Home Pramogos Manau, kad žinau, ką reiškia „Thunderbolts*“ žvaigždutė, ir tai yra blogos naujienos...

Manau, kad žinau, ką reiškia „Thunderbolts*“ žvaigždutė, ir tai yra blogos naujienos MCU komandai

14
0


Santrauka

  • „Thunderbolts“* pavadinimas buvo dar labiau intriguojantis, kai buvo pridėta žvaigždutė, simbolis, nurodantis neregėtą informaciją.
  • Žvaigždutė gali būti susijusi su nematoma, slapta Val prigimtimi, kurios motyvai ir tikslai MCU kol kas neaiškūs.
  • Valo apgaulė gali sunaikinti komandą dar neprasidėjus, nes piktasis lyderis gali pamatyti, kad jų suvokimas pablogėjo MCU.Vienas iš labiausiai paplitusių atnaujinimų perkūnas* buvo pridėta žvaigždutė prie MCU filmo pavadinimo, ir manau, kad žinau, ką tai reiškia. Kalbant apie jaudulio lygį, aš tikiuosi perkūnas* daugiau nei dauguma kitų. Kai „Thunderbolts“ MCU komandos nariai buvo paskelbti, daugelis kritikavo galios trūkumą dėl to, kad nėra Red Hulk ar Abomination, o aš jaučiausi sujaudintas matydamas tokius personažus kaip Bucky Barnes, Jelena Belova ir Johnas Walkeris, bendraujančius ekrane būsimas MCU filmas.

Mano laukimą filmo, tiesa, keista, tik sujaudino perkūnas* naujas pavadinimas, kuris buvo pristatytas pradėjus gamybą. perkūnas* pavadinimo atnaujinimas pridėjo žvaigždutę į pradinį komandos pavadinimą, todėl Kevinas Feige’as patikino mus, „Marvel“ gerbėjus, kad tai nebuvo klaida ir paaiškės laiku. Žinoma, aš, be daugelio kitų, pradėjau spėlioti, kam tiksliai galėtų būti įtraukta žvaigždutė, ir mano teorinė išvada yra bloga žinia naujausiai MCU superherojų komandai.


Susijęs

„Marvel’s Thunderbolts“*: aktoriai, išleidimo data ir viskas, ką žinome

Oficialiai kuriamas MCU Thunderbolts* filmas, čia yra viskas, kas iki šiol žinoma, įskaitant galimą aktorių, istoriją ir išleidimo datą.


„Thunderbolts“* žvaigždutė gali reikšti Valo dvigubą veiksnį

Julia Louis-Dreyfus „Val“ gali būti vienintelė „Thunderbolts“* žvaigždutė

Valentina Allegra de Fontaine kalbasi su Jelena Belova MCU juodosios našlės pabaigoje

Vienas patvirtintas narys Perkūno žaibas* yra Val, paslaptingas MCU veikėjas, pristatytas Sakalas ir žiemos kareivis. Val gali būti atsakingas už žvaigždutę perkūnas* pavadinimas, susiejantis tiek su jos charakteriu visatoje, tiek su simbolio naudojimu realiame pasaulyje. Realiame gyvenime, Žvaigždutės dažnai naudojamos norint nukreipti dėmesį į tolesnę informaciją, kurią svarbu žinoti, dažnai dėl pokyčių ar skirtumų kurios nėra iš karto matomos.


Žvaigždutė gali reikšti, kad Val yra paslėptas piktadarys
perkūnas*
nes pavadinimas nėra toks, koks atrodo, o po paviršiumi yra daugiau informacijos…

Iki šiol MCU buvo aiškiai pasakyta apie Val, kad ji yra neįtikėtinai slapta veikėja. Ji dažnai vaidina abi puses, kad manipuliuotų personažais, kaip akivaizdu, kai ji pasiuntė Jeleną Belovą nužudyti Clintą Bartoną dėl nežinomos priežasties arba kai ji buvo atskleista kaip CŽV direktorė. Juodoji pantera: Wakanda Forever. Nuo pat jos prisistatymo nebuvo aišku, kokie yra Val tikslai ar motyvai. Taigi žvaigždutė gali reikšti, kad Val yra paslėptas piktadarys perkūnas*nes pavadinimas nėra toks, koks atrodo, o po paviršiumi yra daugiau informacijos.


Valo paslėptas motyvas yra bloga žinia MCU „Thunderbolts“.

Valo apgaulė gali lemti, kad perkūnija pasibaigtų dar neprasidėjus

„Thunderbolts“ Florence Pugh kaip Jelena Belova, dar žinoma kaip „Juodoji našlė“.
Pasirinktinis Debanjana Chowdhury vaizdas.

Jei mano teorija pasirodys teisinga, ir perkūnas* Žvaigždutė naudojama simbolizuojant piktus, slaptus Valo motyvus, tai būtų bloga žinia kitiems komandos nariams. Dažniausiai „Thunderbolts“ sąraše gausu žmonių, kurie nori daryti gera, bet yra labiau morališkai pilki nei „Avengers“. Tai reiškia, kad sunku pastebėti, kad kuris nors iš komandos narių stos į Val pusę, jei ji atskleistų tamsius motyvus perkūnas* istorija.


Nors tai gali matyti, kad herojai susivienija, kad sustabdytų Val, pastarojo apgaulė iš esmės sunaikina Perkūno žaibus jiems net neprasidėjus. „Thunderbolts“ gali net neturėti visos MCU istorijos, kol jų veikėja Val, kuri sieja daugumą veikėjų, atskleis, kad yra pikta. Iki pabaigos perkūnas* istorija, platesnė MCU gali nepriimti komandos dėl Val apgaulės, nepaisant daugelio veikėjų herojiškumo, nes jie greičiausiai bando ją sustabdyti.

„Thunderbolts“ (2025 m.)

„Marvel’s Thunderbolts“ yra superherojų filmas, sukurtas pagal to paties pavadinimo komiksų komandą. Filmas veikia kaip penktojo MCU filmų fazės dalis. Filme tokie žmonės kaip Bucky Barnes, Jelena Belova, Wyatt Russell, Raudonasis sargas ir kiti vertinami kaip mažai tikėtina herojų ir piktadarių grupė, suburta kovoti už gerą.

direktorius
Džeikas Šreieris

Išleidimo data
2025 m. gegužės 2 d

Rašytojai
Lee Sung Jin