo personažas tuokiasi su Gillian Jacobs Tiff, buvusia nuolatinio serialo Richie žmona, kurią vaidina „Emmy“ laureatas Ebonas Mossas-Bachrachas. Su Meška nuosekliai išleisdamas birželį, esu tuo įsitikinęs Joshas Hartnettas kitą sezoną pasirodys bent vienoje serijoje, o tai reiškia, kad jam tereikia susirasti kitą vasaros blokbasterį, kuriame vaidintų, kad ciklas tęstųsi.